Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Сентябрь, 2021

Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та мол.)

25-26 вересня2021 року у м. Івано-Франківськ  проходив Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (2004 р.н. та мол.).

     Спортсмени Обласного спортивного ліцею   в  м.Костопіль    Рівненської обласної ради домінували в змаганнях із метання списа на Чемпіонаті України.

Золоту нагороду  здобув випускник закладу – Іван Муха, бронзову нагороду виборов учень ліцею- Нікіта Помалєйко

     За крок до   п’єдесталу зупинився вихованець Обласного спортивного ліцею – Дмитро Звіздецький.  Залікові     місця  для закладу посіли Людмила Талащук у метанні списа та Вікторія Тарасюк  з естафетного    бігу    (тренери Дітлашок П.О. та Дітлашок В.П.)
     Вітаємо призерів та їх тренерів: Янчука Степана Івановича та Кожарко Світлану Миколаївну і бажаємо подальших звершень та перемог ! 

23 вересня в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради проведено інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським» за участі інспекторів відділення поліції №2  Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Крота М.Г. та Незгоди О.В.

Діти більше дізналися від правоохоронців про їхню працю, обговорили дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, у побуті й громадських місцях.  Зустріч супроводжувалася відпрацюваннями моделей поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Мета  заходу – формувати  в учнів дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.

Формуємо світ разом

Під таким гаслом цього року відзначається Міжнародний день миру. З цієї нагоди в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль  Рівненської обласної ради  організовано патріотичний флешмоб «Формуємо світ разом».

Членами ради ліцеїстів «Лідер» проведено інформаційні хвилини «Україна бажає миру!» Учнями  власноруч виготовлено паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації, випущено тематичні плакати, листівки.

 У 8-11 класах відбулися тематичні години спілкування, створено полотно миру «Мир починається в думках у кожного».

У бібліотеці закладу освіти оформлено книжкову полицю «Під мирним небом».

Міжнародний день миру – це нагадування  про важливість миру на землі. З 2014 р. і до сьогодні, жоден з днів в Україні не був «Днем миру»… але мир обов’язково повернеться.

Чемпіонат України з футболу сезону 2020/2021 року (Вища ліга) серед юнаків

19 вересня 2021 року у м.Костопіль проходив 3 тур  чемпіонату України з футболу серед юнаків U-17, U-15.    

Команда юнаків «КОЛІФКС» 2007 року народження (тренери Улянчук Д.В.,  Степанюк С.О. В.В.) зіграла в нічию з командою «Прем’єр-Нива» м.Вінниця з рахунком 0:0.

Команда юнаків«КОЛІФКС» 2005 року народження (тренери Філін М.А.,    Коломис Я.Д.) перемогла команду «Прем’єр-Нива» м.Вінниця з рахунком 2:0.

Також 19 березня 2021 року у м.Хмельницький проходив 3 тур  чемпіонату України з футболу серед юнаків U-14, U-16.    

Команда «КОЛІФКС» 2004 року народження (тренер Українець А.В.) зіграла в нічию з командою «Поділля» м.Хмельницький з рахунком 2:2. Команда «КОЛІФКС» 2006  року народження (тренер Останаєв А. М.) поступилась команді «Поділля» м.Хмельницький з рахунком 0:1.

Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006р.н. і молодше

619  учасників  з 24 областей України та м. Києва змагалися у м. Львові з 18 по 19 вересня 2021 р.  на командному   чемпіонаті України  серед  ДЮСШ  та  СДЮШОР  серед юнаків та дівчат 2006р.н. та молодше.

        Успішно виступили на чемпіонаті вихованці Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль. Анатолій Іванов став чемпіоном України у бігу на 1500м , подолавши дистанцію за 4хв. 33сек. 35сотих. Також здобув у естафетному бігу  100 х 200 х 300 х 400м золоту нагороду і  срібло виборов у бігу на 800м (2:07.35). Тарасюк Вікторія стала срібною призеркою чемпіонату України у  естафетному бігу   (тренери  Петро та Валерій Дітлашки).

Відкритий чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 2007 р.н. і молодші

17-19 вересня 2021р. у Костопільській ДЮСШ проходив відкритий чемпіонат Рівненської області з волейболу серед дівчат 2007 р.н. та молодших. У чемпіонаті взяли участь команди ДЮСШ м. Костопіль, Обласний спортивний ліцей  ( Костопіль), ДЮСШ м. Вараш, ДЮСШ м. Березне та  збірна команда м. Рівне.

    У підсумку проведених ігор

І місце посіла команда Обласний спортивний ліцей  ( Костопіль),

ІІ місце — збірна команда м. Рівне і

ІІІ місце у команди ДЮСШ м. Костопіль-2 ( дівчата 2007р.н.)

Окраса нашого життя, О Спорт, сьогодні твоє свято…

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято уособлює силу духу, незламність, мужність та патріотизм.

Свято Спорту відбулося і в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради. Учасників заходу привітав директор ліцею Сергій Захожий. Спортивне дійство супроводжувалось естафетами: «Гонка м’ячів», «Стрибки в мішку», комбінованою естафетою «Склади рюкзак на тренування», кидком на точність «Дарц» та збиванням кеглі. Завершено спортивні заходи нагородженням команд грамотами та подарунками. У нагородженні переможців змагань брав участь президент федерації греко-римської боротьби Рівненської області, Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи, призер чемпіонату Світу Олександр Ковальчук.

Ліцеїсти спільно з тренерським та педагогічним колективом взяли участь у міському святі Спорту на стадіоні «Колос». За високі спортивні досягнення, серед інших представників спортивної еліти, нагороджені почесними грамотами Костопільської міської ради: директор ліцею Сергій Захожий, тренери: Олексій Грабовський, Світлана Кожарко, Василь Мамчур, Роман Мамчур, Анна Мурза, Тетяна Фінчук, а також спортсмени ліцею: Марія Козлюк, Іванна Костичева, Вікторія Носова, Нікіта Помалейко, Юлія Уніч.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

Перший урок в новому навчальному році

Перший урок в новому навчальному році – важлива подія, як для всіх учнів закладу освіти, так і для їхніх батьків та педагогів.

Теми перших уроків для учнів 8-11 класів ліцею присвячено ювілею Батьківщини – 30-річчю з дня проголошення Незалежності України: «З Україною в серці», «Україна – це ми», «Спортивні надії та перемоги», «Крізь терни до щастя», «Моя Україна». Основна мета заходів: виховання почуття патріотизму та любові до України, формування активної громадської позиції здобувачів освіти. Ці уроки задали позитивне налаштування ліцеїстів-спортсменів на весь 2021-2022 навчальний рік. Хай новий навчальний рік в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради пройде творчо, буде щасливим, насиченим цікавими подіями, високими навчальними досягненнями та новими спортивним перемогами!

Свято Першого дзвінка

Традиційно першовересневі святкові події в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради розпочалися  святом Першого дзвінка,  де відбулася зустріч педагогів, тренерів-викладачів з учнями та їх батьками.  Цей день особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

На урочистостях відзначено, що 2021 рік щедрий  на славні події, ювілеї.

24 серпня наша держава святкувала 30-річчя відновлення тисячолітньої державності України-Русі – День Незалежності. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих Героїв, хто в часи великих випробувань йшов  у бій під синьо-жовтим прапором та віддав своє життя за Україну, серед яких випускник нашого ліцею Віталій Ставський.

Літо 2021 року ознаменоване важливим спортивним форумом. В Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, де Україна офіційно посіла 44 місце серед 206 країн-учасниць, й стала 16-тою за загальною кількістю здобутих нагород.

У 2021 році виповнюється 20 років нашій Альма-Матері, спортивному ліцею. 20 років – це вже історія. Історія – це шлях. У кожного свій, але спільний для людей, об’єднаних   спільною справою – спортом. 20 років плідної праці усього колективу і, як результат – досвід, здобутки, досягнення, нові плани, які озвучив  і привітав з новим навчальним роком  директор ліцею Захожий Сергій Борисович. Привітання прозвучали і  від Нагорного Петра Васильовича – заступника начальника управління – начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

Це свято – ніби вранішня зоря,

Яка вогнем засяє променистим,

Бо знань зерном живе уся Земля!

Тож в добру путь! Із вірою в майбутнє!

 Перший дзвінок покликав педагогів та учнів на Перший урок у 2021-2022 навчальному році. Святкова програма  тривала впродовж усього Дня знань.

Вдалого нам старту й успішного фінішу!

Інша мова


Свежие комментарии