Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Нехай кожна дитина буде щасливою!

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
       Сьогодні цей день проходить в умовах війни, отже особлива увага приділяється дітям, які втратили свої домівки і прибули до нас із територій, де проводяться бойові дії.

Тож діти та їх батьки, які тимчасово перебувають в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради, свої мрії, надії на швидку перемогу нашої України  втілюють у тематичних малюнках «Хай буде мир!», розгадуванні кросвордів, складанні віршів, перегляді відеороликів.

 1 червня діти, що прибули до нас із зони бойових дій та їх батьки, за участі педагогів спортивного ліцею відвідали «Місто дитячих мрій» в комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради. Вони  опробовували творчі ivent-практики з різних видів мистецтв, брали участь у патріотичній акції «НАДІЯ Є», мистецькому перфомансі (боді-арт), хореографічному флеш-мобі «Жовто-сині – сильні!» Свято для дітей проведено з веселими активностями.

Наприкінці зустрічі всі учасники спільно виконували українські сучасні пісні. Музичний калейдоскоп налаштував дітей на піднесення патріотичного духу. Ми всі – українці, у нас спільна найбільша мрія –  наша перемога і мирне майбутнє.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики