Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Дорогі учні, шановні працівники ліцею та батьки!

Сьогоднішнє свято Останнього дзвоника відбувається в умовах воєнного часу. Цей день особливий, бо цьогоріч він сповнений тривожними подіями, страшним лихом і незагойними ранами через війну російського агресора, яку він розв’язав в Україні. Війна – це не жахливий сон, а моторошний період нашої історії. Ми завершуємо навчальний рік в умовах дистанційного навчання. Це новий досвід, як для педагогів, так і для учнів, а з ним переваги та труднощі в опануванні основ наук.

Щиро сподіваюся, що учні 8-10 класів зустрінуть новий навчальний рік у стінах рідного спортивного ліцею у мирній Україні після нашої перемоги.

У 2022 році Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради успішно завершують 63 юнаків та дівчат, які за роки навчання в ліцеї здобували спортивну майстерність на відділеннях з боротьби вільної та греко-римської, волейболу та легкої атлетики, футболу серед юнаків та дівчат. Дорогі випускники! Для вас останній дзвінок сповіщає про те, що збігли і залишилися в минулому шкільні роки: щаслива пора, сповнена цікавими спортивними й життєвими подіями, сміливими мріями та планами.

Війна зненацька ввірвалася в життя українців і стала для всіх нас новим викликом, випробуванням, в тому числі і для ліцеїстів спортивного ліцею, які спільно з тренерами-викладачами продовжували наполегливо працювати. Адже заняття спортом вимагає систематичних тренувань та участі у змаганнях, що дуже складно забезпечити в умовах дистанційної роботи.

Сьогодні молодь відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє. У випускників попереду складання Національного мультипредметного тесту. На ліцеїстів-випускників чекають нові ідеї та задуми, життєві та спортивні вершини. Нехай шляхи до них будуть обов’язково мирні, світлі та радісні.  Будьте завжди впевнені в собі, вільні та незалежні, наші найстарші учні! Хай міцними будуть ваші крила. Успішного вам польоту до здійснення мрій!

До самостійного життя ліцеїстів готує творчий колектив педагогічних працівників, тренерів-викладачів, які поєднують в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість, навчають ліцеїстів серцем обирати шлях і ставити тільки найвищі цілі. Заслуговують на увагу усі працівники ліцею: хто забезпечує фінансовий та  медичний супровід діяльності закладу освіти, харчування та побут ліцеїстів. Адже кожен працівник ділиться з ліцеїстами своїм життєвим досвідом, увагою, добром, а це безцінне.

Висловлюю подяку і вам, шановні батьки! Разом зі своїми дітьми ви подолали довгий і непростий шлях. Раділи спортивним перемогам, успіхам, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину, вчасно надавали поради дітям. Добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах, миру і процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Слава Україні! Її героям слава!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики