Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Февраль, 2022

Збірна України — переможець міжнародного турніру Turkish Women’s Cup 2022

14 лютого 2022р. п’ятеро випускниць Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль: Катерина Корсун, Юлія Шевчук, Натія Панцулая, Ірина Котяш та Ольга Овдійчук у складі  національної жіночої збірної України прибули до Туреччини на перший навчально-тренувальний збір у 2022 році. 

   Під час навчально-тренувального збору у “синьо-жовтих” заплановано   було  три міжнародних матчі проти національних жіночих збірних Венесуели, Узбекистану та Болгарії, які відбулися в рамках турніру Turkish Women’s Cup 2022.

   Жіноча збірна України завершила Turkish Women’s Cup 2022 зі стовідсотковим результатом та вражаючими показниками: три перемоги в трьох матчах, п’ять забитих м’ячів та жодного пропущеного.

 Нагадаємо, синьо-жовті з мінімальною перевагою обіграли Венесуелу (1:0), і саме Ольга на початку зустрічі забила єдиний м’яч.

 УКРАЇНА – Венесуела – 1:0

 УКРАЇНА – Узбекистан – 2:0

 УКРАЇНА – Болгарія – 2:0

Національна жіноча збірна України виграла в команди Болгарії та стала переможцем міжнародного турніру Turkish Women’s Cup 2022 під час навчально-тренувального збору в турецькій Аланії.

Героям слава!

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні у ліцеї проведено тематичні заходи, серед яких: година-реквієм «Небесна Сотня. Ангели, які тримають українське небо», патріотична година  «Небесна сотня: ціна свободи»,  реквієм пам’яті «Журавлик миру – Небесна Сотня», урок мужності «Незламні духом».

Радою ліцеїстів  організовано оформлення інформаційного стенда «Україна – більше за життя» та матеріалів до проведення тихої акції «Ангели пам’яті».

Вражаючим для учнів 8-11 класі  був перегляд відеопрезентації «Небесна Сотня. Віртуальна виставка однієї книги».

Вже традиційно ліцеїсти відділення греко-римської боротьби вшанували пам’ять випускника цього відділення, Майстра спорту України Віталія Ставського, який посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

 Учні ліцею взяли участь у покладанні квітів до міського меморіалу «Герої не вмирають».

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним  днем вшанування відважних воїнів – Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя змінили хід історії нашої держави.

Боротьба греко-римська

19-20 лютого в Києві відбувся Всеукраїнський турнір (U-15) з боротьби греко-римської пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського.

В змаганнях приймало участь 175-х учасників змагань, з усіх областей України, та команда  з Республіки Молдови. В цих змаганнях приймало чотири учнів ліцею.

Учні Обласного спортивного ліцею завоювали наступні місця:

ІІІ місце

Вагова категорія 52 кг. Шурпік Артем (тренери Лазарчук Д.Г. Семегута Ю.О.)

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків

17-20  лютого 2022р. у м. Мукачево  проходив зимовий Чемпіонат України  з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. 250 учасників з 20 областей та м.Київ змагались за звання переможця. Виступали на цих змаганнях і вихованці ліцею.

   Серед юніорів бронзову нагороду чемпіонату України у метанні списа здобув Нікіта Помалєйко, з результатом 52 м 98 см 

За крок до п’єдесталу закінчив змагання у секторі для метанні списа серед юнаків Дмитро Звіздецький з результатом 58м 53см, виконавши норматив І спортивного розряду, сьомим у метанні списа став Станіслав Власюк (31м 27см).

      Тренери-викладачі спортсменів:  Степан Янчук та  Світлана Кожарко.   

Вдало виступили і випускники нашого закладу.     Срібну нагороду серед дорослих здобув Дмитро Шеремет з результатом 66м 80см. Серед юніорів  срібним призером став Іван Муха, метнувши спис на 57м 27см.

Україна – єдина країна

Учні та педагоги ліцею взяли участь у заходах з нагоди Дня єднання, який започатковано з метою посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

У класних колективах відбулися тематичні виховні заходи: презентація «16 лютого – День єднання», урок єдності «Наразі єдність – це наша найпотужніша зброя», акція «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна!»

Радою ліцеїстів оформлено інформаційний стенд «16 лютого – День єднання», проведено хвилини національної свідомості для учнів 8-11 класах  «Україна починається з тебе», організовано флешмоб «Сила країни в єдності».

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ЗНО 2022

Чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків U-15

15.02.22р. в м.Березне відбувся чемпіонат Рівненської області  з  боротьби греко-римської серед юнаків U-15 , в якому приймали участь кращі борці області.

Учні Обласного спортивного ліцею завоювали наступні місця:

І місце

Вагова категорія 85 кг. Дикало Даниїл (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 48 кг. Розборський Назар  (тренери Шевчук Д.Ф., Мартинюк А.С.)

                                             ІІ місце

Вагова категорія 44 кг.Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 52 кг. Антонець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 57 кг Марковець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

                                            ІІІ місце

Вагова категорія 52 кг. Шурпік Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 48 кг. Козар Максим(тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 65 кг. Малиш Іван (тренер Шевчук Д.Ф.)

Чемпіонат України (західна зона) з боротьби греко-римської серед юнаків U-17

12-13.02.22р. в м.Сарни проходив чемпіонат України (західна зона)з  боротьби греко-римської серед юнаків U-17, в якому приймали участь кращі борці західної України

Учні Обласного спортивного ліцею завоювали наступні місця:

І місце

Вагова категорія 71 кг. Якубишин Григорій (тренер Ладоненко І.М.)

ІІ місце

Вагова категорія 110 кг. Кіба Владислав (тренер Ладоненко І.М.)

Вагова категорія 65 кг. Вдовиченко Артем (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 48 кг Мірко Нікіта (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 45 кг Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

ІІІ місце                                                                                                                                                                                 

Вагова категорія 110 кг. Салаган Данієль(тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 92 кг. Бусько Герман (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 65 кг. Єрмаченко Андрій (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 60 кг. Богатько Владислав(тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 55 кг Марковець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 45 кг Баракаєв Артем(тренер Лазарчук Д.Г.)

Залікові місце посіли

5 місце посіли Шилюк Антон, Головач Максим, Дикало Даниїл

6 місце посів Ступницький Максим

8 місце посів Кочерга ТимофійЗбірна команда Рівненської області посіла І закальнокомандне місце.

Ми за безпечний інтернет

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики