Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Апрель, 2021

Греко-римська боротьба

З 19.04 по 25.04.2021р. у м.Варшава (Польща) відбувся чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та  жіночої боротьби. В складі збірної команди  України з боротьби греко-римської  брали участь випускники Комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце місце  виборов Віктор Петрик у ваговій категорії 60 кг. (тренер Ладоненко І.М.).

 За крок до п’єдесталу став   Роман Пацурківський ( який зараз виступає за збірну Польщі) у ваговій категорії 72 кг. 5 місце  (тренер Марач В. О.).

Приймав участь Олексій  Масик 67 кг. (тренер Ладоненко І.М.) В підсумку змагань збірна України посіла четверте загальнокомандне місце

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги сезону 2020-2021р.р.

25 квітня 2021р. у м.Чернігів  пройшов черговий тур  чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги між командою «Юність- ШВСМ»  м. Чернігів та командою «Родина-Ліцей» м. Костопіль. Футболістки Віта Розлуцька та  Діана Мущенська забезпечили  команді «Родина-Ліцей»  перемогу з рахунком 3:1.

Відкритий чемпіонат ЛНТУ з легкоатлетичних метань

22 квітня у місті Луцьку відбувся Відкритий чемпіонат Луцького національного технічного університету з легкоатлетичних метань під гаслом «Спортсмен-студент, він же здоровий фахівець». Приймали участь в цих змаганнях і учні Костопільського спортивного ліцею, які в підсумку посіли наступні місця в метанні списа.

І місце – Муха Іван

ІІ місце – Мосійчук Леонід

             ІІІ місце – Назаренко Дмитро

                                 Король Максим

Тренери спортсменів: Степан Янчук та Світлана Кожарко

Звіт 2дс за 1кв 2021

28 квітня — Всесвітній День охорони праці

Відбір 21/22

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги сезону 2020-2021рр

17 квітня 2021р. у м.  Києві відбувся матч  чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги між командою «ОКІП»  м. Київ та командою «Родина-Ліцей»

м. Костопіль.           Команда «Родина-Ліцей» впевнено перемогла господарів чергового туру з рахунком 4:0. Переможні голи  забили  Вікторія ЛавренюкАнастасія Галак, Аліна Годунко та  Віта Розлуцька.

ЗНО! Поради батькам та випускникам

Верховна Рада звільнила одинадцятикласників від обов’язкової державної підсумкової атестації (ДПА)

Результати пробного ЗНО 2021

Інша мова


Свежие комментарии