Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Март, 2017

Батьківські збори в комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» фізичної культури і спорту

Все починається з родини, все починається з сім’ї. Так розпочалась зустріч у родинному колі учнів  11-их класів з батьками. Діти висловлювали вдячність, любов до батьків. Вони відзначили, що за чотири роки навчання у Костопільському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту заклад став для них рідним, частиною їх життя.DSC_0772DSC_0769

Учні демонстрували свої акторські здібності: співали пісні, читали власні вірші, ставили гумористичні сценки про родинні стосунки. Батьки дякували колективу навчального закладу за турботу про дітей.  Всі учасники заходу створили спільне родинне дерево з його цінностями,  випускники продемонстрували мультимедійну презентацію про різносторонні грані  життя у навчальному закладі «Шлях зростання і становлення».DSC_0778DSC_0840DSC_0876

У другій, офіційній частині зустрічі  розглядалися актуальні питання  завершення навчально-виховного та спортивно-тренувального процесу випускників, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання учнів.

DSC_0848DSC_0859

Ліцеїстам вручили стипендії

Вже вдруге учні комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради беруть участь у соціальному проекті депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської «Стипендія для розумників». 16 березня  представники спортивного ліцею, медичного і технічного коледжів були запрошені до  центру культури і дозвілля м. Костополя, де відбулася урочиста церемонія вручення стипендій та розважальний захід «Студентська весна-2017».

DSC_0651MJH_6853

Цьогоріч претендентами на стипендії стали ліцеїсти: відділення греко-римської боротьби, учень 11-А класу Кузько Владислав та відділення легкої атлетики (види витривалості), учениця 9-Б класу Жульжик Світлана. Серед  інших стипендіатів вони представляли свій навчальний заклад та особисті спортивні й навчальні досягнення, разом з групою підтримки взяли участь в інтелектуальних та розважальних конкурсах. Вболівальники підтримували свої команди гаслами та речівками.

Ксенія Павловська вручила  стипендії та грамоти, відзначила переможців конкурсів та вболівальників призами й подарунками, побажала стремлінь, висот та успіхів у майбутньому, а також подякувала колективу навчального закладу за співпрацю у реалізації проекту для обдарованої молоді.

Вдячні стипендіати побажали Ксенії Павловській нових депутатських звершень.

DSC_0684DSC_0655

Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби

Жмеринка ЧУ (зона) 201710-11.03. 2017 р. у м. Жмеринка  Вінницької  області  проходив Чемпіонат України (Західна зона) з  греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003р.н.

180 найсільніших спортсменів збірних команд Вінницької, Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей з’їхались, щоб визначити найсильніших. Найсильнішими виявились борці Вінницької області зайнявши 1 командне місце, 2 місце посіла команда Рівненської області та 3 місце зайняла команда Закарпатської області.

      Вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. фізичної культури і спорту брали участь в цих змаганнях  та посіли такі місця:

      Імісце посіли:  Котик Анатолій   в\к  38 кг  

                               Смєлов Микола     в\к   66 кг

      ІІ місце:        Заболотних Максим   в\к  59 кг  

     ІІІ місце:       Чепурко Денис  в\к  59 кг,  Маринін Дмитро  в\к  53 кг та

                                                                  Домбровський  Валентин в\к  85 кг

Інша мова


Свежие комментарии