Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Декабрь, 2020

Особистий Кубок світу з спортивної боротьби

12-18 грудня 2020р. м. Бєлград (Сербія)

У складі національної збірної команди України виступали випускники комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради:

Владислав Кузько у ваговій категорії 55кг ( тренер Дмитро Шевчук).

Віктор Петрик у ваговій категорії 60кг ( тренер Іван Ладоненко) та

Олексій Масик у ваговій категорії 63кг ( тренер Іван Ладоненко).   Приємно порадував бронзовою нагородою Кубку світу вихованець тренера-викладача Костопільського спортивного ліцею-інтернату Віктора Марача — Роман  Пацурківський  (у ваговій категорії 67кг).

Зимовий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики

12.12.2020 року у м. Костопіль відбувся зимовий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008р.н. та молодше . Юні спортсмени змагалися на дистанціях 30метрів, 300 метрів, 600 метрів, 1000 метрів та стрибок у довжину з розбігу. У змаганнях взяли участь приблизно 110 учасників з Рівного, Костополя, Сарн, Вараша, Львова та декілька ОТГ Рівненської області та Ківерецького ОТГ (Волинської області). Серед учасників – легкоатлети комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради. У підсумку змагань, ліцеїсти в своїх вікових категоріях посіли наступні місця:

І місце – Уніч Юлія у бігу на 1000м

                  Чижевська Яна у бігу на 300м

                  Талащук Людмила у стрибках в довжину

                  Сергійчук Юлія у бігу на 1000м

                  Тарасюк Вікторія у бігу на 600м

                  Іванов Анатолій у бігу на 1000м

                  Коваль Павло у бігу на 1000м

                  Козачок Вікторія у стрибках в довжину

ІІ місце — Чижевська Яна у бігу на 600м

Кособуцька Марія у бігу на 600м

Талащук Людмила у бігу на 30м

Ткачук Степан у бігу на 600м

Козачок Вікторія у бігу на 30м

Король Максим у бігу на 30м

Помалєйко Нікіта у стрибках в довжину

ІІІ місце – Нікішкіна Надія у бігу на 600м

                     Дуць Софія у бігу на 300м та 600м

                     Помалєйко Нікіта у бігу на 30м

Всеукраїнський турнір з футболу «PlAY WINTER CUP 2020»

01-03 грудня 2020 року у с. Плав’я (Львівська область) проводився  всеукраїнський турнір з футзалу  серед юнаків 2007  р.н., в якому брали участь 10 команд з 6 областей України.

       За підсумками турніру команди посіли наступні місця

І м. «Атлетік» Волинська обл.

ІІ м. «Сколе» Львівська обл.

ІІІ м. «КЛІСП 2007» Рівненська обл.

         Організатори турніру визначила кращих у  номінаціях  та  нагородила  їх індивідуальними    нагородами, серед них і ліцеїсти нашого закладу:

Волинець Іван 2007 р.н. кращий нападник турніру.

Стельмащук Роман 2007 р.н.  кращий воротар турніру

Тренери команди 2007 р.н. Улянчук Д.В. Степанчук В.В.

Права у моєму житті

З такою тематикою у закладі освіти відбулися заходи, мета яких – підвищення в учасників освітнього процесу загального рівня правової культури, привернення уваги до проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми.

У 8-9 класах проведено інформаційні хвилини «Булінг та його прояви в учнівському середовищі»; «16 днів проти насилля»; інструктаж «Жорстока поведінка між підлітками»; вікторину «Чи знаєте ви свої права»?; годину спілкування «Що означає бути громадянином»?; випуск міні банера «Мій улюблений світ без насильства», на якому кожен бажаючий залишив відбиток своєї долоні, що символізувало активну громадську позицію проти різних видів насильства над дітьми. Педагоги й учні взяли участь в акції «Подумай про майбутнє, обери – ЖИТТЯ», (як символ акції виготовляли браслети й буклет «Твої права – твій надійний захист») та провели флешмоб «Ми проти насилля».

Для учнів10-11 класів корисними були креативно підготовлені виховні заходи: «Пустощі та кримінальна відповідальність», «Єднаймося проти насилля» з переглядом відео «Розкажи дорослому, якому довіряєш»; «Почни говорити» та презентації «Права дитини в Україні». Вихованці були активними учасниками лекції-діалогу «Адміністративна і кримінальна відповідальність неповнолітніх». З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини учні 10-их класів взяли участь в обласному уроці «Права людини».

Педагогами закладу проведено опитування, вікторину, відео-презентацію, лекцію-діалог за тематикою «Чи знаю я свої права»?; конкурс на кращу творчу роботу «Права у моєму житті». Конкурсною комісією відзначено кращі роботи: Ксенчук Яни (8-А клас), Костичевої Іванни (8-Б), Тахтарової Вікторії (11-А), Гончарук Богдани (11-Б клас).

Бібліотекарем підготовлено презентацію книжкових та періодичних видань на правову тематику та виставку літератури до Всесвітнього Дня прав людини. Як підсумок заходів – радою ліцеїстів «Лідер» оформлено стенд-анкетування «Дерево питань», з допомогою якого забезпечено відповіді на запитання, які цікавлять учнів ліцею.

ЗНО-2021!

Працівники Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти підготували три короткі відео про ЗНО-2021.

Переглянути їх можна за посиланнями:

https://bit.ly/36PiWeH — особливості формату ЗНО 2021;

https://bit.ly/3ovCivb — особливості ЗНО з української мови і літератури у 2021 році;

https://bit.ly/3g17Bpv — особливості ЗНО/ДПА з математики у 2021 році.

До роковин вшанування пам’яті жертв Голодомору

До роковин вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні 28 листопада 2020 року в закладі освіти проведено тематичні заходи під гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду».

На уроках проведено тематичні хвилини історичної пам’яті, до уваги читачів у бібліотеці ліцею – книжкова полиця «Чорна сповідь нашого народу».

У виховних групах здійснено перегляд документального та художнього фільмів: «Гіркі жнива», «Голод-33», відеофільмів-спогадів з елементами хроніки про передумови створення штучного голоду в Україні «Голодомор», «Про Голодомор на Україні 1932-1933 років». Проведено години пам’яті і скорботи «Чорна тінь голодомору», «Голодомор мовою фактів», «Минувшини пекучий біль», які нагадали ліцеїстам про Голодомор – трагедію українського народу. Педагоги й учні долучитися до акції «Запали свічку пам’яті» щоб пам’ятали,  щоб не  повторилися ніколи жахіття Голодоморів!

Про реєстрацію випадку захворюваності коронавірусною хворобою ПЛР+від 30.11.2020р. учениці 10-Б класу

ЗНО 2021

Інша мова


Свежие комментарии