Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Июль, 2020

Нехай щастить вам, випускники – 2020!

В останній липневий день представники колективу ліцею-інтернату спортивного профілю привітали випускників на імпровізованих зборах з нагоди вручення документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

В складних умовах ситуації із захворюванням на COVID-19 вперше в незалежній Україні покоління випускників 2020 року отримує свідоцтва без традиційного останнього дзвоника та випускного. Життя триває, воно вносить свої корективи у наші плани. Що ж, нехай ця ситуація дасть усім нові знання, навики, вміння знаходити вихід, бачити світло в кінці тунелю, а головне – бути здоровими.

Привітання та церемонію вручення документів про освіту випускникам провели директор ліцею Сергій Захожий та заступник директора Дарія Таргоній.

Одинадцятикласники та їх батьки дякували директору, тренерам-викладачам, педагогам та усім працівникам ліцею за турботу і увагу, виховання і терпіння, за щасливо прожиті роки в ліцеї, за створену в закладі освіти атмосферу, коли учні відчувають себе вільними та щасливими і знають, що їх поважають.

У нашому ліцеї учні, батьки, тренери та вчителі об’єднані спільними цілями та прагненнями, є зацікавленими однодумцями та партнерами. Зі словами великої вдячності працівникам закладу звернулися батьки випускників, звучали їх побажання і вітання. Нехай множиться добробут, достаток, успіх і процвітання нашої Альма-матері – ліцею спортивного профілю. Нехай зростають духовно і фізично, мужніють і міцніють наступні покоління вихованців цього освітнього закладу. А випускникам бажаємо щасливої життєвої дороги та Божого благословіння!

Оголошення

Дирекція комунального закладу « Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради запрошує на навчання у ліцей фізично обдарованих дітей  у  8-і  та 9-ті класи (2007-2006р.н.) зі спеціалізацій:

 • боротьба вільна (дівчата)
 • греко — римська боротьба ( юнаки)
 • легка атлетика ( юнаки і дівчата)
 • волейбол ( дівчата)
 • футбол ( юнаки  і  дівчата).

Контрольні тестування проводяться :

І етап – 16 травня 2020 року (відмінений в зв’язку з продовженням карантину)

ІІ етап – 15 серпня 2020 року о 10 год.

Місце проведення:

 • боротьба вільна — спортивний зал , що на території ліцею: вул. Д. Галицького,7
 • греко-римська боротьба — спортивний зал , що на території ліцею: вул. Д. Галицького,7
 • інші відділення — на базі Костопільської ДЮСШ та стадіону «Колос».

При собі  мати:

 • спортивну форму та взуття;
 • допуск лікаря (медичну довідку);
 • свідоцтво про народження

      Учні-ліцеїсти  мають право протягом навчання виступати на змаганнях усіх рівнів за школу та район, з яких були направлені.

      До послуг ліцеїстів 5 – ти  разове харчування, спальний корпус з усіма комунальними зручностями,  сучасна спортивна та навчальна бази.

         Довідки за телефонами :

                                               ( 03657) 2 – 19 – 58

                                               ( 03657) 2 – 10 – 80

Звіт директора за 2019/2020 н.р.

Фінансова та бюджетна звітність за ІІ кв. 2020р

Протидія булінгу

Інша мова


Свежие комментарии