Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Апрель, 2022

29 квітня – День жалоби на території Костопільської територіальної громади

З метою вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних сил України – жителів Костопільської міської територіальної громади, що трагічно загинули захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час війни росії проти України, на території  Костопільської міської територіальної громади 29 квітня оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблими у день жалоби в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради приспущено Державний прапор України з чорною стрічкою, здійснено покладання квітів до пам’ятної дошки Віталію Ставському – випускнику ліцею, Майстру спорту України, життя якого обірвалося війною за волю й незалежність  України у 2014 році.

Указом Президента України Віталій Ставський нагороджений орденом ІІІ ступеня «За мужність» посмертно. На честь Віталія встановлено меморіальну пам’ятну дошку на стіні залу греко-римської боротьби, де проходило спортивне життя ліцеїста. З ініціативи федерації спортивної боротьби у м. Костополі щорічно проводиться Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті Віталія Ставського.

Вічна пам’ять захисникам України!

Слава Україні, її героям – слава!

ЧОРНОБИЛЬ — БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ!

26 квітня 1986 рік – чорний день в історії України, трагічна дата, коли на благодатній землі сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Цього дня люди вшановують пам’ять загиблих під час трагедії, згадують про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Завдяки їх самопожертві аварія стала символом жертовності в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Фінансова звітність

Готуємось до Великодня

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли дотримуються традицій і вірять у диво. Цього року через війну в Україні не всі зможуть дозволити собі пишне святкування. Головне – відзначити свято Світлого дня Великодня з відкритим серцем у колі найближчих людей.

Поділитися великодніми традиціями з людьми, які були змушені покинути свої домівки через війну щиро відгукнулися працівники Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради, де тимчасово перебувають вимушені переселенці. Під керівництвом директора закладу освіти Сергія Захожого здійснюються всі необхідні умови для комфортного їх перебування. Для них до Великодня  колектив ліцею спільно з волонтерами готують паски.

Рівненський Центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну  надав перукарські послуги, студентки якого виконували різні види сучасних чоловічих, жіночих і дитячих стрижок для всіх бажаючих тимчасових мешканців спортивного ліцею.

Спільно з Центром культури і дозвілля КЗ «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради було проведено майстер-клас по декоруванню великодніх яєць «Великодні візерунки». По завершенню заходу діти з числа внутрішньо переміщених осіб  прикрасили символічне  «Деревце мрій» декоративними виробами, виготовленими власноруч.

 Впевнені, що мрія кожного з нас буде здійсненна. Віримо у  перемогу нашої стійкої, незламної і незалежної України!

Інформація щодо національного мультипредметного тесту 2022

Інформація про організацію дистанційного навчання у закладі освіти

ПЛАНИ ТРЕНУВАНЬ бігунів на середні дистанції

Про затвердження заходів Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль рівненської обласної ради щодо окремих питань завершення 2021-2022 навчального року

Про сертифікат учасника ЗНО-2022

Спортліцей став прихистком для переселенців з «гарячих» регіонів

Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль, як і низка інших комунальних закладів обласної ради, став тимчасовим місцем проживання для тих, хто втік від обстрілів і бомбардувань.

Як розповів директор закладу Сергій Захожий, перших переселенців вони прихистили ще 11 березня. Частина з них зупинялася тимчасово та їхала далі. Однак більшість залишилися. Сьогодні в закладі проживає 107 людей з найбільш постраждалих областей України: Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської та Луганської. Серед них – 31 дитина.

— Сьогодні ці діти стали частиною різних шкільних колективів нашої громади. Усі вони навчаються, як і костопільські учні, дистанційно. Хочу, зауважити, що серед переселенців, які у нас живуть, є викладачі та педагоги. Їм ми також надали належні умовами, щоб вони могли повернутися до своєї роботи, — розповів Сергій Захожий.

Окрім проживання, переселенців забезпечують харчуванням, допомагають з одягом, взуттям та всім необхідним. Надають психологічну допомогу, залучають до культурно-мистецьких заходів. Ці потреби, за словами Сергія Захожого, забезпечують передусім місцеві волонтери та релігійні громади.  

Крім того, колектив ліцею також можна назвати волонтерським. Адже з першого дня війни вони вирішили спрямувати всі свої зусилля на допомогу переселенцям. Це і педагоги, і кухарі, і медпрацівники, і весь інший персонал.

— Ми не роздумуючи долучилися до єдиного волонтерського руху, який сьогодні діє на Рівненщині та в інших регіонах. Ми швидко «переформатувалися», адже розуміємо, що це наш фронт, наш спільний внесок в перемогу! – переконаний тренер з багаторічним стажем Сергій Захожий.

За інформацією Костопільської міської ради, станом на 1 квітня на обліку цієї тергромади перебуває 1260  внутрішньо переміщених осіб, і кількість цих людей щодня росте. Частину переселенців розмістили в гуртожитках, та більшість проживає в приватних оселях. Наразі в громаді відпрацьовують оперативну роботу з видачі довідок про набуття статусу ВПО. Адже це дозволить переселенцям отримувати передбачені державою соціальні гарантії.

Фото Костопільської міської ради

Інша мова


Свежие комментарии