Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Июнь, 2022

Грант для абітурієнтів Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль (соціальна програма Scholarship)

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.В зв’язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.   Запрошуємо абітурієнтів Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! Головний приз — гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 11 номінацій: 

18 000 грн. —  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

23 000 грн. —  https://alterair.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@alterair.ua

17 500 грн. —  https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

22 000 грн. —  https://greenforest.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)

20 000 грн. —  https://renix.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.ua)

30 000 грн. —  https://biovit.ua/Scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@biovit.ua)

27 000 грн. —  https://lukashuk.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

 25 000 грн. —  https://hotauto.parts/scholarship  (запитання та роботи надсилати на пошту: hotautoparts.pro@gmail.com

30 000 грн. —  https://autoclav.com.ua/scholarship/ (заповнюйте форму зворотнього зв’язку) 

30 000 грн. — https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: olankodental@gmail.com)

25 000 грн. — https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@safetradebinaryoptions.com)

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

Правила прийому на 2022-2023 н.р. до Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль

Місця щасливих людей

Нехай кожна дитина буде щасливою!

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
       Сьогодні цей день проходить в умовах війни, отже особлива увага приділяється дітям, які втратили свої домівки і прибули до нас із територій, де проводяться бойові дії.

Тож діти та їх батьки, які тимчасово перебувають в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради, свої мрії, надії на швидку перемогу нашої України  втілюють у тематичних малюнках «Хай буде мир!», розгадуванні кросвордів, складанні віршів, перегляді відеороликів.

 1 червня діти, що прибули до нас із зони бойових дій та їх батьки, за участі педагогів спортивного ліцею відвідали «Місто дитячих мрій» в комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості» Костопільської міської ради. Вони  опробовували творчі ivent-практики з різних видів мистецтв, брали участь у патріотичній акції «НАДІЯ Є», мистецькому перфомансі (боді-арт), хореографічному флеш-мобі «Жовто-сині – сильні!» Свято для дітей проведено з веселими активностями.

Наприкінці зустрічі всі учасники спільно виконували українські сучасні пісні. Музичний калейдоскоп налаштував дітей на піднесення патріотичного духу. Ми всі – українці, у нас спільна найбільша мрія –  наша перемога і мирне майбутнє.

Інша мова


Свежие комментарии