Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Март, 2023

Чемпіонат України (західна зона) серед юнаків 2008-2009 р.н.

 24-26 березня 20023 року в м.Березня відбувся чемпіонат України (західна зона ) серед юнаків 2008-2009 року народження.

 Учень Обласного спортивного ліцею посів наступне призове місце:

ІІ місце

Вагова категорія 68г. Малиш Іван (тренер Мартинюк А.С.)

Залікові місця посіли 5 місце Буток Олександр, Ярошик Олександр, Юшко Валентин.

Затверджено рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні за 2022 рік

Щорічно Міністерство молоді та спорту України визначає рейтинг найкращих закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності  та дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву в Україні. Винятком став лише минулий рік – рейтинг не формували, оскільки об‘єктивно визначити найкращих у час коронавірусу та посилених карантинних обмежень було неможливо.

Обласний спортивний ліцей в м.Костопіль Рівненської обласної ради стабільно зберігає високі позиції. За підсумками 2022 року у рейтингу серед закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання спортивний ліцей вкотре посідає третє місце. Рейтинг формується на основі показників спортсменів усіх відділень ліцею на національних та міжнародних змаганнях. В спортивному ліцеї виховують чемпіонів з боротьби вільної (дівчата), боротьби греко-римської, волейболу (дівчата), легкої атлетики, футболу (юнаки та дівчата).

Всеукраїнський турнір «НАДІЯ-2023» з боротьби греко-римської , присвяченого кращим борцям Костопільщини

17-19.03.2023 в м.Костопіль  відбувся всеукраїнський турнір «НАДІЯ-2023» з боротьби греко римської, присвяченого кращим борцям Костопільщини.

Учні Обласного спортивного ліцею посіли наступні призові місця:

І місце

Вагова категорія 57 кг. Козар Максим (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 48 кг. Ярошик Олександр (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 51 кг. Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 80 кг. Якубишин Григорія (тренер Ладоненко І.М.)

ІІ місце

Вагова категорія 55 кг. Головач Максим (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 71 кг. Марковець Валерій (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 51 кг. Дикало Даниїл (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 110 кг. Кіба Владислав (тренер Ладоненко І.М.)

ІІІ місце

Вагова категорія 110 кг. Аргута Орест (тренер Мартинюк А.С.)

Чемпіонат Європи U-23 з боротьби греко-римської

12-15.03.2023 в м.Бухарест(Румунія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби греко-римської серед спортсменів до 23 років.  

В складі збірної комади Україи приймав участь випускник Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради Кузько Владислав який посів 3 місце у ваговій категорії 60 кг.

Збірна команда України посіла 2 загальнокомандне місце.

Всеукраїнський турнір з футзалу

11-12.03.2023р. в місті Кременець, в спортивному залі КОГПА ім. Тараса Шевченка, відбувся традиційний щорічний турнір серед юнаків, присвячений пам’яті загиблих воїнів-афганців Валерія та Михайла Циганюків та Героїв Небесної сотні.  В цих змаганях брали участь дві команди з ліцю 2007 р.н., та 2006 р.н. За підсумками турніру, перемогу здобула команда спортивного ліцею 2006 р.н. у фіналі юнаки переграли ФК «Овруч» Львівська обл. з рахунком 6:0. Учень ліцею був визнаний  кращим гравцем турніру  Жуков Олександр 2006 р.н.

Єднаємо Україну Тарасовим словом

Під таким гаслом в обласному спортивному ліцеї в м.Костопіль Рівненської обласної ради проведено Шевченківські дні. Вчителями української мови та літератури облаштовано книжкову виставку літературних новинок «Нас єднають думи Кобзаря». Серед учнів проведено вікторину «Правда чи фейк: що ви знаєте про Тараса Шевченка?», прозвучали 5-хвилинки на уроках української літератури «Український рок: сучасна музика на вірші Кобзаря», організовано перегляд з обговоренням відеоролика «Цікаві факти з життя Кобзаря».

У холі закладу освіти оформлено інсталяцію «Тарас Шевченко очима сучасників», виставку-експозицію «Україна очима Шевченка» (ілюстрації до творів Шевченка виконали учні ліцею).

В бібліотеці ліцею відбулася інформаційно-пізнавальна година «Вшанування пам’яті Кобзаря у світі», бібліотечною радою оформлено колаж «Велична слава Кобзаря».

У 8-11 класах проведено години спілкування  за тематикою «І на оновленій землі врага не буде, супостата. А буде син, і буде мати, і будуть люди на землі», організовано флешмоб «Єднаємо Україну Тарасовим словом».

Учні спортивного ліцею створили відеопрезентацію «Весна починається з Шевченка», де читали поезії українського генія.

Читаймо славетного Кобзаря, чиї слова звучать як ніколи пророчо, рядки з поезій якого ріжуть очі й слух нашим ворогам, символа України, символа миру та перемоги.

Чемпіонат Рівненської області боротьби греко-римскьої серед юнаків U-15

Учні Обласного спортивного ліцею посіли наступні призові місця:

І місце

Вагова категорія 100  кг. Аргута Орест (тренер Мартинюк А.С.)

Вагова категорія 68 кг. Малиш Іван (тренер Мартинюк А.С.)

ІІ місце

Вагова категорія 44 кг. Головач Владислав (тренер Мартинюк А.С.)

ІІІ місце

Вагова категорія 52 кг. Малащинський Максим (тренер Мартинюк А.С.)

Вагова категорія 48 кг. Жук Ілля  (тренер Шевчук Д.Ф.)

Турнір з футболу серед дівчат «Аврора Cup- Шлях до Перемоги-2023»

      Триває підготовка жіночих футбольних клубів до старту весняної частини сезону 2022/2023 у Вищій лізі. 

      У місті Кривий Ріг з 25 по 27 лютого 2023р. проходив турнір «Аврора Cup- Шлях до Перемоги-2023», в якому брала участь і жіноча футбольна команда  клубу «Верес» м. Рівне. 

       Нагадаємо, що в у складі футбольного клубу «Верес» м. Рівне  грають учениці Обласного спортивного ліцею м.Костопіль Рівненської обласної ради  Світлана Снігур, Софія Пом’яновська, Христина Масловська та Валерія Король.

        Жіноча команда  клубу «Верес» здобула перемогу над  командами Полісся із Житомира 2:1 та ЖФК Маріуполь 2:0. А от матч з командою Кривбас завершився 6:0 на користь Кривого Рогу.

  • У підсумку проведених ігор жіноча  футбольна команда  клубу «Верес» посіла друге місце.
  • Найкращою гравчинею матчу Кривбас-Верес визнано півзахисницю  ЖФК «Верес»-вихованку спортивного ліцею м.Костопіль — Вікторію Лавринюк.

Чемпіонат України з боротьби греко-римської сере кадетів

24-26.02.2023 в м.Тернопіль відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед кадетів де приймали  участь учні Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради. За підсумками змагань ліцеїсти   посіли наступні призові та залікові місця.

ІІІ місце

Вагова категорія 80 кг Якубишин Григорій (тренер Ладоненко І.М.)

5 місце

Вагова категорія 110 кг Кіба Владислав (тренер Ладоненко І.М.)

8 місце

Вагова категорія 60 кг Мінчук Констянтин (тренер Ладоненко І.М.)

         В підсумку команда збірної Рівненської області посіла друге загальнокомандне місце.

Рік незламності. Не забудемо. Не пробачимо. Наближаємо перемогу.

У зв’язку із річницею повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, з нагоди річниці незламності України та з метою вшанування захисників української держави, зміцнення їхнього авторитету і суспільного статусу В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради проведено години мужності «Україна – нація незламних», «Лютий, який триває цілий рік», відеопрезентації «Незламна країна. Річниця вторгнення…», «Їх дух незламний і безцінний», відеомарафон пам’яті та вдячності «Незламні. Разом до перемоги!», відеолекторій «Згадати все: яким був рік повномасштабного вторгнення росії в Україну».

Вчителями історії спільно з радою ліцеїстів проведено тематичну годину «Цей день в історії України. Рік війни».

У бібліотеці закладу освіти оформлено тематичний стенд «Білий птах з обпаленими крилами». Учні 8-ого класу спільно з біблітекаркою та педагогом-організатором закладу освіти взяли участь у тематичному літературно-музичному вечорі, проведеному у комунальному закладі «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради.

Щоденно, на вшанування пам’яті загиблих в Україні унаслідок збройної агресії російської федерації, у спортивному ліцеї проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Вихованцям закладу освіти запропоновано для перегляду і обговорення документальні фільми до річниці війни в Україні, серед яких «Рік», «Свобода у вогні: боротьба України за свободу», «Рік незламності». На майдані Шевченка учасники освітнього процесу вшанували пам’ять загиблих за рік війни в Україні. Пам’ять про наших Захисників, хто став на захист України та мужньо протистояв ворогу повинна жити вічно. Слава Героям!

Інша мова


Свежие комментарии