Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Февраль, 2021

Народжена Україною

150-річчя від дня народження Лесі Українки – поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури у ліцеї вшановано проведенням заходів. Учні спільно з педагогами здійснили  перегляд з обговоренням документального фільму «Леся Українка» та віртуальну мандрівку «Місцями життя Лесі Українки». Вражаючою була поетична хвилина «Сором – хилитися і долі коритися», жваво обговорено

відеопрезентацію «…Я жива, я буду вічно жити…», змістовними були проведені пізнавальна вікторина «Цікаві факти з життя поетеси», усний журнал «Хотіла б я піснею стати». До уваги учасників освітнього процесу облаштовано тематичну виставку «Віночок шани Лесі Українці».

Календар спортивних заходів на 2021р.

«Українська мова – мудрості криниця»

До Міжнародного дня рідної мови у ліцеї-інтернаті спортивного профілю приурочено створення мультимедійної презентації з такою назвою.

Зазирнути до глибин мудрості рідної мови ліцеїстів спонукали мовно-патріотичний калейдоскоп «Серце нації б’ється у слові», інформаційна стіна «Спішу у храм святого слова», мовознавчі хвилини: «Українська мова у світі», «Цікаві факти про українську мову», «Рідна мова – серця мого подих».

Цікаво, змістовно, захопливо проведено з учнями ліцею: інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», круглий стіл «Говорити українською – це модно!?», тематичний вечір «Мова – талісман людини і нації»,  інтелектуальний марафон «Прагни! Дивуй! Перемагай!», читання власних віршів «Живої мови чарування». Всі заходи підпорядковані єдиній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови, адже захищати і дедалі утверджувати українську мову як державну – наше спільне завдання.

Хронометр пам’яті. Небесна Сотня. Нові герої України

Під такою назвою у закладі освіти проведено екскурс в історію на вшанування пам’яті українських Героїв – найкращих синів і дочок українського народу, які рішуче стали до боротьби із злом, заплативши за перемогу надто високу ціну – власне життя. 

У 8-11 класах педагогами ліцею проведено патріотичні години, реквієми пам’яті, уроки мужності на теми: «Ти пам’ятаєш, як горів Майдан», «Незламні духом», «Ті, що змінили нашу державу і наш народ», «Небесна сотня ангелів». Організовано перегляд з обговоренням фільму «Мама», документального фільму «Зима, що нас змінила», відеоролика «Точка неповернення: 20 лютого в історії Революції Гідності».

Радою ліцеїстів (центр «Знання») оформлено інформаційно-тематичну виставку «Дух нескореної волі»,  стіну пам’яті «Гордиться серце: «Слава Україні!» «Героям слава!» –  журиться душа».

На подвір’ї закладу освіти організовано флешмоб «Подаруй свого ангела Героям Небесної Сотні».

Представники педагогічного й учнівського колективу здійснили покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» та вшанування Героїв хвилиною мовчання.

Любов виникає з любові

За такою тематикою у закладі освіти проведено заходи з нагоди дня Святого Валентина. Серед них – цикл тематичних зустрічей «Скарбничка читацьких симпатій», проведених для учнів 8-11 класів за участю практичного психолога Мацюк О.В. та педагога-організатора ліцею Тимошик Т.А. У програмі зустрічей заняття з елементами тренінгу «Така любов», психологічна гра (квест) «Під знаком Купідона», психологічний практикум з елементами арт-терапії «Амурні справи!» Як підсумок цих зустрічей створений колаж вітальних листівок «Десь на дні мого серця заплела дивну казку любов». До уваги всіх учасників освітнього процесу оформлено паркан думок «Кохання – це…».

Огляд літератури, поетична сторінка  на тему кохання спонукали юнаків та дівчат поринути у світ любові видатних людей різних епох та сучасності.

Про дотримання заходів щодо мінімізації наслідків ускладнення погодних умов

Переможці та призери Кубку України з греко-римської боротьби

9-10 лютого 2021р в м.Черкаси проходив Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих. Змагання були приурочені 150 річчю від дня народження видатного українського борця Івана Піддубного, саме Черкащина є батьківщиною багаторазового чемпіона світу. Успішно виступили на цих змаганнях вихованці Костопільського ліцею спортивного профілю, а саме: чемпіонами стали Віктор Петрик та Олексій Масик відповідно у вагових категоріях  60 та 67 кг (тренер вихованців Іван Ладоненко), а Андрій Мартинюк, який на даний час єтренером-викладачем Костопільського ліцею спортивного профілю, став бронзовим призером.

Вітаємо наших борців та зичимо подальших успіхів на килимах світу та Європи.

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004р.н. та молодше

06-08 лютого 2021р. в м.Суми  відбувся чемпіонат України з легкої  атлетики  в приміщенні  серед  юнаків  2004 р.н.  та молодше.  У змаганнях приймали участь  592 спортсмени з 24 областей  України  та  м.Київ.  Серед  учасників  і  вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Золоті нагороди чемпіонату України  здобули:

                   Козлюк Марія у бігу на 1500мз результатом 4:37.25, яка також стала срібною призеркою у бігу  на 800м (2:14.18)

                      (тренери Мурза А.О., Фінчук Т.Л., Рябушко Ю.В.)

                   Уніч Юлія  в боротьбі з Марією Козлюк, впевнено перемогла у бігу на 800м   з результатом 2:13.63 та стала шостою в естафетному бігу (100м+200м+300м+400м)

                         (тренери Фінчук Т.Л., Мурза А.О.)

Вихованка Костопільського ліцею-інтернату в ТОП-5 світу

Світлана Жульжик, вихованка відділення легкої атлетики Костопільського ліцею-інтернату, одна з найобдарованіших українських середньовичок. У свої 18 років нав’язує боротьбу своїм старшим конкуренткам, а результат  2:05.81, який вона показала в Сумах на чемпіонаті України серед юніорів, не лише входить в ТОП-5 в світі, але й всього в 3 десятих від нормативу на дорослий ЧЄ 2021 в Торуні, інформує сайт «Жорстка атлетика», називаючи Світлану серед надій української збірної на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

Тренує Світлану Жульжик тренер-викладач Костопільського ліцею-інтернату  Тетяна Фінчук.

Професія моєї мрії!

Кожен з учасників освітнього процесу може зробити свій крок до самовизначення, пройшовши тестування на сайті prof.osvita.org.ua за посиланням: http://prof.osvita.org.ua/uk/determine/testing/index.html

Інша мова


Свежие комментарии