Архивы по месяцам Январь, 2022

Поради при виборі професії

Поради від психолога для учнів при дистанційному навчанні.

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів

22-23 січня 2022р. в м.Суми  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.  У змаганнях приймали участь  419 спортсмени з 24 областей України та м.Київ. Серед учасників і вихованці Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради.

Залікові місця для закладу здобули:

Нікіта Помалєйко – 60м з/б (8:51) – 6 місце, виконавши норматив І розряду  та Марія Козлюк —  1500м (4:53.50) – 6 місце.

Вдало виступили на змаганнях випускники нашого закладу, а саме:

Уляна Рачинська здобула золоту нагороду в бігу на 1500м з результатом 4:29.91 та срібною призеркою чемпіонату в бігу на 60м з/б стала Валерія Гуріна з результатом 9.08

Відкритий турнір з боротьби греко-римської «ЖМЕНЬКО MEMORIAL – 2022» серед кадетів U-17 та молодших юнаків U-15

21-23.01.22р. в м.Харків проходив міжнародний турнір з боротьби греко-римської «ЖМЕНЬКО MEMORIAL – 2022» вякому приймали участь збірні команд: Грузії, Ізраїлю, Молдови, Естонії та найсильніші борці з України, всіх учасників 250 чоловік.

Учні Обласного спортивного ліцею порадували хороши виступом:

ІІ місце

Вагова категорія 71 кг. Якубишин Григорій (тренер Ладоненко І.М.)

ІІІ місце

Вагова категорія 65 кг. Головко Михайло (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 44 кг. Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Чемпіонат України з боротьби греко-римської серед дорослих до 23-х років

19-21.01.22р. в м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед дорослих до 23-х років вякому приймали участь найсильніші борці України.

Бюджетна та фінансова звітність за 2021 рік

Про організацію освітнього процесу здобувачів освіти ліцею за дистанційною формою навчання. Від 21.01.22р.

Про реєстрацію випадку захворюваності коронавірусною хворобою швидкий тест+ від 20.01.22р.

Вітання зі Старим Новим роком

Сійся, родися, жито, пшениця,

Всяка пашниця:

Зі споду корениста, зверху колосиста.

Будьте зі святом здорові,

З Новим роком та Різдвом Христовим!

14 січня українці відзначають Старий Новий рік, православні християни святкують день Василя Великого. Традицію посівання у перший день Старого Нового року підтримали вихованці Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради. Хлопці посівали у закладі освіти на удачу, багатство, добро і здоров’я.

«Зірка, яка сходить», команда року та найкращі в категорії «Мастерс»

Завершилося голосування Федерації легкої атлетики України за найкращих   легкоатлетів,   команду й тренера України за підсумками 2021 року. Участь у ньому брали експерти (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ і вболівальники. Голоси кожної  з категорій враховувалися як третина від усіх голосів.

Сьогодні ж час оголосити імена переможців  у п’яти категоріях.

У жінок у номінації «Зірка, яка сходить» переможницею стала Світлана Жульжик, вихованка Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради.

Вона виграла срібну медаль з бігу на 800 метрів на юніорському чемпіонаті Європи (2:04.02 хв), посіла п’яте місце на юніорському чемпіонаті світу (2:06.04 хв) і виграла юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (2:07.95 хв). Проте попри юний вік Світлана Жульжик заявила про себе й на дорослій арені. Світлана виграла чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у приміщенні (2:05.84 хв) і срібну медаль на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (2:04.75 хв), а також стала чемпіонкою України. Тренує спортсменку Тетяна ФІНЧУК.