Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Март, 2016

Гостям завжди раді

             У комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради 27 лютого відбулася зустріч учнівського активу навчального закладу з депутатом Рівненської обласної ради, представником всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Ксенією Павловською та головою Костопільської районної ради Сергієм Ткачуком.DSCN5523              Ліцеїсти провели для гостей презентацію навчального закладу. Розповіли про життя, навчання й тренування в ліцеї, ознайомили присутніх зі спортивними здобутками. Пані Ксенія висловила захоплення результатами спортивних досягнень вихованців ліцею-інтернату, цікавилася проблемами, над якими працює колектив закладу. На завершення зустрічі Ксенія Павловська побажала успіхів юним спортсменам та подарувала футбольні м’ячі.

DSCN5511DSCN5548

Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби

11.03-12.03. 2016 р.  у  м.Жмеринка Вінницької області відбувся Чемпіонат України (Західна зона) з  греко-римської боротьби   серед  юнаків   2001-2002р.н.      ЧУ (зона)

170 найсильніших  спортсменів збірних команд  Вінницької, Тернопільської, Львівської,  Закарпатської,  Івано-Франківської та Рівненської областей з’їхались, щоб визначити насильніших. Найсильнішими виявились борці Вінницької області,  зайнявши 1 командне місце, 2 місце посіла команда Рівненської області та 3 місце зайняла команда Закарпаття.

 На користь Рівненської області  здобули медалі вихованці Костопільського ліцею-інтернату, а саме:    

         переможцем  турніру став   Віталій Стеценко (в\к  53 кг); 

         друге місце посів :                         Денис Чепурко (в\к 47кг);

        треті місця посіли: Дмитро Потер ( в\к 35кг),

                                                  Максим  Заболотних (в/к 47кг),                                                                                                         Єгор Линник ( в/к 73кг).

Кубок Європи з легкоатлетичних метань

    12-13  березня 2016р. у м. Арад (Румунія) збірна команда України брала участь в Кубку Європи з легкоатлетичних метань. Традибронзові командні призериційно Україна на цих змаганнях була представлена в усіх видах програми (шістнадцять спортсменів). У склад збірної  увійшов   і випускник Костопільського ліцею,  а сьогодні тренер-викладач цього закладу , Микола Шама.

 

    Вітаємо  Миколу Шаму, який здобув  бронзову  нагороду в  командному  заліку серед  чоловіків та посів десяте індивідуальне місце у метанні спису (70м 24см).

 

Результати командного заліку

Білорусь  — 4344 очок

Італія – 4291 очко

Україна – 4114 очок

Міжнародний турнір «Надія- 2016»

      04-06.03. 2016 р. у м. Костопіль  відбувся Міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Надія- 2016». Біля  300 учасників  з Литви, Молдови, Білорусі,  Житомира, Вінниці, Кривого Рогу, Конотопа, Миколаєва, Києва  та  команди Рівненської області  брали участь в B9a7grDE6jsцих змаганнях.

     Спортсмени нашого закладу також боролись за звання переможця та посіли такі місця:

  переможцем  турніру став   Ігор Захарчук (в\к  69 кг);

                                                    

  другі місця посіли :

                                                 Максим  Заболотних (в/к 46кг),         

                                                 Дмитро Маринін ( в/к 42кг),

                                                Артем Супронець  (в/к 50кг),      

                                               Валентин  Кіральгазі  ( в\к 85кг);

 треті   місця  вибороли :   Денис Чепурко ( в/к 46кг),      

                                                     Максим Ярошик   ( в\к 63кг),

                                                    Дмитро Єрмаков  ( в/к 69кг) ,

                                                   Андрій  Біжнюк  ( в/к 85кг)  та  

                                                   Ілля Довжан ( в\к 100кг).

 

Чемпіонат України з легкоатлетичних двоборств

        Понад  700  учасників  зібрав  у столичному  манежі  міської  ШВСМ  чемпіонат України  серед  ДЮСШ  та  СДЮШОР  з  двоборства  та п’ятиборства у приміщенні (2001р.н. і мол.).Дмитренко К.

         Показані результати у двох видах перераховувалися в очки, і за сумою визначалися найкращі. У  підсумку,  Рівненська  область  посіла  восьме  місце  в командній першості  серед  23  областей.

      В змаганнях  брали участь і спортсмени  КОЛІФКС.

Срібною призеркою змагань стала Яна Боровець у бігу на 800м+1500м  з  сумою очок — 1547.

Трішки  до  п’єдесталу  не  вистачило  Катерині  Дмитренко  у  бігу  на 200м+400м (1610  оч.). 

П’яті  місця  посіли  Дарина Червюк ( 1345 оч.) та

 Владислав Жемайтін ( 1040 оч.)  у бігу на 800м+1500м, 

також  заліковими  для  закладу  стали  місця  Дениса  Ющука (60м+ядро),  Іванни Черешньовської (400м+800м),  Юрія Ткачука (800м+1500м) та

  Дмитра Шолопака (800м+1500м з/п).

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді

    25-27 лютого 2016 р. у м. Суми проходив Чемпіонат України  з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді,  в якому брали участь близько 500 атлетів з усіх регіонів України, а так-нна ЧУ Сумиож з Білорусі, Грузії та Туреччини. За цей час у Сумах було розіграно 30 комплектів нагород.  Саме цей чемпіонат є основним відбірковим турніром для наших атлетів на чемпіонат світу у приміщенні, який 17-20 березня прийматиме Портленд (США).

Брали  участь в цих змаганнях  і випускники ліцею-інтернату Інна Ковтун та Тарас Поліщук.  Інна Ковтун стала чемпіонкою України серед молоді та срібною призеркою  серед дорослих у естафетному бігу  4 х 400м, та  одинадцятий результат показала у бігу на 400м серед молоді ( 58.21) . Тарас Поліщук у стрибках у довжину завершив свій виступ з результатом 6 м 89см на чотирнадцятій сходинці.

Дитячо-юнацька волейбольна ліга України

23-25 лютого 2016 року у м. Луцьку проходив ІІ тур дитячо-юнацької волейбольної ліги  України серед дівчат 1999р.н. сезону 2015/2016р.р. волейбол терноп¦ль 2015

Шістнадцять команд,  розбитих на дві групи, беруть участь у чемпіонаті.

Команда ліцею-інтернату м. Костополя у 2 групі  змагалась   з   командами  Боярка ДЮСШ,   Київ ДЮСШ-10,спортліцей  м.Біла Церква та Київ ДЮСШ-5.   У підсумку проведених ігор, команда ліцею м.Костополя,  програвши тільки спортивному ліцею м.Біла Церква,  набрала 8 очок та вввійшла до фінальної частини змагань.

V зимовий Всеукраїнський турнір з футболу серед жіночих команд.

   З 17 лютого по 22 лютого  2016р. у м.Умань  проводився V зимовий  Всеукраїнський турнір з футболу серед  жіночих  кЗимовий ЧУ до спорт.нов.оманд.   Вісім  жіночих  команд  5 днів на штучному полі «Уманьферммаш»  боролись за звання переможця:

«Атекс-СДЮШОР-16» м. Київ,  «Пантери» (Умань),

«Родина-Ліцей» м.Костопіль, «Українка» (Тернопіль) , «Легенда»-ШВСМ» м. Чернігів, «Житлобуд-1» м.Харків, «Житлобуд-2» м.Харків,   « Ятрань-Базис» Уманський р-н.  та  «Атекс-СДЮШОР-16»  (Київ) .

      Переможцем турніру стала команда«Житлобуд-2» м.Харків, на другій сходинці п’єдесталу  «Житлобуд-1» м.Харків і третє місце посіла команда«Ятрань-Базис» Уманський р-н.

      За 5-6 місця команда футболісток «Родина-Ліцей»  змагалась з командою  «Українка» м.Тернопіль . Завершивши основний час з рахунком 0:0, вирішальним  стало пенальті, в якому наша команда поступилася — 4:5

   По закінченні  турніру   були визнані та нагороджені пам’ятними подарунками кращі гравці.  Приз глядацьких  симпатій  отримала  Алла Герасимчук («Родина-Ліцей»). Також, редакція «Жіночого футболу України» та  Асоціація футболістів-професіоналів «ФіфПро» нагородили кращого гравця  Чемпіонату  України 2015  року ,випускницю Костопільського ліцею-інтернату , Ольгу Овдійчук  («Житлобуд-1») пам’ятним призом.

Відкрита першість КОЛІФКС з легкоатлетичного двоборства

     19-20 лютого 2016р. у м.Костопіль в манежі ДЮСШ проходила відкрита першість  КОЛІФКС з легкоатлетичного двоборства серед спортсменів 2001 р.н. та молодших.  Біля 120 спортсменів взяли участь у змаганнях з Рівненської області.

                           Переможцями у двоборстві стали:

Катерина Дмитренко ( 30м+300м),

Назар Ящук ( 30м+довжина) та

 Денис Ющук  ( 30м+штовхання ядра).

Фінал чемпіонату ДЮФЛ області

       20 лютого 2016р. у м. Рівне відбулись фінальні ігри чемпіонату  ДЮФЛ області  з футзалу серед юнаків 2002р.н. Шість команд боролись за звання переможця чемпіонату:  «Зоря» Клевань, «Верес-КОЛІФКС» Костопіль,  ДЮСШ Костопіль. ДЮСШ Дубно, «Верес-2002»  та «Верес-2003»Рівне.

       У підсумку ігор перше місце здобула команда «Зоря» Клевань, друге місце у команди «Верес-КОЛІФКС» Костопіль та третє місце посіла команда«Верес-2002»  Рівне.

Інша мова


Свежие комментарии