Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Октябрь, 2021

Фінансова та бюджетна звітність за 9 міс. 2021р.

Міжнародний турнір з греко-римської боротьби в місті Радом Польща

Успішно виступили учні Костопільського спортивного ліцею на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, що проходив 15-17 жовтня 2021 р. В місті Радом Польща. Цей турнір по суті відкритий чемпіонат Польщі, на якому поляки визначають збірну команду Польщі. Чемпіонами турніру стали Костянтин Мінчук в/к до 55 кг. та Михайло Головко в/к до 65кг. Григорій Якубишин зайняв 5 місце. Команда зайняла 4 місце серед 40 клубів Польщі. Бажаємо успішного виступу нашим борцям на чемпіонаті України, що пройде 25-27 жовтня в м.Тячів. Поїздка стала можливою за підтримки президента федерації Спортивної боротьби Костопільщини Василя Луцовята та президента Рівненської обласної федерації греко-римської боротьби Олександра Ковальчука.

Чемпіонат України сезону 2020/2021 року (Вища ліга) серед юнаків

23 жовтня 2021 року у м.Чернівці проходив 8 тур  чемпіонату України з футболу серед юнаків U-14, U-16    

 Команда юнаків «КОЛІФКС» 2008 року народження (тренер Українець А.В.) поступилась команді «Буковина» м.Чернівці з рахунком 0-2.

Команда юнаків «КОЛІФКС» 2006 року народження (тренер Останаєв А.М..) поступилась команді «Буковина» м.Чернівці з рахунком 0-3.

24 березня 2021 року у м.Костопіль  проходив 8 тур  чемпіонату України з футболу серед юнаків U-15, U-17.    

Команда «КОЛІФКС» 2007 р.н. (тренер Улянчук Д.В., Степанюк С.О.) зіграла в нічию з командою «Буковина» м.Чернівці  з рахунком 0:0.

Команда «КОЛІФКС» 2005  року народження (тренери Філін М.А., Коломис Я.Д.) перемогла команду  «Буковина» м.Чернівці  з рахунком 2:1.

Про продовження канікул

Про затвердження обмежувальних протиепідемічних заходів в закладі освіти для протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Дні біології в ліцеї

В обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради створено таке освітнє середовище, де кожен спортсмен може із цікавістю тренуватись і навчатись, бути емоційно залучений в процес навчання, розвивати комунікацію та спілкуватись не лише з вчителем, з однолітками, а й з людьми різних професій, розвивати креативність і навички співпраці, отримувати досвід проєктної роботи, досягати перших успіхів у навчанні та знаходити власний шлях.

Учні 8-11-их класів ліцею з великим захопленням та активністю брали участь у проведенні днів біології, які організувала вчитель біології Скрипка Євгенія Віталіївна.

  • 8-мі класи – біологічний квест «Травна система».
  • 9-ті класи – комбінований урок з застосуванням інтераетивних методів – QR кодів та анаграм «Методи дослідження клітин. Типи мікроскопії».
  • 10-ті класи – біологічний квест – «Біологія – це просто».
  • 11-ті класи – урок з елементами дієвої гри «Організм як середовище мешкання».

Відкритий чемпіонат міста Вараш з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

09.10.2021 року у місті Вараш на стадіоні «Ізотоп» відбувся відкритий чемпіонат м.Вараш з легкої атлетики серед юнаків та дівчат . У    змаганнях взяли участь спортсмени з міста Вараш, Рівне, Сарни та Костопіль.

Серед учасників і вихованці Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради, які посіли наступні місця:

ІІ місце

Вікторія Тарасюк (600м), Павло Коваль (1000м), Юлія Костів (1000м), Олександр Коник (600м), Назар Полейчук (600м), Станіслав Власюк (спис), Іван Арендарчук (ядро), Дмитро Звіздецький (спис), Вікторія Козачок (довжина), Андрій Ковтун (60м) та (довжина).

ІІ місце

Ірина Ясковець (600м), Микола Федорук (600м), Владислав Косинський (1000м), Данило Помалєйко (спис), Леонід Мосійчук (ядро).

ІІІ місце

Олена Давидюк (спис), Дмитро Бровчук (спис), Вікторія Козачок (60м).

Відкритий Чемпіонат Рівненської міської територіальної громади з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат

6 жовтня 2021 року у м.Рівне відбулись змагання -відкритий Чемпіонат Рівненської міської територіальної громади з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат. У змаганнях брали участь вихованці Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради, які у підсумку здобули такі нагороди:

І місце

Костів Юлія (500м)

ІІІ місце

Коваль Павло (1 км)

Тарасюк Вікторія (500м)

Тренери-викладачі спортсменів Дітлашок П.О. ТА Дітлашок В.П.

1 РАУНД ЄВРО-2022 WU-17. УКРАЇНА – ЕСТОНІЯ – 1:0. ВИХІД ДО ЛІГИ А

WU-17: дівоча збірна України здобула третю перемогу на Євро-2022 та пробилася до Ліги А.

 З 26 вересня по 4 жовтня 2021р. у Таллінні  проходили ігри у Лізі В Євро-2022 за участі дівочої збірної України WU-17. Дві  вихованки Обласного спортивного ліцею в           м.Костопіль: Вікторія Скоцик та Анастасія Кіселевич разом із тренером спортивного ліцею Миколою Сідорчуком у складі збірної команди України WU-17 брали участь у  змаганнях. Обидві вихованки ліцею внесли вклад у перемогу команди України: Анастасія Кіселевич забила гол команді Північної Македонії, а Вікторія Скоцик забила гол у ворота команди Молдова.

     У попередніх поєдинках своєї групи підопічні Сергія Сапронова обіграли Північну Македонію (3:0) та Молдову (7:0). Останнім суперником синьо-жовтих стала команда Естонії. У вирішальному протистоянні українки перемогли у господарів ( 1:0).       Таким чином, синьо-жовті перемогли в усіх поєдинках групи й посіли перше місце, що дозволить їм піднятися до Ліги А.

Відкритий чемпіона Рівненської області з боротьби вільної

       

З 23.09 по 25.09.2021 р. у м.Сарни  відбувся Відкритий чемпіона Рівненської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчатбласті з боротьби вільної серед юнаків та дівчат

У змаганях приймали участь дівчата нашого закладу які посіли наступні місця

І місце

Павлушко Вікторія , у в/ к 62 кг.

ІІ місце

Бриж Анна, у  в/к 42 кг, Сосюк Іванна, у  в/ к 58кг. 

    ІІІ місце

Волинець Марина у в/к 54 кг.  

Тренери дівчат (Лариса Скоблюк, Юрій Краска)

Інша мова


Свежие комментарии