Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Май, 2020

ЗНО 2020

Відбір 20/21

18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

З метою вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, для висвітлення історичної правди про злочини 1944 року, сплановані СРСР, які призвели до масових людських жертв та трагічним чином вплинули на історичний шлях  кримських татар пропонуємо переглянути фільми: «ХАЙТАРМА» https://www.youtube.com/watch?v=S3xE_nq7iAw, «ЧУЖА МОЛИТВА».

Завдання до кінця травня

Завдання до кінця травня

Завдання до кінця травня

Завдання до кінця травня

Бюджетна звітність 1 квітня 2020р

Методика Людмили Галіциної — “Моє професійне дерево”

Треба взяти аркуш: на одному боці написати “За що я можу сказати “спасибі” своїй роботі”, а на іншому – “За що моя робота може сказати “спасибі” мені”. До кожного треба написати щонайменше 20 тверджень. Якщо вийде, то емоційного вигорання нема.

Перша сторона аркуша показує відношення людини до роботи, від чого воно отримує кайф, а друга – наскільки вона може похвалити себе за свою роботу. За що, вона думає, її цінять та за що вона ціните себе. Це дає емоційний ресурс.

Якщо у вас виходить від 5 до 8 пунктів, а потім – “мені більше нема, про що писати”, це не просто дзвіночок, це вже набат. Якщо до 15 пунктів “дякую роботі” і 3, коли робота може сказати “спасибі” вам, то це знак того, що ви себе не цінуєте в роботі. І тут треба шукати моменти, чому ви важливі для своєї роботи.

Інша мова


Свежие комментарии