Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Июнь, 2020

Нове в законодавстві про ДПА і ЗНО 2020

УВАГА! Вимоги учасникам ЗНО 2020р.

Правила конкурсного приймання на 2020-2021 н.р.

Особливості проведення пробного ЗНО

Наказ про відзначення кращих ліцеїстів

Витяг із наказу про БЖ на літніх канікулах

І кожен фініш – це, по суті, старт

На межі весни і літа – 29 травня і 1 червня традиційно відзначаються свято Останнього дзвінка і Міжнародний день захисту дітей.  Цьогоріч це особливі дні: дистанційно навчалися і завершували навчальний рік наші ліцеїсти, як і всі школярі України.

Ми віртуально перегорнули ще одну сторінку свого освітянського літопису.  Для учнів 8-10 класів розпочинається довгоочікуваний відпочинок на канікулах, а одинадцятикласникам ці свята принесли звістку про те, що збігли і залишилися в минулому шкільні роки: весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами.

Ліцеїсти   цілеспрямовано, відповідально, наполегливо  тренувалися й навчались. Бажаємо цікавих відкриттів, незабутніх вражень, впевненості у завтрашньому дні.

Шановні батьки! Висловлюємо Вам вдячність за участь у вихованні дітей, допомогу у дистанційному навчанні й тренуванні. Сподіваємось на Ваше подальше партнерство із закладом освіти, впровадження творчих ідей щодо навчання і тренування ліцеїстів-спортсменів та виховання у них активної життєвої позиції.

О Спорт, ти – радість у всяк час.

І на яву, і немов сон ти.

Ти до вершин підносиш нас,

І відкриваєш горизонти.

Пишаємося спортсменами-випускниками, які за роки навчання в ліцеї спортивного профілю здобули найвагоміші досягнення. Серед них на відділенні греко-римської боротьби: Анатолій Котик – майстер спорту України, член юнацької збірної команди України, Денис  Яремко – кандидат у майстри спорту України.

На відділенні волейболу кращими спортсменками є випускниці Сабріна Федюкевич  та Вікторія Голубицька — фіналіски чемпіонату України сезону  2019-2020 років.

Вагомий внесок у ліцейську скарбницю спортивних перемог додали випускники відділення легкої атлетики. Ліцей пишається заслугами Ольги Мосійчук –  кандидатки у майстри спорту України, неодноразової призерки та переможниці чемпіонатів України з метань, члена юнацької збірної команди України Віталія Барука, Тараса Товкача –  призерів та переможців чемпіонатів України зі стрибків у довжину, Уляни Рачинської  — переможниці та призерки чемпіонатів України в бігу на довгі дистанції.

На відділенні футболу серед дівчат найкращими гравцями є: Наталія Корнацька, Яна Котик, Діана Мущенська – члени юнацької збірної команди України, гравці ЖФК «Родина», переможниці чемпіонату України серед дівчат (вища ліга).

Найчисельнішим спортивним відділенням в закладі освіти є відділення футболу (юнаки). Вони успішно виступили в чемпіонаті ДЮФЛ України (Перша ліга) серед юнаків 2003 року народження сезону 2019-2020р.р. Кращими в команді відзначені: Юрій Бамболя (кращий бомбардир), Максим Бойченко (кращий півзахисник), Віталій Шидловський (кращий захисник).

За лаштунками успіху спортсменів невтомна праця наставників: тренерів-викладачів, вчителів і вихователів, та й усіх працівників  закладу освіти.

Дякуємо за вашу творчість, креативність, професіоналізм. Бажаємо вам творчих пошуків, натхненної праці, вагомих досягнень.

Випускники 11-их класів подолали перший етап на довгому життєвому шляху – відрізок, тривалістю в шкільні роки. Зупинися, мить!

Ліцейська юність. Щасливі роки. У житті кожного ще будуть перемоги і поразки, злети і падіння. Але того, що було – не повторити.

Скільки гарних і щасливих літ Промайнуло, як одна хвилина…

Про продовження карантину від 25.05.20р.

Інша мова


Свежие комментарии