Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Життя триває…

Війна  увірвалася в життя українців і стала для всіх суворим викликом і випробуванням. Багато людей, рятуючись від обстрілів, бомбардувань на лінії вогню, шукаючи прихистку для себе та своєї родини, змушені залишати рідні міста, села, покидати свої домівки.

Так в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради перебуває близько 200 внутрішньо переміщених осіб. Серед багатьох інших, з міста Краматорськ Донецької області приїхала Юлія разом зі своєю мамою, сином та ще ненародженою донечкою. Від війни страждають усі, а найбільше – діти. Вони – найдорожче, що є в нас, це те, заради чого ми здатні на найвідчайдушніші кроки. Звичайно, родину не оминули труднощі, але звідусіль їх чекала підтримка та допомога. А вже за кілька тижнів у пологовому будинку нашого міста  Костопіль у Юлії на світ з’явилася довгоочікувана донечка. Варто відзначити, що ця подія співпала з великим християнським святом – Воскресінням Христовим.

За християнськими канонами дівчинку Мирославу охрестили у соборі Святих апостолів Петра і Павла міста Костополя. А почесну місію хрещених батьків довірено працівникам нашого спортивного ліцею, які допомагали родині у найскладніших, найкритичніших обставинах.

Нехай буде щасливою новонароджена україночка Мирослава та вся її родина, а її символічне ім’я з кожним днем наближає нашій багатостраждальній Україні МИР і СЛАВУ!

Діти – наше майбутнє, заради них ми обов’язково переможемо!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики