Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Декабрь, 2022

Дорогі учні, шановні працівники ліцею та батьки!

Спливає 2022 рік Він видався для нас, як і для всієї України, надскладним, сповненим тривог та випробувань. Цей рік – великого подвигу та безмірної жертовності – спонукав нас переосмислити те, як живемо. Попри війну, ми не втратили віри та мужності, натомість стали незламними та нездоланними. З перших днів війни колектив спортивного ліцею активно допомагає Збройним Силам України, вносить частку своєї праці для перемоги України: на фронті, в територіальній обороні, участю у волонтерському русі, допомогою
внутрішньо переміщеним особам та продовжує освітню діяльність за очною формою навчання. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня та перемога України.

Вітаю вас з прийдешніми новорічними і різдвяними святами! Нехай у Новому році у ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а плідна праця буде надійною запорукою вагомих спортивних та освітніх здобутків наших ліцеїстів! Нехай різдвяні свята сповнять серця радістю, новою надією та принесуть Україні  мир та спокій. Бажаю усім міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серця завжди пишаються нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє. Нехай прийдешній 2023 рік буде ознаменований упевненою перемогою України. Підтримуємо та віримо у ЗСУ! Слава Україні!

З повагою, директор спортивного ліцею Сергій ЗАХОЖИЙ

Відкритий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків і дівчат 2006-2007р.н., 2008-2009р.н., 2010р.н. та молодших

6 грудня 2022 року попри повітряну тривогу , яка тривала 4 години , відбувся Відкритий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-07р.н., 2008-2009р.н., 2010р.н. та молодші .

  У змаганнях взяли участь більше як 150 спортсменів з Волинської, Хмельницької та Рівненської областей. Юні легкоатлети змагались в бігу на 30м, 300м, 600м, 1000 м, у стрибках в довжину з розбігу та штовханні ядра. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а також призами, які  були надані ФЛАУ від фірми «Asics». Серед учасників змагань – ліцеїсти Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради, які посіли наступні місця: 

1місце:

Назаренко Дмитро

Козачок Вікторія

Костюкевич Олександр

Юсенко Дмитро

2 місце:

Мельничук Катерина

Козачок Вікторія

Мартинюк Дарина

Токарчук Микола

Косинський Влад

Ясковець Ірина

3 місце:

Мальчевський Єремій

Павлюк Богдан

Хильчук Назар

Чудотворцю Миколай, ти усіх оберігай!

День святого Миколая розпочинає цикл зимових святкувань. І якщо діти цьогоріч шукають подарунки під подушкою, то дорослі чекають на зведення Генштабу. Адже для українців справжнє диво створюють хоробрі воїни ЗСУ. Кожному з нас хочеться, щоб війна в Україні закінчилася якнайшвидше.

Вшановування Миколая Чудотворця відбувалося і в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради. Вихователями, класними керівниками для учнів 8-11 класів проведено: у 8-их класах – розмову в дружньому колі «День святителя Миколая Чудотворця», акцію «Лист Святому Миколаю»; у 9-их класах – годину духовності «День Святого Миколая: історія свята, традиції та прикмети»; у 10-их класах – хвилини духовної науки «19 грудня – День Святого Миколая Чудотворця»; в 11-их класах – презентацію «Солодке свято Миколая» та годину народознавства «Хай ангел в день Святого Миколая вас від біди і зла оберігає».

Директор спортивного ліцею Сергій Захожий посприяв у піднесенні святкової атмосфери: учні закладу освіти одержали солодкі подарунки від Миколая.

У день цього святителя і подвижника учні та працівники ліцею долучилися  до акції милосердя «Скарбниця надії». Зібрані кошти передано на допомогу хворій дитині.

Наслідуймо добрі вчинки Миколая! Нехай серця завжди будуть відкритими для добра і милосердя.

22 всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської, пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту В.Д.Дем’яного

15-17.12.2022 в м.Тернопіль відбувся всеукраїнський турнрі  боротьби греко-римської серед юнаків .  

На змаганнях боролись 230 спортсменів з Рівненської, Житомирської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Київської, Закарпатської, Миколаївської, Дніпропетровської та Тернопільської області.

І місце

Мінчук Констянтин (Ладоненко І.М.) 60 кг.

Якубишин Григорій(Ладоненко І.М.) 80 кг.

ІІ місце

Тимоць Едуард  (Ладоненко І.М.) 80 кг

ІІІ місце

Малащинський Михайло (Мартинюк А.С.) 48 кг.

Кочерга Тимофій (Ладоненко І.М.) 80 кг.

4 місце посів в/к 65,Марковець Валентин, в/к 65 Марковець Михайло 5 місце в/к Головач Владисла, 7 місце  в/к 80 Кузьмич Владислав, в/к 44 Жук Ілля, 8 місце в/к 60 Заєць Юрій   

Вифлиємський Вогонь Миру

14 грудня До Свято-Покровського собору ПЦУ м. Рівного  представники скаутської організації Пласт привезли Вогонь миру, запалений у Вифлиємі.

«Вифлиємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Долучилися до цієї акції духовності і представники учнівського та педагогічного колективу Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради. Тепло Вифлиємської зірки зігріває всю ліцейську родину.

Особливо актуально цей вогонь миру звучить зараз в нашій Україні, бо Господь не тільки примиряє нас один з одним, але і Христос своїм народженням у пізніший час подолає смерть, подолає зло. Нехай цей вогонь миру стане для нас і вогнем перемоги, щоб ми невдовзі також подякували Христу за його народження і за перемогу й мир, які наступлять.

Світ ловив мене, та не спіймав

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. З метою розвитку і виховання в ліцеїстів історичної пам’яті й ідентичності, популяризації думок видатного українського філософа-митця,  у закладі освіти проведено тематичні заходи.

Бібліотечною радою оформлено виставку-колаж «Григорій Сковорода – це втілення духу і мужності України»,  крилаті вислови та цитати українського генія Г. Сковороди.

Класними керівниками і вихователями до уваги ліцеїстів 8-11 класів запропоновано годину спілкування «Крокуємо за Сковородою», інформаційно-пізнавальні хвилини «Григорій Савич Сковорода – великий мислитель, філософ, педагог», відеопрезентацію  «Цікаві факти про українського мандрівного філософа», пізнавальне відео до дня народження Г.Сковороди, віртуальну екскурсію «Шляхами мандрів Григорія Сковороди», караван історій «Григорій Сковорода – символ мудрості української землі», презентацію «Світ ловив мене, та не спіймав».

За версією ЮНЕСКО, Сковорода входить до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ґанді. Їх усіх об’єднує принцип: «жив, як учив». Він не залишив по собі філософської школи, але його учнями є всі ми, українці. Адже він був першою усвідомлено вільною людиною на цій землі.

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання.

Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.

В Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках XX століття, а сьогодні визнаний на рівні держави і регламентується Законом України «Про волонтерську діяльність».

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.

Волонтером може стати кожен!!!

Волонтерство під час війни: що потрібно знати?

21 по 25 листопада 2022 року в м. м.Ейберген (Нідерланди)  відбувся міжнародний турнір «WORLD PEACE INDOOR SOCCER TOURNAMENT 2022 ». В турнірі брали участь 32 команди. Команда Авангард Рівне «IPA Avangart Safety» 35+  в складі команди брали участь тренери-викладачі з футболу  Сергій СТЕПАНЮК Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль та Роман ДАЦЮК Костопільська ДЮСШ.

За підсумками змагань команда з Рівного посіла І місце і виборола звання чемпіона Світу серед держслужбовців з футзалу.

Чемпіонат України з боротьби греко-римської

26-27.11.2022 в м.Черкасах відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед чоловіків.  

В цих змаганях брали участь випускники спортивного ліцею та показали  наступні призові місця

І місце

Вагова категорія 60 кг. Петрик Віктор

Вагова категорія 63 кг. Масик Олексій

ІІІ місце

Вагова категорія 60 кг. Кузько Владислав

Вагова категорія 67 кг. Мірошник Дмтро

7 місце посів Шелемех Cтепан в/к 87,

приймали участь Левчук Владислав та Печенюк Павло

Про організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання з 3 по 10 грудня 2022 року в Обласному спортивному ліцеї м.Костопіль

Інша мова


Свежие комментарии