Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Май, 2021

Шановні учні, працівники ліцею та батьки!

Сьогодні одна із незабутніх дат – ми перегортаємо ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Прийшло свято Останнього дзвінка!  Учнів 8-10 класіи воно сповіщає про майбутній довгоочікуваний відпочинок на канікулах,  а одинадцятикласникам це свято принесло звістку про те, що збігли і залишилися в минулому шкільні роки: весела, щаслива пора життя, сповнена цікавими спортивними й життєвими подіями, мріями та сміливими планами.

Нинішній навчальний рік особливий, оскільки проходив в умовах карантинних обмежень. Та все ж, ми маємо вагомі результати:

У 2020 році ліцеїстами здобуто на чемпіонатах України  7 нагород, з яких 4 золотих, 2 срібних та 1 бронзова. До складу національних збірних команд України з видів спорту, що функціонують у ліцеї, ввійшли 11 спортсменів, 16 кандидатів та 19 ліцеїстів у резервному складі. 

Найвагоміші досягнення вихованців закладу освіти.

  • На особистому кубку Світу, який проходив в Сербії, брали участь чотири випускники ліцею.  Пацурківський Роман (спортсмен боротьби греко-римської) посів у цих змаганнях ІІІ місце.
  • Випускниця ліцею Світлана Жульжик у 2020 році виконала норматив майстра спорту України з легкої атлетики.
  • Двоє легкоатлеток ліцею брали участь у чемпіонаті Асоціації Балканських федерацій у приміщенні серед юніорів  (Туреччина) і  одна з них —  Світлана Жульжик, здобула золоту нагороду.
  • На Міжнародній матчевій зустрічі збірних команд серед юніорів у Білорусі спортсменка відділення легкої атлетики здобула бронзову медаль. Двоє ліцеїсток у складі юнацької збірної команди України з цього ж виду спорту вибороли перше місце в особистому заліку та нагороджені срібними медалями у командному заліку на Міжнародній матчевій зустрічі Білорусь-Франція-Туреччина-Україна.

У 2021 році ліцеїстами здобуто на чемпіонатах України 16 нагород, з яких 3 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. До складу національних збірних команд України цього року зараховано 11 спортсменів, 20 кандидатів та 13 ліцеїстів у резервному складі. 

    Досягнення спортсменів ліцею у 2021 році.

  • Бронзову нагороду Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед дорослих (Варшава, Польща) здобув випускник ліцею Віктор Петрик, 5 місце посів Пацурківський Роман.
  • Олексій Масик, випускник ліцею, виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед чоловіків U-23 (м.Скоп’є, Македонія).
  • На кубку України з боротьби греко-римської  серед чоловіків брали участь четверо випускників ліцею. Золотими медалями нагороджені  Петрик Віктор та Масик Олексій, а третє місце пісіли Кузько Владислав та Мартинюк Андрій.
  • Випускниця ліцею Жульжик Світлана брала участь в складі національнолї збірної команди  України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщені, який проходив  в м.Торунь (Польща).

Заклад освіти успішно закінчує 48 випускників, які мають високу громадянську позицію, інтелектуально розвинуті і конкурентоспроможні на

ринку праці.

Шановні випускники! Останній шкільний дзвоник – це початок вашої дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Тож нехай попереду на вас чекають нові вершини та досягнення, а стежини будуть світлі та радісні; нехай усі ваші ідеї, мрії та задуми втіляться у реальному житті. Будьте завжди вільні, незалежні та впевнені в собі. Хай міцними будуть ваші крила! Успішного польоту вам до здійснення мрій.

Сьогодні свято для всіх педагогів і тренерів-викладачів. Що важче – тренуватися, навчатися чи тренувати і навчати? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до результату.

Щирі вітання тренерам-викладачам, педагогам, колективу обслуговуючого персоналу за їхню віддану працю, за те душевне тепло, яким вони щедро діляться з ліцеїстами. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і, звичайно, хорошого відпочинку.

Висловлюю подяку і вам, шановні батьки!

Разом зі своїми дітьми ви подолали довгий і непростий шлях. Раділи їхнім спортивним перемогам, успіхам, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину, вчасно надавали поради. Миру вам і процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах!

Вишиванка – генетичний код нації

З давніх давен вишиванка є основним елементом українського національного одягу – відображенням цінностей, традицій, культури та історії народу.

Ювілейний, 15-й День вишиванки, цьогоріч присвячений українській традиційній музиці та екологічним проблемам. З цієї нагоди учні та педагоги закладу освіти долучилися до флешмобу, ініційованого Рівненською обласною радою. У закладі освіти для учнів 8-11 класів проведено «відкритий мікрофон» «Вишиванка – це…», вернісаж сімейних фото «Моя сім’я у вишиванці»,  виставку світлин у вишиванках учасників освітнього процесу ліцею «Бережи українське — носи вишиванку!», облаштовано презентацію старовинних виробів з елементами вишивки –  своєрідного унікального коду українського етносу. Адже кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської «Надія 2021»

4-16 травня 2021р. в міс ті Костопіль проводився міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Надія -2021»присвячений кращим борцям Костопільщини. В змаганнях прийняли участь біля 200 учасників серед яких: збірні команди Польщі та Литви , а також учні з областей України , а саме: Дніпрометровської,  Київської, Львівської, Житомирської, Рівненської, Волинської та м.Київ . В результаті змагань визначили чемпіонів та призерів нашого турніру:

І місце виборов серед юнаків 2004-2005р.н.

Вагова категорія до 60кг:

Радіо Владислав (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія до 92кг:

Щербатюк Кирило (тренер Шевчук Д.Ф.)

ІІ місце виборов серед юнаків 2004-2005р.н.

Вагова категорія до 55кг:

Печенюк Павло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія до 65кг

Головко Михайло (тренер Марач В.О.)

ІІІ місце виборов серед юнаків 2004-2005р.н.

Вагова категорія до 45кг:

 Баракаєв Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія до 48кг:

 Заєць Юрій(тренер (Ладонеко І.М.)

ІІ місце виборов серед юнаків 2007-2008р.н.

Вагова категорія 48кг:

    Марковець Артем(тренер Лазарчук Д.Г.)

ІІІ місце виборов серед юнаків 2007-2008р.н. 

Вагова категорія до 52 кг:

    Антонець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Навчально-польові збори — 2021

З 22 березня до 12 травня цього року у закладі освіти та на базі Товариства сприяння обороні України міста Костополя учні 11-х класів (юнаки і дівчата) взяли участь в навчально-польових зборах з предмету «Захист України». Навчально-польові збори – це завершальний етап вивчення дворічного курсу предмету «Захист України». Головною метою їх проведення  є підвищення рівня підготовки юнаків до служби в  Збройних силах України, закріплення компетентностей, що набуті учнями на заняттях з даної дисципліни.

         Ліцеїсти брали участь у навчальних стрільбах з пневматичної зброї, складали нормативи з прикладної фізичної підготовки, основ медичних знань, демонструючи відмінні навики стройової підготовки та вмінь надавати першу долікарську допомогу. Юнаки склали нормативи з підтягування на перекладині, метання гранати, використання ЗІЗ, поглибили свої знання про озброєння Української армії. Дівчата 11 класу пройшли медичну практику, під час якої відпрацьовували способи зупинки артеріальної, венозної та капілярної кровотеч; особливості накладання джгутів, шин,  пов’язок на грудну клітку, голову; надання долікарської допомогу при переломах і вивихах.

         Цікавою та корисною для учнів 11-х класів  була зустріч з військовим комісаром Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павлюком Тарасом Борисовичем,  командиром батальйону військової частини «А-7071» Орисщуком Вячеславом Олександровичем та інструктором РТЦК Христюком Іваном Васильовичем. Під час зустрічі ліцеїсти слухали розповідь про військові події, що вирують на Східному  кордоні  України від беспосередніх учасників цих подій. Вони були вражені  прикладами героїзму українських воїнів-захисників, які боронять кордони нашої держави від російських агресорів. Військові наочно демонстрували на навчальних макетах будову мін, пасток та зосереджували увагу на небезпеці, яку можна чекати від  будь-яких вибухонебезпечних пристро. Водночас військові ознайомили присутніх із структурою та змінами в Збройних силах України, основними напрямками служби.

         Керівництво навчально-польовими зборами учнів 11-х класів ліцею  здійснювали учителі предмету «Захист України» Боришкевич Микола Андрійович та Ципан Тетяна Петрівна.

Наказ про порядок організованого закінчення 2020-2021 навчального року, складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання учнями 11-х класів

лист МОН України Порядок закінчення 2020-2021 н.р.

ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. і молодше

З 10 по12 травня 2021 р. у м. Івано-Франківськ пройшла ІІІ літня Гімназіада  України  з  легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. і молодше.

          В змаганнях  брали участь у складі збірної команди Рівненської області спортсмени  Костопільського  ліцею-інтернату спортивного профілю.  Три бронзові нагороди здобули наші вихованці.

     Денис Люблінський  виборов ІІІ місце у метанні диску та восьме – у штовханні ядра,   Іван Муха метнув спис , показавши третій результат  та  Нікіта Помалєйко  у естафетному бігу  здобув третє місце. У бігу на 110м з бар’єрами Нікіта фінішував четвертий та з п’ятим результатом завершив змагяння у метанні списа . У штовханні ядра 5 місце посів Іван Арендарчук.

 Шостими фінішували у бігу на 800м  Анатолій Іванов та Вікторія Тарасюк. Одинадцяті місця посіли Степан Ткачук у бігу на 800м та Вікторія Тарасюк у бігу на 400м.

     У підсумку змагань  збірна команда Рівненської області із 17 команд посіла 7 місце.

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги сезону 2020-2021рр.

01 травня 2021р. у м. Костопіль пройшов черговий тур  чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги між командою «Колос»  Ковалівка та командою «Родина-Ліцей» м. Костопіль.

  Гол  забила  Діана Мущенська, яказабезпечили  команді «Родина-Ліцей»  перемогу з рахунком 1:0.  

  Черговий тур команда  «Родина-Ліцей» провела у себе  08 травня 2021р., приймаючи команду «Янтарочка» м. Новояворівськ. Перемогу здобули  господарі 3:1. Голи забили для команди «Родина-Ліцей» Діана Мущенська, Аліна Годунко та Софія Баліна.

Збережемо пам’ять заради майбутнього

Символом пам’яті жертв війни є червоний мак. Акцією «Ніколи знову» розпочалися в ліцеї заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та звільнення українських міст у 2014 році.

На уроках проведено тематичні п`ятихвилинки «Забуттю не підлягає».

У 8-11 класах: організовано вечір «Поезія як дзеркало історії», проведено уроки мужності «Я дочекаюся тебе», «Ніколи знову»; уроки пам’яті «Йде травень крізь хвилини, дні, роки. Несе нащадкам спогади свої…», «Ці спогади із пам’яті не стерти». Проведено перегляд з обговоренням тематичних телепередач, відеоматеріалів, фільмів: «Пам’ятаємо, перемагаємо: подвиг українців»,

«День пам’яті та примирення – 8 травня».

У бібліотеці закладу освіти обладнано книжкову полицю  «Перемога в серці кожного живе».

Учасники освітнього процесу долучились до акції «Родинні історії війни». Покладанням квітів до пам’ятних місць, меморіальної дошки Віталію Ставському представники учнівського активу засвідчили вшанування пам’яті героїв.

Інша мова


Свежие комментарии