Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Март, 2019

Міжнародний турнір «Надія-2019» з греко-римської боротьби, присвячений кращим борцям Костопільщини

15-17.03.2019р в м. Костопіль Рівненської обл. відбувся традиційний міжнародний турнір «Надія-2019» з греко-римської боротьби, присвячений кращим борцям Костопільщини. Цього року Костопільщина святкує 40 років заснування боротьби на своїх теренах. Турнір » Надія» користується великою популярністю, що підтверджують команди, які привезли своїх найкращих борців, а саме : Польща ( Радом, Познань, Хелм), Литва ( Каунас, Вільнюс), Білорусь ( Ліда ) та 11 команд з різних куточків України.
Змагання пройшли на найвищому організаційному рівні. Запеклі сутички не залишили сумніватися в майстерності юнаків та їхньої жаги до перемоги. Учасників змагань привітали керівники області та району, зокрема, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, заступник начальника управління — начальник відділу з питань фізичної культури та спорту РОДА Петро Нагорний, які побажали спортсменам та їх тренерам успіхів у досягненні нових спортивних рубежів, наснаги та міцного здоров’я.

Серед учасників турніру – вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, які зі слів головного судді змагань, директора КЗ КОЛІФКіС Захожого Сергія Борисовича, здобули такі нагороди:

золото в                    Анатолія Котика (в/к 48кг)

                                    Миколи Кіральгазі (в/к 60кг)

срібні нагороди    в Михайла Куценка  (в/к 48кг),

                                     Владислава Радіо  (в/к 52кг),

                                      Кирила Щербатюка (в/к 75кг)

                                      Максима Заболотних (в/к 71кг)

бронза                    в Михайла Головка (в/к 52кг),

                                 Дениса Яремка(в/к 71кг),

                                 Миколи Смєлова (в/к 80кг)

                                 Дмитра Мариніна (в/к 65кг)

Чемпіонат України з легкоатлетичних двоборств

827  учасників  з 25 областей України  зібрав з 15 по 17 березня 2019 р.  у м. Києві   чемпіонат України  серед  ДЮСШ  та  СДЮШОР  з  двоборства у приміщенні (2004р.н. і мол.).

Показані результати у двох видах перераховувалися в очки, і за сумою визначалися найкращі.   В змаганнях  брали участь і спортсмени  Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, двоє із них повернулись з чемпіонату із титулом чемпіонок України.

І місце у бігу на 800м +  1500м посіла Марія Козлюк, показавши результати 2:17.57  та 4: 42.16 відповідно.

І місце у бігу на 400м +  800м посіла  Юлія Уніч, показавши результати 59.84; 2:16.37

(тренери Тетяна Фінчук та Анна Мурза)

Обласний турнip пам`ятi Героїв Небесноi Coтнi серед юнаків U-15

Упродовж 14-15 березня у Рівному на запасному стадіоні «Авангард» проходив  5-ий обласний  турнip з футболу пам`ятi Героiв Небесноi Coтнi  серед юнаків  U-15.

Команда ліцеїстів нашого закладу під керівництвом Українця Артема Валерійовича, стала срібним призером турніру.

Кращими гравцями 5-го традицiйного обласного турнipy з футболу пам`ятi Героiв Небесноi Coтнi серед юнакiв 2004-2005 p.н. визнано:

Кращий воротар — Владислав Iжелюк (ДЮСШ «Верес»).

Кращий захисник — Артем Броневицький (ДЮСШ Дубно).

Кращий пiвзахисник — Назар Гулак (КОЛІФКіС).

Кращий нападник — Ростислав Кальчук (ДЮСШ «Верес»).

Кращий гравець — Дмитро Костюк (ДЮСШ «Верес»).

  Результати матчів першого ігрового дня (14.03.19):
Група А                                                                                                                 

«Верес-2004» (Рівне) — ДЮСШ Дубно — 4:0.

«Верес-2004» (Рівне) — БЛICП (Березне) — 2:0.

ДЮСШ Дубно — БЛICП (Березне) — 1:0.

Група Б

КОЛIФКіС (Костопiль) — «Верес-2004-2» (Рівне) — 6:0.

«Верес-2004-2» (Рівне) — «Верес-2005» (Рівне)- 2:1.

КОЛIФКіС (Костопiль) — «Верес-2004-2» (Рівне) — 3:0.

Результати матчiв другого ігрового дня — фінальної частини (15.03.19):

Пiвфiнал 1: «Верес-2004» (Рівне) — «Верес-2004-2» (Рівне) — 5:0.

Пiвфiнал 2: КОЛIФКіС (Костопiль) — ДЮСШ Дубно — 5:0.

Матч за 3-4 мicця: ДЮСШ Дубно — «Верес-2004-2» (Рівне) — 3:1.

Фінал: «Верес-2004» (Рівне) — КОЛIФКіС (Костопiль) — 3:0.

                                       Зауважимо, що наступного тижня — 21-22 березня — у турнірі змагатимуться команди юнаків U-16, U-17.

ФУТБОЛЬНА ВЕСНА 2019

15 березня 2019 року завершилися Всеукраїнський турнір з футболу серед жіночих команд «Футбольна весна 2019». Цьогоріч, під егідою Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу, взяли участь 9 колективів Вищої ліги. Головні баталії пройшли на стадіоні імені Богдана Маркевича у м.Винники (Львів).

Згідно з календарем, матчі групового етапу пройшли з 11 по 13 березня, а вже 14 та 15 числа відбулися матчі плей-офф та фінальні ігри за підсумкові місця змагань.

У матчі за 3-тє місце Всеукраїнського турніру серед жіночих команд Вищої ліги України «Футбольна Весна-2019» львів’янки здолали «Ятрань-Берестівець» з Уманського району Черкащини.

У фіналі зійшлися флагмани українського жіночого футболу – харківські «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2». Сильнішими виявилися футболістки «Житлобуду-2», які забили по голу в кожному з таймів – 2:0, і втретє в історії виграли цей трофей.

ПІДСУМКОВІ МІСЦЯ:
1. «Житлобуд-2» Харків
2. «Житлобуд-1» Харків
3. «Львів» Львів
4. «Ятрань-Берестівець» Уманський район
5. «Єдність-ШВСМ» Плиски
6. «Ладомир» Володимир-Волинський
7. «Восход» Херсонська область
8. «Пантери» Умань
9. «Родина-Ліцей» Костопіль

День Цивільного захисту

На виконання плану роботи КЗ «КОЛІФКіС» РОР на 2018/2019 н.р. 15 березня в ліцеї проходили заходи Дня цивільного захисту, метою яких було удосконалення учнями теоретичних знань та практичних навичок з питань цивільного захисту.

Учні 8-11 класів продемонстрували свої дії за сигналом «Увага всім». Методистами зі спорту цікаво проведена військово-спортивна естафета з учнями 8-9 класів, де переможцями визнані команди учасників 8 – А і 9 – В класів.

Теоретичні знання та практичні навички з надання першої долікарської допомоги удосконалювали учні 10-х, 11-х класів пі керівництвом вчителів предмету «Захист Вітчизни» Боришкевича Михайла Андрійовича, Ципан Тетяни Петрівни та лікаря зі спортивної медицини Кулика Ярослава Андрійовича:

  • показ прийомів непрямого масажу серця на манекені, штучне дихання;
  • зупинка внутрішньої і зовнішньої кровотеч;
  • накладання шин при переломах тощо.

Упродовж дня Цивільного захисту вихователі, класні керівники проводять інструктажі, бесіди, вікторини, демонструють мультимедійні презентації з питань ЦЗ та БЖ.

Творча самореалізація педагогів

Згідно  з  Планом  роботи  ліцею–інтернату  на  2018/2019  навчальний  рік  в  закладі освіти з 18 лютого проходили  методичні  дні  майстерності  педагогів  ліцею,  метою  яких  є  підвищення  їх  фахового  рівня,  обмін  досвідом  роботи,  вивчення  і  впровадження  в  практику  діяльності  ефективних  прийомів,  методів. Методичні  дні  «Творча  самореалізація  педагогів»  проведені  під  гаслом 

«Єдиний  шлях,  який  веде  до  майстерності – це  діяльність»

(Б.Шоу).

Цікаво  проведений  практичним  психологом  Мацюк О.В.  міні–тренінг  «Дозволь собі бути щасливим». Його метою було розкрити  глибину розуміння поняття щастя та сприяти розвитку унікального вміння володіти ним.   Під час тренінгу панувала позитивна і доброзичлива атмосфера. Вивчаючи  матеріали  «педагогічного  калейдоскопу»,  педагоги  заглиблювались  в  «зерна»  педагогічної  майстерності  колег  з  Рівненщини. Викликали інтерес у педагогів міні-твори ліцеїстів «Цей урок я чекаю з нетерпінням, бо…».

Креативно  підійшов до проведення майстер–класу  вчитель  трудового  навчання  та  інформатики  Басюк  М.П.  Він  у  формі  практичної  роботи  показав  як  можна  ефективно  використати  інтернет–ресурси  з  підготовки  до  уроку,  виховного  заходу.  В  основному  він  зупинився  на  хмарних  технологіях.

Педагоги,  що  атестуються  у  2019  році  підготували  творчі  звіти.

Керівник  школи  молодого  педагога  Чернега  О.Ф.  спланувала  засідання,  яке  несло  практичне  спрямування  «Сучасний  молодий  педагог:  важко  чи  ні?»

Пам’ять без кордонів

У комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради в період з 15 по 20 лютого проведено тематичні дні «Героїчна Україна».

У бібліотеці закладу оформлено інформаційно-ілюстративний бюлетень «Україна – єдина, красива і сильна». На уроках історії проведено тематичні п’ятихвилинки «Війна в Афганістані. Відповіді історії». У всіх класах прозвучала експрес-інформація «Пам’ять без кордонів»,  відбулися виховні заходи: «Пам’ять без кордонів», «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять», «Уклін- живим, полеглим-слава», перегляд і обговорення фільму-реквієму  «Небесна Сотня в вирій полетіла», фільму Крістіана Зайделя «Небесна сотня».

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні рада ліцеїстів підготувала і провела низку заходів: Свічу Скорботи «Ангели в небо полетіли», Тиху акцію «Подаруй янгола Героям Небесної Сотні», флеш-моб «Україна – більше за життя».

Вихованці спортивного ліцею спільно  з педагогами  вшанували пам’ять загиблого героя АТО, колишнього випускника закладуВіталія Ставського та взяли участь у покладанні квітів біля меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знака «Скорботна мати» на Меморіалі Слави.

Барвисте слово української душі

14 лютого було проведено літературну вечірку «Барвисте слово української душі», що сприяла вираженню нових граней таланту та поетичних обдарувань ліцеїстів.

Учні 8 – 11 класів продемонстрували свою виконавську майстерність у володінні художнім словом, декламуючи поезії відомих  авторів та власні.

13 лютого 2019 року, напередодні Дня святого Валентина, учні 11-х класів КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту»  здійснили екскурсійну поїздку до Рівненського академічного музично-драматичного театру на виставу за твором Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Слід зазначити, що цей твір входить до програми ЗНО, отже поїздка носила не лише розважальний характер. Ліцеїсти отримали масу позитивних емоцій, були вражені грою акторів та прекрасною постановкою твору.

Міжнародний турнір з греко-римської боротьби у м.Познань

8-9 березня у місті Познань проходив XXVII Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 років народження. У змаганнях брали участь юнаки з України, Латвії, Білорусі, Чехії та Польщі. Вихованці нашого закладу теж були учасниками цих змагань.

У підсумку проведених сутичок срібну нагороду турніру здобув Микола Кіральгазі та Михайло Головко

Бронзовими призерами стали:

Даніель Оприш

Владислав Радіо
Вітаємо тренерів з  успішним виступом вихованців, які гідно представили наш заклад !!!

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики