
Архивы по месяцам Март, 2021
Професія педагога є особливою
Виконуючи важливу соціальну місію, учитель перебуває у полі зору учнів, батьків та колег. Учні закладу освіти окрім загальноосвітньої підготовки вдосконалюють свою спортивну майстерність з обраного виду спорту щоденним тренуванням по 4-5 годин протягом одного дня. Саме ліцеїсти надають педагогам життєвої енергії. Педагоги закладу освіти вдосконалюють свою професійну майстерність, особисті якості, створюючи в такий спосіб власний імідж. Адже імідж — це завжди єдність внутрішнього і зовнішнього.
Урок…
«До хорошого уроку вчитель готується все життя»
Василь Сухомлинський.

Урок біології в 10-Б класі з теми «Мутації та їхні властивості» підготувала і провела вчителька Скрипка Євгенія Віталіївна. Вчителька вдало підібрала оптимальні види роботи учнів на уроці. Основу змісту заняття становили випереджувальні завдання, які готували кілька груп учнів. Причому, кожна група презентувала свою творчу роботу в обораній формі: лепбук, буклет, презентація, що доповнювались фотоколажем, наочними демонстраціями, короткими відео тощо. Заняття пройшло насичено, цікаво і динамічно. Учні демонстрували не тільки знання з теми, але й показали вміння користуватися інформаційними технологіями. Результати їх діяльності були практично, теоретично і пізнавально значущими. А продекламований ученицею вірш про «сонячних» дітей зворушив усіх присутніх на уроці.



На уроці геометрії у 10-А класі з теми «Вектори у просторі» застосовано елементи групової роботи. Протягом уроку дві групи учнів (команди), на які поділений клас, демонстрували свої знання з вище вказаної теми. Це бліц-питання і бліц-відповіді, виконання практичних завдань з теми, демонстрація поетичних здібностей при складанні поезії, що присвячена вектору, створення мистецьких «шедеврів» з використанням зображення вектора. Як підсумок – задоволення десятикласників своїми знаннями та оцінками з теми «Вектори у просторі».


Інтегрований урок з англійської мови та мистецтва у 11 класі з теми «Art and Painting» підготували вчителька англійської мови Іванішина К.Ю. та вчителька. мистецтва Шліхта О.В.. Завдання обох педагогів полягало в тому, щоб правильно визначити зміст та обсяг навчального матеріалу з обох предметів та врахувати специфіку кожного з предметів – мистецтва та англійської мови. Логічна послідовність структурних елементів даного інтегрованого уроку, своєчасна корекція навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці, поєднання роботи «пасивних» і «активних» учнів сприяли реалізації поставлених цілей. Як підсумок уроку — учні оцінювали власні знання з точки зору мистецтва і англійської мови.
Реалізація цілей, що поставлені педагогами і учнями на даному уроці – складання асоціативної карти, випереджувальні завдання, читання вірша «Заповіт» Т.Г. Шевченка українською та англійською мовами, складання пазлів, виконання практичного завдання «намалюй щастя» тощо.

Поради педагогу з підготовки до уроку (небагато гумору)
Візьміть дюжину найкращих емоцій. Ретельно відберіть тільки ті, що позбавлені розчарувань, злопам’ятства та злості. Після того як ви відібрали ці дванадцять емоцій, розділіть їх на три (або шість) уроків, які вам доводиться проводити кожного вашого робочого дня.
Додайте до кожного вашого уроку: віру в кожного учня, терпіння, мудрості, доброти, відданості своїй справі, турботи про своє здоров’я, гумору, вільнодумства, такту, хоробрості, працездатності.
Примітка: Пропорції та інгредієнти залежать від того, хто готує урок.
Для того, щоб додати гостроти та насолоди вашому уроку, додайте до нього ложечку гарного настрою, скибку нерозсудливості, за смаком розваги і обов’язково додайте гри й рясно посипте все гарним добрим гумором. А тепер налийте любов до дітей і збийте все енергійними рухами, не допускаючи застою.
Поставте ваше блюдо на вогонь дитячих сердець. Чітко дотримуйтесь цього рецепту.
(Із Інтернету «Сучасний урок математики», Мокійчук Н.Т.)
Відкрита першість Костопільської ОТГ з міні-футболу серед дівчат

24 березня 2021 року у м. Костополі, у спортзалі спортивного ліцею, відбулись ігри відкритої першості Костопільської ОТГ з міні-футболу серед дівчат 2007-2008р.н. У змаганнях брали участь команди ДЮСШ м. Вараш, ДЮСШ смт. Гоща, Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6, Перебродівська НКВ «ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів».
У підсумку проведених ігор І місце посіла команда Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю», ІІ місце у команди ДЮСШ смт. Гоща і ІІІ місце — Перебродівська НКВ «ЗОШ І-ІІІ ступенів».
У номінаціях: кращий воротар- Коцюбайло Ірина (ДЮСШ смт. Гоща ), кращий захисник – Денищич Ілона (Перебродівська НКВ «ЗОШ І-ІІІ ступенів»), кращий нападник – Мельничук Зоряна.
Кращими гравцями команд визнано: Репетуху Ганну (Перебродівська НКВ «ЗОШ І-ІІІ ступенів»), Мельник Аліну («Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю»), Горн Анастасія (ДЮСШ смт. Гоща), Матвійчук Валерія (ДЮСШ м. Вараш), Преданюк Тетяна (Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6).
Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та кубками, кращі гравці команд- грамотами і медалями, кращі гравці змагань — пам’ятними кубками. Учасники змагань отримали від Рівненської асоціації футболу футбольні м’ячі.



16 березня відбулася робоча зустріч депутата Рівненської обласної ради VIII скликання, голови фракції «За майбутнє», першого заступника голови постійної комісії Рівненської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Руслана Потапчука з директором комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради Сергієм Захожим.
В ході зустрічі здійснено огляд спортивної бази закладу освіти, зокрема — спортивного залу по вул. Дерев’яна, 7/1, на капітальний ремонт якого (заміна підлоги) із бюджету Рівненської обласної ради виділено 1,5 млн. грн.
Тісне партнерство із депутатським корпусом обласної ради та розуміння проблем закладу освіти є запорукою успішної модернізації спортивної бази ліцею. Руслан Потапчук пообіцяв, що і надалі буде лобіювати питання фінансової підтримки розвитку спорту, зокрема у Костопільському спортивному ліцеї, так як впродовж багатьох років заклад освіти займає третє рейтингове місце серед спеціалізованих закладів спортивного профілю із специфічними умовами навчання України та відзначений почесною грамотою Міністерства молоді та спорту.

Профорієнтація учнів 11-их класів
З метою профорієнтації учнів 11-их класів ліцею пройшла зустріч з представниками закладів вищої освіти: університету «Україна» та Рівненського державного гуманітарного університету.

Учні випускних класів закладу освіти одержали вичерпну інформацію про особливості навчання в даних закладах освіти, перелік сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, які потрібні для вступу, умови вступу до закладу освіти.

Присутні на зустрічі ліцеїсти одержали інформаційні буклети та висловили вдячність представниками закладів вищої освіти. В ході зустрічі було підписано договір про співпрацю між ліцеєм та університетом «Україна»
