Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Декабрь, 2015

Тренери з волейболу

Грабовський Олексій Данилович

Методист відділення з 2019 р.

Заступник директора

з 2012 р. по 2019р.

На відділенні волейболу  займається  28 учениць

Грабовський Павло Олексійович — тренер-викладач з волейболу першої категорії. Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2005 року.

Молошик Юлія Сергіївна — тренер-викладач з волейболу другої категорії. Закінчила Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2014 року.

Коли не подобається моя зовнішність?

      Стати сильнішим і красивим можна. Подивись уважно на себе і оточуючий світ. Кожного дня ти бачиш себе в дзеркалі. Щось тобі подобається в своєму відображенні, а щось хотілось би змінити. Багатьом підліткам може не подобатись їхнє обличчя, волосся, голос, фігура та ін. Досить рідко можна взагалі знайти людину, яка повністю задоволена своєю зовнішністю.   Тобі може бути незручно від своєї зовнішності, але, повір, оточуючі звертають на це набагато менше уваги, аніж ти думаєш. Зовнішність, проблема ваги, швидкий або повільний ріст — все це може стати серйозними випробуваннями в юнацькі роки. Але з часом більшість із цих проблем зникне. А деякі залишаються. І багатьом доведеться змиритись з тим, що хтось може бути кращим. В твоїх силах вміти залишатися завжди самим собою і показати себе виграшно. Тому важливо в розумній мірі цікавитись своєю зовнішністю. Те що може не подобатись тобі, може подобатись іншим і викликати у них захоплення, а навіть і заздрість. Нічого не заважає твоєму волоссю, обличчю, рукам і нігтям бути завжди чистими. Білі зуби, здорові, рожеві ясна зроблять твою посмішку більш привабливою. Правильне харчування і фізичні вправи допоможуть тобі слідкувати за вагою.Крім того завжди можна підібрати фасон одягу і стильну зачіску, які зможуть підкреслити переваги твоєї зовнішності і приховати недоліки. Додай зусилля й фантазію і твоя зовнішність зможе вигідно змінитися.Не забувай про те, що кіно і телепередачі, красиві жінки і «накачані чоловіки» — все це реклама. Саме вони — виробники і рекламодавці, що отримують великі прибутки втискають нас в певні рамки «краси». їм вигідно, щоб ми купували дорогу кос­метику для тіла і сиділи на «модних» дієтах. Перед тим як вийти на подіум чи з’явитись на обкладинці журналу над фотомоделлю чи моделлю працює ціла група візажистів, стилістів і косметологів. Далеко не всі виглядають як супермоделі.

  1.  Пам’ятай! Нікому не дозволяй втиснути себе в чиїсь рамки. Будь по своєму красивим!
  2.  Стань перед дзеркалом зараз і заглянь собі в очі. Чи симпатичні вони? Що ти в них побачив?
  3. Веселі смішинки, чи смуток, чи ще щось, що не можна передати словами?

 Згадай які очі у твоїх друзів, у однолітків? Чому одні очі тобі подобаються, вони тебе притягують, тобі хочеться познайомитись з цією людиною, а інші, навпаки, відштовхують. Буває й так, що хтось має красиве тіло, обличчя, а погляд — неприємний. Чи захочеться тобі з ним подружитись? Крім того, подумай — більшість твоїх друзів мають прекрасні якості і ти навіть не думаєш про те, як вони виглядають. І ти також маєш чесноти, які здатні затьмарити будь-які фізичні недоліки — і реальні, і надумані.

ВЧИТЕЛЯМ:

Рекомендації вчителям, щодо підтримки дисципліни в класі

 Дисципліна – це умова, засоби й результат виховання, вона потребує зустрічних зусиль. Головною умовою дисциплінованої поведінки учнів є доброзичливі відносини між учителями і дітьми. Необхідно враховувати що дисципліну в класі обумовлюють раніше нагромаджений досвід поведінки учнів, організованість класу, ставлення до навчання, предмета, вчителя, дотримання єдиних вимог до учня всіма вчителями, які працюють у класі, загального порядку умов і традицій даної школи. При роботі в класі і для підтримання дисципліни необхідно враховувати наступні правила:

  1. Поводьтеся так, щоб учні відчували, що ви керуєте навчальним процесом, при цьому стимулюйте їхню активність.
  2. Не відволікайтеся на незначні порушення, моралізування.
  3. Дотримуйтеся доброзичливого, мажорного тону, будьте уважні до кожного учня. Надавайте необхідну підтримку, відзначайте успіхи, створюйте життєрадісний оптимістичний настрій у класі.
  4. Стежте за правильністю постави, проводьте фізкультхвилинки; не допускайте перевтоми учнів.
  5. Надавайте учням можливість частіше працювати у групах – це може бути стимулом до зайнятості кожного, хорошого настрою і поведінки.
  6. Створюйте умови, щоб важкі, слабкі діти мали можливість відчути себе лідерами.
  7. Не принижуйте учнів, не припускайте образ, сарказму. Гнів, дратівливість, імпульсивність не сприяють зміцненню дисципліни й авторитету вчителя.
  8. Будьте привітними.
  9. Не виявляйте антипатій до важких учнів, сподіваючись від них поганої поведінки. Діти відчувають скептичне ставлення до них і часто поводяться згідно з вашими очікуваннями.
  10.  Не припускайте появи „любимчиків”, це створює зайві проблеми, ускладнює стосунки в колективі.
  11. Умійте керувати емоціями, знайте ціну кожному слову, тонові. Не можна вимагати від дитини те, що під силу дорослому, будьте терплячими.
  12. Не соромтеся виявляти почуття гумору. Можна посміятися і над собою, не вважайте себе досконалістю. Але не можна висміювати учнів. Дітям імпонує веселий, спритний, оптимістичний учитель.
  13. Підтримуйте контакт з учнями поза уроками, на заняттях  гуртка, позакласних заходах, спільних походах.

Зміцнюйте зв’язки з батьками, намагайтеся отримати від них підтримку, але не сподівайтеся, що вони вирішать проблему з дисципліною в класі. Виявляйте коректність у взаєминах з батьками. Постійна негативна інформація, скарги псують відносини, викликають недовіру до вчителя, його можливостей, здібностей навчати й виховувати дітей.

БАТЬКАМ:
Поради батькам, які виховують обдаровану дитину

 Найперше — потрібно любити свою дитину. Приймати дитину такою, якою вона є, беручи участь у її розвитку, підтримуючи, а не нав’язуючи свої інтереси, давати дитині можливість вибору. Для розвитку творчого потенціалу, як показали дослідження, необхідна не лише адекватна оцінка сил дитини, але трішки завищена, зазнайкою вона не виросте, зате у неї буде запас сил та впевненість при невдачах, до яких треба готувати змалку. Батьки повинні бути прикладом, адже дитина свідомо переймає вашу манеру говорити, ходити, працювати, відповідальності за доручену справу. Кожен батько повинен пам’ятати правило: «Не зашкодь!» Адже обдарована дитина більш чутлива, ранима, тому потрібно давати вільний час для того, щоб побути дитині на самоті, поміркувати, пофантазувати. За допомогою тренінгів дати їй можливість глибоко зрозуміти себе та інших. Дорослі часто батьки повинні радитися із психологом щодо виховання обдарованої дитини. Батьки повинні завжди пам’ятати, що для обдарованої дитини творчість є життєвою необхідністю. Тому дитину потрібно готувати до спостережливості, наполегливості, формувати вміння доводити почату справу до кінця, працелюбність, вимогливість до себе, задоволення від процесу творчості, терпляче ставлення до критики, впевненості при невизначеності, гордості і почуття власної гідності, чулість до аналізу моральних проблем. Батьки також повинні усвідомлювати, що надзвичайно велика роль у процесі формування особистості обдарованої дитини належить волі. Вольові риси є стрижневими рисами характеру, адже за наявності мети, яку особистість досягає в житті, долаючи перешкоди, є цілеспрямовуючим життя. Цілеспрямовані люди знаходять своє щастя в житті, вони вміють поставити перед собою чітку, реальну мету. Прагнення досягти своєї цілі робить людину рішучою та наполегливою. І.Павлов стверджував, що у вольової людини труднощі лише збільшують бажання реалізувати свою мрію. Вони вміють стримати себе, володіють терпінням, витримкою, вміють контролювати свої почуття за наявності перешкод. Ініціативність і творчість поєднані з наполегливістю, рішучістю та витримкою, допомагають обдарованим дітям самореалізуватися. Отже, батьки покликані допомогти дитині відкрити її життєве покликання, реалізувати себе як особистість. Вони не мають права втратити обдаровану дитину, бо, втрачаючи талант, обдарування, здібність, вони втрачають майбутнє. Тому батьки повинні бути терплячими, безмежно вірити в дитину, тоді ця дитина виросте хорошою творчою людиною.

 1

ПІДЛІТОК. ЯКІЙ ВІН?

Бути підлітком дуже важко. Наповнений енергією, вивільненою у фізіологічних зрушеннях пубертата, одержимий   потребою бути незалежним, повний очікувань майбутніх успіхів у великому житті, підліток проходить через тяжкі випробування у пошуках власного шляху у новому для нього світі.  Ми повинні розібратися в одному важливому питанні, складному і для підлітків, і для батьків. Дорослим необхідно створювати умови для розвитку підлітків і робити це треба так само дбайливо, як в дитинстві, коли зі шляху малюка забиралися гострі предмети, що представляли для нього небезпеку. Потрібно поважати гідність підлітків, допомагати їм розвивати відчуття правильної самооцінки і давати при необхідності корисні поради — все це сприяє становленню їх особистої і соціальної зрілості.

Батьки повинні розуміти і раптові зміни настрою підлітка, і дивні на перший погляд захоплення, і ексцентричну поведінку, і новий лексикон, і деколи свідомо невдалі починання. Щоб успішно пережити всі пригоди підліткового віку, і батькам, і підліткам потрібно знати, як виходити з критичних ситуацій. Проблеми, що постійно виникають  і які необхідно  обов’язково вирішувати, вимагають від підлітка великих зусиль, деколи пов’язаних з ризиком.

Не можна швидко і без зусиль вирішити всі проблеми підліткового віку. І батьки, і підлітки повинні набратися терпіння і продовжувати працювати, спілкуватися один з одним, любити один одного. У цей період кожен в сім’ї починає по-новому бачити, як би наново познайомитися один з одним. Чи пройдете ви цей етап з найменшими втратами, залежатиме від того, що переважає в сім’ї — любов або страх.Я часто говорю батькам: «Якщо те, в чому ви обмежуєте своїх дітей, не є забороненим, аморальним або дуже дорогим задоволенням, відмовтеся від заборон, дозвольте їм робити те, що вони хочуть».Кожен дорослий вже пережив підлітковий вік. На згадку про нього у когось залишилися шрами, у когось рани ще заживають, але у всіх є власний досвід, придбаний методом проб і помилок. Різницю між корисним досвідом і переживаннями, що залишили глибокі шрами, можна пояснити так: корисний досвід з’являється тоді, коли людина, покладаючись на свою мудрість, справляється з конфліктами і депресією, бере на себе відповідальність за те, що   відбувається і готова до зустрічі з новими життєвими проблемами. Шрами з’являються тоді, коли дух зазнає краху. Незаживаюча рана свідчить про те, що зцілення не відбулося. Причиною тому є важкі психологічні і соціальні умови. Мій досвід практичної роботи переконує, що батьки прагнуть зробити все, щоб криза підліткового віку пройшла, не залишивши у їхньої дитини незаживаючих слідів.Вирішення і серйозних і дріб’язкових проблем залежить від того, чи відомі нам відповідні алгоритми їх рішень. Якщо ми знаємо вихід з ситуації — половина справи вже зроблена. Щоб зняти підвищену тривожність, батькам варто поспостерігати за підлітком, дізнатися, які чудові справи здійснюються руками наших дітей.  Чи знайшли ви час, щоб обговорити своє ставлення до того, чим він займається? Якщо не знайшли, то зробіть це якнайскоріше. І якщо вам подобаються якісь його вчинки, то кожного разу не забудьте сказати йому про це. Хваліть його і в тому випадку, якщо він усвідомив і чесно намагається виправити свої помилки.

Для того, щоб закласти основи майбутніх змін у ваших відносинах, я можу запропонувати наступне:

  1. Ви, батько, повинні чітко викласти підліткові свої страхи і побоювання, щоб він зміг вас зрозуміти.
  2. Ви, підліток, повинні чесно розповісти про те, що відбувається з вами, і постаратися зробити так, щоб вам повірили. Ви повинні теж сказати про свої страхи і знати, що вас вислухають без критики і засудження.
  3. Ви, батько, повинні показати свою готовність слухати і розуміти. Розуміння зовсім не означає прощення. Воно просто створює тверду основу, на якій можна будувати подальші відносини.
  4. Ви, підліток, повинні пояснити батькам, що потребуєте того, щоб вони вислухали вас, але не давали порад, поки ви самі їх не попросите про це.
  5. Ви, батько, повинні розуміти, що підліток зовсім не повинен обов’язково прислуховуватися до ваших порад.

Тільки при врахуванні всього цього можливий осмислений діалог між двома рівноправними людьми і надалі розвиток нових, конструктивних форм поведінки.Багато дорослих, навіть прагнучи бути такими, продовжують займати авторитарну позицію по відношенню до дітей. Я ніколи не бачила, щоб батьки втрачали авторитету в їхніх очах, коли чесно признавалися в тому, що вони щось не знають, або коли показували дітям, що добре розуміють їх стан і самі переживали подібні відчуття («Я теж був наляканий…» або «Я знаю, як погано себе відчуваєш, коли говориш неправду» і т. д.).Будь-який конфлікт між людьми (незалежно від їх віку, статусу або статі), викликаний насильством, призводить до  великих неприємностей. Відносини «переможця—   переможеного» викликають боротьбу за владу. Головний сенс будь-якої боротьби — виявити переможця, і люди зазвичай вважають, що виграти повинен хтось один. Але я переконана, що коли людина програє, це стає трагедією не тільки для неї, але і для всіх інших: адже порушуються відносини з людьми, знижується самооцінка. Батьки і підлітки потребують один одного, і вони повинні навчитися створювати такі відносини в сім’ї, щоб кожен опинявся у виграші.Підлітки, дорослішаючи, мають право чекати від батьків мудрих порад, при цьому необхідна взаємна довіра. Вони не довірятимуть тим дорослим, які нещирі з ними. Чесність і щирість цінуються більш за все.Дорослі не повинні дозволяти собі переступати певні межі у відносинах з дітьми. Кожен повинен знати своє місце. І всі повинні поважати загальноприйняті норми людського спілкування. Кожен з нас повинен мати право на своє особисте життя.Щоб заслужити пошану підлітків, дорослі повинні виконувати свої обіцянки. Не давайте обіцянок, поки ви не впевнені, що зможете їх виконати.У підлітка є своє коло інтересів, і він часто віддає перевагу товариству  однолітків. Це природно і зовсім не означає, що він кидає або відкидає свою сім’ю. У цей період однолітки грають  важливішу роль в його житті, ніж батьки.  Батьки повинні бути мудрими наставниками, завжди готовими прийти на допомогу. І якщо це буде так, то і батьки, і діти зможуть зберегти теплі відносини і пошану один до одного.Завжди пам’ятайте, що інший раз підліток відчуває себе як зріла сорокалітня людина, а в інший момент — п’ятирічним малюком. Так і повинно бути. І коли часом дорослі критично говорять підліткові: «Скільки тобі років, подивися на себе!», то вони забувають про зміни, які відбуваються з ним в цей час. Підлітки більш охоче сприймають поради і керівництво дорослих, якщо відчувають, що їх люблять, цінують і безумовно приймають. Вони гостро потребують дорослих, які б піклувалися про них і допомагали планувати подальше життя.Замість того щоб оточувати підлітків заборонами і обмеженнями, краще спробувати створити такі стосунки, в основі яких будуть довіра, гумор і безкорислива допомога. Більш за всього на світі вони потребують чуйного, уважного ставлення з боку дорослих. І якщо у них склалися такі відносини з батьками, то вони зможуть спокійно пережити грози і бурі, які, звичайно ж, неминучі в такий тривожний, повний хвилювань і несподіванок період.Крім того, підлітки борються за свою самостійність і незалежність. Вони здійснюють безліч помилок і часто йдуть неправильним шляхом. І це теж цілком природно. Важливо, щоб батьки були підготовлені до раптових проявів у підлітка сильних, часом неадекватних реакцій.Тепер я б хотіла показати вам, як самі підлітки ставляться  до своїх проблем:

 — «Найважливіше для мене — відчувати, що мене люблять і цінують, незалежно від того, наскільки безглуздо   я можу виглядати. Мені потрібний той, хто вірить в мене, тому що я сам часто буваю в собі невпевнений. Якщо чесно, то я іноді страшно соромлюся себе. Я відчуваю, що я недостатньо сильний, яскравий, красивий і привабливий в порівнянні з тими, хто оточує мене. Але трапляється й інакше, коли мені здається, що я все вже знаю і можу один протистояти всьому світу. Я дуже гостро все сприймаю».

— «Мені потрібний той, хто міг би спокійно, без всякої критики вислухати мене і допомогти мені розібратися в самому собі. Коли я зазнаю невдачі, втрачаю друга або просто програю в грі, то мені здається, що перевертається весь світ. Мені потрібні люблячі руки, які заспокоїли б мене. Мені потрібне місце, де я міг би поплакати і де б ніхто наді мною не сміявся. Але з іншого боку, мені потрібна людина, яка завжди буде поряд. Мені також потрібний той, хто голосно і ясно скаже «Зупинися!». Але люди не повинні читати мені нотації і нагадувати про мої колишні дурощі. Я і сам знаю про них і відчуваю свою провину».

Встановлення духовного контакту між учителем і класом

 

  1. Якомога більше свого часу і себе віддавай неформальному спілкуванню з дітьми.
  2. Пам’ятай, що знання неформальних лідерів класу, учнів, які майже прислуговують їм, незалежних учнів, нерідко допомагає вчителеві на уроках, особливо в екстремальних ситуаціях, адже саме “індивідуали” на уроках “правлять бал”.
  3. Пізнай у дітях себе колишнього.
  4. Умій побачити і оцінити якусь ситуацію, справу або погляд учня очима самого учня.
  5. Особливо запам’ятай: душевний контакт — це ніжна,  непостійна сфера, вона легко руйнується.
  6. Дорожи довірою дітей. Довіра досягається компетентністю, сумлінністю і чесністю педагога.
  7. Умій тримати “в собі” дитячі таємниці, сповіді, не використовуй їх проти особи, окремих груп або всього класу.
  8. Добре знай можливості кожного учня.
  9. Вступаючи у конфлікт з дітьми, не варто будувати стосунки з ними за принципом “згори вниз”.
  10. Від спільних колективних дій вчителя і учня повністю залежить успіх справи.
  11. Підлеглість дуже рідко буває приємною, тому використовувати примус слід лише тоді, коли всі інші засоби виявилися марними.
  12. Особливо турбуйся, щоб твої власні дії не розцінювалися, як посягнення на свободу особи: постійно підвищуй у керівних діях коефіцієнт людяності.

5 правил спортсменам як підготуватися до змагань.

 

  1. «Зберися!».Тобто зумій повністю включитися в справу, яку по­чинаєш. Настільки, щоб у свідомос­ті для чогось стороннього просто не виявилося місця. Лише за такої умо­ви відбудеться повна концентрація сил (психічних і фізичних) на по­ставленому завданні. Багатьом ви­датним спортсменам властива здат­ність настільки зосереджуватися на майбутньому дні що все навколишнє начебто перестає існувати для них.

На жаль, здатність повністю зосередити увагу властива не кожному. Набагато більше існує людей, яким дуже важко бути зосередженими на чомусь одному. Думки в них розпо­рошені, тож зрозуміло, що це ш заважає сконцентруватися на головно­му в необхідний момент:

Що ж робити? Тренувати зо­середженість уваги. Щодня, по де­кілька хвилин,

5—10 разів на день. Найпростіше вдатися до допомоги годинника: «прив’язати» погляд до секундної стрілки й постаратися не відволікатися ні на що стороннє, поки вона не пробіжить повного кола. Якщо відволіклися, повторіть ще раз. Доти, доки чесно не зможете сказати собі: «Зосереджений на од­ній справі цілу хвилину!». Щодня тренуючись, треба довести здатність до повного відключення від оточую­чих подразників хоча б протягом 3-х, а ще краще 5-ти хвилин. Особливо зручно це робити в транспорті, де є всі умови для розвитку зосере­дженості уваги в обстановці різних перешкод

Коли прийде той найвідпові­дальніший момент, треба стати дуже серйозним. Це допоможе повністю зосередитися на тому, що має відбу­тися. І тоді весь організм сам легко й гармонійно включиться з високою ефективністю у процес розв’язання поставленого завдання.

  1. «Виключися!».Уміння ви­ключитися протилежне попередньо­му, проте також базується на висо­кій концентрації уваги. Але вже на думках, які пов’язані з виходом із напруги, з відпочинком. Вимикаю­чись, ми перестаємо даремно витра­чати нервову енергію.

Виключитися означає в першу чергу заспокоїти свою нервову сис­тему, а, отже, і весь організм. Можна порадити переключитися на те, чим цікаво й приємно займатися. Якщо нервове збудження необхідно зня­ти швидко, рекомендується зробити кілька глибоких присідань зі штуч­но подовженим видихом у момент опускання, потім повільно походити, повільно й розмашисто рухаючи роз­слабленими руками, шиєю, всім тілом. Вдихи при цьому повинні бути корот­кими й не дуже глибокими, а видихи повільними й досить повними. Дума­ти в цей час треба про щось, пов’язане з відпочинком. Можна уявити, що ви лежите на пляжі під теплими проме­нями сонця.

  1. «Не злися!». Статистика ствер­джує, що є чимало людей, які після якої не будь невдачі починають злити­ся, причому, як правило, не на себе, а на навколишніх. Гніваючись, ми ми­моволі концентруємо увагу не на при­чинах, а на наслідках невдач, втрачає­мо здатність до здорового міркування й не можемо швидко перебороти ті перешкоди, які породили почуття гніву. Все це проявляється тим яскравіше, чим сильніше ми гніваємось.

А як же «спортивна злість»? — адже вважається, що без неї успіху не домогтися. «Спортивна злість» є психофізичним комплексом, який окрім злості як такої, містить, інші емоції й думки, і провідну роль у явищі «спортивна злість» комплекс­но відіграють натхнення й висока  агресивність, свідомо сконцентро­вана на подоланні важкодоступної мети. Не менш важливими у цьому контексті є почуття упевненості у своїх  силах, намір вести  безкомп­ромісну, але чесну боротьбу, гор­дість від того, що виконуєш складну справу.

  1. На будь-які перешкоди, труд­нощі, невдачі відповідати мобіліза­цією всіх своїх сил.«Мобілізуюсяшвидко!». Перша реакція на пере­шкоду — почуття злості. Важливо виховати в собі вміння на будь-які труднощі відповідати не безпорад­ною злістю, а конструктивною мобі­лізацією, спрямованою на подолання.Наприклад, якийсь «доброзич­ливець», подивившись на тебе пе­ред стартом, дуже співчутливо ска­зав: «А ти щось погано виглядаєш! Невже хвилюєшся? Не треба, а то можна й програти». Спортсмено­ві в цей момент у жодному разі не можна образитися або розлютитися. Потрібно посміхнутися у відповідь,позитивна емоція витисне негативну злість і підготує мозок для концен­трації уваги на майбутній дистанції. Можна скористатися й іншими по­зитивними почуттями: упевненістю, гордістю, але завжди лише заради того, щоб з їхньою допомогою яко­мога швидше нейтралізувати нега­тивні емоції.
  2. «Додай наприкінці!».Це пра­вило добре відоме в усіх швидкісних видах спорту — адже без уміння різ­ко прискорюватися на фініші важко розраховувати на перемогу.

      Отже, перед будь-якою відпові­дальною справою рекомендується «переглянути себе» з позиції ви­кладених п’яти правил. І якщо десь виявиться слабинка, зробити усе можливе для її усунення. В одних випадках для цього буде потрібно кілька днів. В інших, наприклад, для оволодіння першим або четвертим правилом, треба вдосконалювати себе протягом усього життя.

Досягнення волейболу

Відділення волейболу покликане продовжувати славні традиції жіночого волейболу Рівненщини.

На відділенні підготовлено: кандидатів у майстри спорту України  — Журбич Надію, Шевцову Ольгу, Калиняк Катерину, Козаченко Ганну, Молошик Юлію, Завалу Яну, Гринчук Марину, Гонак Аліну;

У 2020 році з числа вихованців ліцею відділення волейболу до складу збірної команди України ввійшли:

резерв збірної команди України

Аліна Полотай

Команда дівчат 1992р.н. – бронзові призерки першості України 2006 р. У 2007 та 2008 роках команда дівчат 1990-1991р.н. посідали  шості місця першості України. Команда дівчат 1993р.н. – срібні призерки першості області серед жіночих команд 2009р., команда дівчат 1999-2000р.н. – переможці першості області серед жіночих команд 2016 р.   У сезонах 2013/2014р.р., 2014/2015р.р. команди дівчат посідали п’яті місця на чемпіонатах  України.    У сезоні 2015/2016р.р. – сьоме місце, 2016/2017рр. та 2017/2018рр.– дев’яте місце.     П’яте місце чемпіонату України (Дитяча ліга) сезону 2018\2019р.р. команда дівчат 2002р.н. та шосте місце команда дівчат 2004р.н. та молодше.

Завала Яна, Гринчук Марина, Гонак Аліна – у складі команди «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» – 6 місце чемпіонату України суперліга жінки сезону 2018 та 7 місце у сезоні 2019 року.

Балаж Сабіна та Стельмах Тетяна виступають у складі команди «НУФВСУ» м. Київ.

Згурська Анастасія  грає за команду «Галичанка ТНЕУ» м. Тернопіль.

Тренери-викладачі.

На відділенні боротьби греко-римської навчається 30 учнів та викладає 6 тренерів-викладачів.

 

Методист відділення Вертелецький Віктор Степанович з 2017 року.

 

 

Шевчук Дмитро Федорович –старший тренер відділення греко-римської боротьби, тренер-викладач вищої категорії, Майстер спорту України, Заслужений тренер України, тренер кадетської збірної команди України з грудня 2017 року по даний час, закінчив Тернопільський національний економічний університет та Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем’янчука, працює в комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради з 2012 року.

Ладоненко Іван Миколайович – Заслужений тренер України з боротьби на поясах, Майстер спорту СРСР, тренер-викладач вищої категорії, закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут ім. Я.О.Галана, працює в  комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів » Рівненської обласної ради з  2001 року.

Лазарчук Дмитро Георгійович – тренер-викладач першої категорії, закінчив Волинський державний університет ім.Л.Українки, працює в комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради з 2004 року.

Марач Віктор Олександрович – тренер-викладач першої категорії, Майстер спорту України, закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем’янчука, працює в комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради з 2008 року.

Захожий Сергій Борисович– тренер-викладач другої категорії, закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука, Рівненський педагогічний інститут ім.Д.З.Мануїльського, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,  працює в комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради з 2001 року по 2009 рік тренером- викладачем, а з 2018 року на посаді директора закладу.

Мартинюк Андрій Сергійович – тренер-викладач другої категорії, Майстер спорту України,  закінчив Тернопільський національний економічний університет, Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем’янчука, працює в комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради з 2019 року.

Досягнення відділення греко-римської боротьби.

На відділенні греко-римської боротьби підготовлено 21 майстра спорту України:

Шевчука Дмитра, Бодака Павла, Кичана Миколу, Ставського Віталія,

Северина Сергія, Гусара Миколу, Васильця Олексія, Пацурківського

Романа, Белаша Павла, Артюха Дмитра, Мартинюка Андрія, Пітуха

Юрія, Мартинчука Льва, Луцов’ята Валентина, СтепанчукаІгора,

Масика Олексія, Петрика Віктора, Кузька Владислава, Мірошника Дмитра,

Солов’яна Мирослава, Котика Анатолія.

У  2020 році з числа вихованців ліцею відділення греко-римської боротьби до складу збірної команди України ввійшли:

члени національної збірної команди України:

Петрик Віктор

Мірошник Дмитро

кандидати збірної команди України ( молодь, юніори)

Масик Олексій

Мартинюк Андрій

Шелемех Степан

Солов’ян Мирослав

Кузько Владислав

резерв збірної команди України

Котик Анатолій

Переможці чемпіонатів України серед юнаків: Шевчук Дмитро,  Бодак Павло, Ставський Віталій, Жуковець Тарас, Мартинюк Андрій,     Пацурківський Роман, Масик Олексій, Шелемех Степан, Петрик Віктор, Василець Олексій, Масик Олексій, Кузько Владислав, Мірошник Дмитро, Солов’ян Мирослав, Захарчук Ігор,  Бокатов Владислав, Котик Анатолій.

Чимало чемпіонів України, які успішно виступають у складі збірної команди України на міжнародних змаганнях на відділенні греко-римської боротьби, де  підготовлено 21 майстра спорту України (старший тренер Дмитро Шевчук).

Пацурківський Роман — майстер спорту України,  чемпіон та призер Чемпіонатів України серед молоді протягом 2012-2015 років, член національної збірної команди Польщі,  чемпіон Європи U-23 м. Самбой (Румунія)2017р., бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді (Туреччина), учасник  чемпіонату світу серед молоді м.Бухарест (Румунія) 2017 року.  З 2018 року виступає за спортивний клуб Німеччини в Бундес-Лізі.

Северин Сергій — майстер спорту України, член національної збірної команди України, багаторазовий призер Чемпіонатів України протягом 2010-2018 років, переможець міжнародних турнірів у Франції, Німеччині, Фінляндії.

Олексій Масик — майстер спорту України, член юнацької збірної команди України, чемпіон України серед юнаків у 2014р., срібний призер чемпіонату  Європи серед кадетів  в м.Самоков (Болгарія) 2014р. Цією перемогою Олексій виборов путівку на ІІ Юнацькі літні Олімпійські ігри, що проходили у м. Нанкін (Китай) 2014року, де у підсумку проведених сутичок Олексій Масик виборов бронзову нагороду ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор. У серпні 2015 р.у м. Сальвадор  (Бразилія) відбувся чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед молоді. Серед восьми спортсменів, які представляли Україну,  вихованці ліцею-інтернату Олексій Масик та Віктор Петрик.  Олексій виступав у ваговій категорії 50 кг  та завершив  свій виступ, посівши 5 місце. Бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів 2018р. Бронзовий призер Чемпіонату України серед молоді у 2019р.

Владислав Кузько —  майстер спорту України, член юнацької збірної команди України, багаторазовий чемпіон України серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату  Європи серед кадетів  в м.Суботиця (Сербія) 2015р., учасник чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед юнаків у м. Сараєво    ( Боснія).  У 2016 році переможець чемпіонату Європи серед кадетів у м. Стокгольм (Швеція) та срібний призер чемпіонату світу у  м. Тбілісі (Грузія). У 2017році  срібний призер чемпіонату України серед юніорів у м. Миколаїв,  срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів у м. Сараєво (Боснія), переможець чемпіонату Світу серед кадетів у м. Афіни (Греція). Переможець чемпіонату України та Кубку України серед юніорів 2018р.Чемпіон України серед юніорів у 2019р.Учасник чемпіонату Європи серед юніорів (Іспанія) та чемпіонату Світу серед юніорів в м.Таллінн.

Дмитро Мірошник —  майстер спорту України, член юнацької збірної команди України, багаторазовий чемпіон України серед юнаків, срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів у м. Стокгольм (Швеція) та учасник чемпіонату світу у  м. Тбілісі (Грузія) 2016р.  У 2017 році бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів, учасник чемпіонату Європи серед кадетів у м. Сараєво (Боснія), переможець чемпіонату Світу серед кадетів у м. Афіни (Греція). Переможець  Кубку України серед юніорів 2018р. Бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих  тапереможець Чемпіонату України серед юніорів 2019р.Учасник чемпіонату Європи серед юніорів (Іспанія) та чемпіонату Світу серед юніорів в м.Таллінн.

Петрик Віктор — майстер спорту  України міжнародного класу, член національної збірної команди України, срібний призер чемпіонату України серед юнаків 2013р., переможець чемпіонату України серед молоді 2014р., у 2015 році – срібний призер чемпіонату України серед юніорів, бронзовий призер Кубку України серед молоді, учасник чемпіонату Світу у м.Сальвадор (Бразилія). Бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих до 23 років, чемпіон Кубку України у 2017р. Переможець Чемпіонату України серед дорослих до 23 років, учасник чемпіонату Європи серед молоді у Туреччині, учасник Міжнародного турніру в Ірані та учасник чемпіонату Світу U-23 у м.Бухарест у 2018р. У 2019 році – переможець Чемпіонату України U-23, бронзовий призер в командному заліку Гран-Прі Угорщини у м.Дьйор, срібний призер у командному заліку у міжнародному турнірі THOR MASTERS у Данії. Став переможцем XXІІІ Київського Міжнародного турніру з боротьби в особистому та командному заліку. Приймав участь у чемпіонаті Світу у м.Нур-Султан (Казахстан). Переможець Міжнародного турніру Thor Masters у м. Нюкебінг Фальстер (Данія) 2020р.

Солов’ян Мирослав — майстер спорту України, член молодіжної збірної команди України, переможець чемпіонату України серед юнаків, учасник чемпіонату Європи серед кадетів у м. Стокгольм (Швеція) 2016р.,  срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів у м. Сараєво (Боснія), учасник чемпіонату Світу серед кадетів у м. Афіни (Греція) 2017 р. Переможець Чемпіонату України серед юніорів 2019р.Учасник чемпіонату Європи серед юніорів (Іспанія) та чемпіонату Світу серед юніорів у м.Таллінн.

Котик Анатолій – майстер спорту України, член юнацької збірної команди України, переможець чемпіонату України серед кадетів 2019р., срібний призер чемпіонату України серед юнаків 2018р. Переможець чемпіонату (Західна зона) України серед юнаків 2002-2003р.н. 2019р. Учасник чемпіонату Європи серед кадетів м.Фаєнца(Італія).

Василець Олексій – майстер спорту України, срібний призер чемпіонату України, серед кадетів 2009р., чемпіон України серед молоді, переможець Кубку України серед молоді, учасник чемпіонату Європи серед молоді 2010року м.Софія (Болгарія).

Домбровський Валентин – кандидат у майстри спорту України, бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків 2018р. Переможець чемпіонату (Західна зона) України серед юнаків 2002-2003р.н. 2019р.

Куценко Михайло – кандидат в майстри спорту України, срібний призер чемпіонату України серед молодших юнаків, учасник чемпіонату Європи серед молодших юнаків у м.Краків (Польща) 2019р.

Левчук Владислав – кандидат у майстри спорту України, срібний призер чемпіонату України серед юнаків 2019р.

Щербатюк Кирило – бронзовий призер чемпіонату України серед молодших юнаків, учасник чемпіонату Європи серед молодших юнаків у м.Краків (Польща) 2019р.

Яремко Денис – кандидат у майстри спорту України, бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків 2019р.

Довжан Янек — бронзовий призер чемпіонату України серед молодших юнаків 2019р.

Тренери-викладачі.

 

 

Методист відділення легкої атлетики

Жуковська Неоніла Степанівна працює в закладі з 2013 року.

 

 

Фінчук Тетяна  Леонідівна — старший тренер відділення легкої атлетики, тренер першої категорії, закінчила Рівненський  Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем’янчука, працює у комунальному закладі «Костопільський  ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів»  з 2006 року.

Дітлашок Петро Олексійович —  тренер першої категорії,  закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2001 року.

Дітлашок Валерій Петрович — тренер вищої категорії, закінчив Рівненський  Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем’янчука, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІступенів»  з 2001 року. З 2017 року віце-президент федерації легкої атлетики Рівненської області.

Мурза Анна Олександрівна — тренер другої категорії, закінчила Рівненський  Міжнародний економіко-гуманітарний університет академіка ім.С.Дем’янчука, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів » з 2014 року.

Янчук Степан Іванович —  тренер вищої категорії, закінчив Львівський державний інститут фізичної культури, працює у комунальному закладі «Костопільський  ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів»  з 2001 року.  Нагороджений  Подякою Національного Олімпійського Комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху та відзнакою «Гордість міста Костопіль» у 2019 році.

Кожарко Світлана Миколаївна — тренер першої  категорії, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, закінчила Київський державний інститут фізичної культури, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2001 року.

Шама Микола Борисович —  майстер спорту з легкої  атлетики, тренер другої категорії , закінчив Рівненський Міжнародний економіко-гуманітарний  університет імені академіка С.Дем’янчука, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей- інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2014 року.

Досягнення відділення легкої атлетики у першостях та чемпіонатах України

На відділенні легкої атлетики  підготовлено:

Майстра спорту України міжнародного класу – Ничипорчука Олександра.

майстрів спорту України

Юлію Яковчук,

Миколу Шаму,

Сірука  Дмитра,

Дмитра Шеремета,

Тараса Поліщука,

Олександра Козубського,

Фінчука Владислава;
кандидатів у майстри спорту України –  30 чоловік.
Переможці чемпіонатів України з легкої атлетики:

Павлов Андрій, Шнайдер Оксана,  Сірук Дмитро, Красновський Олег, Стахнюк Ігор, Тарасюк Андрій, Дітлашок Анастасія, Цицюра Олексій, Бородавко Віта, Дуць Марина, Сірий Микола, Пачковський Дмитро, Омелянова Ірина, Білий Павло,  Колодистий Андрій, Ковба Вікторія, Фінчук Владислав, Дзюбук Роман,Ткачук Юрій, Жульжик Світлана, Боровець Яна, Козлюк Марія, Уніч Юлія,

Лазарчук Андрій, Шама Микола, Ничипорчук Олександр, Шилюк Юрій , Яковчук Юлія, Бортнік Сергій, Шеремет Дмитро, Санжаровська Альбіна , Никитчук Олександр, Мосійчук Уляна, Клус Олександр, Звіздецький Олександр, Козубський Олександр, Ковтун  Інна, Гулов Віталій, Мордяк Богдан, Ткач Іван, Трофимчук Олег, Мосійчук Ольга, Барук Віталій, Гуріна Валерія, Рачинська Уляна.

У  2020 році з числа вихованців ліцею відділення легкої атлетики до складу збірної команди України ввійшли:

 члени національної збірної команди України:

Дмитро Сірук

Світлана Жульжик

Владислав Фінчук

Олександр Ничипорчук

Дмитро Шеремет

Вікторія Ковба

кандидати збірної команди України ( молодь, юніори)

Павло Білий

Андрій Колодистий

Інна Ковтун

Олександр Козубський

Катерина Дмитренко

резерв збірної команди України

Яна Боровець

Владислав Жемайтін

Марія Козлюк

Віталій Барук

Ольга Мосійчук

Гуріна  Валерія

Іван Муха

Юлія Уніч

Дмитро Сірук — майстер спорту України, член національної збірної команди України, багаторазовий учасник чемпіонатів світу з кросу та напівмарафону, срібний призер чемпіонату Європи з кросу в командному заліку у м. Бєлград (Сербія) 2013р. , фіналіст чемпіонату Європи серед молоді у місті Тампере (Фінляндія) 2013р., учасник чемпіонату світу з напівмарафону  у місті Копенгаген (Данія) 2014р., бронзовий призер Кубку Європи у бігу на 10 000м в командному заліку м. Мерсін (Туреччина) 2016р., учасник чемпіонату Європи з кросу у м. Чіа (Італія) 2016р. Переможець чемпіонату України з бігу  на 10 000м серед дорослих ,  бронзовий призер чемпіонату України з кросу у бігу на 10 000м серед дорослих , 12 командне місце на чемпіонаті Європи з кросу у місті Шаморин (Словакія) у 2017р. Бронзовий призер чемпіонату України у бігу на 10 000м серед дорослих, учасник чемпіонату Європи з кросу в  м.Лондон 2018р. та учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики у м.Берлін 2018р.  Переможець та срібний призер чемпіонатів України з  бігу на 10 000м, учасник Кубка Європи збігу на 10 000м у м.Лондон 2019р.

Дуць Марина – кандидат в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України 2018р., чемпіонка та призерка  чемпіонатів України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м, учасниця чемпіонату світу серед юнаків та дівчат у м.Донецьк 2013р., учасниця Європейського юнацького олімпійського фестивалю у 2014 році в м.Баку  (Азербайджан) , учасниця ІІ Юнацьких літніх Олімпійських ігор у місті Нанкін (Китай) 2014р., чемпіонка та призерка  чемпіонатів України серед юніорів 2016р.(тренер Тетяна Фінчук). Переможниця та призерка чемпіонатів України серед молоді у бігу на 800м та 1500м у 2017р., 2018р.

Омелянова Ірина – кандидат у майстри спорту України, чемпіонка та призерка України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м, переможниця змагань, переможниця чемпіона-ту України серед юніорів з естафетного бігу 4х800м,бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м у 2017р.

Пачковський Дмитро – член юнацької збірної команди України 2017р., переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 2000м з перешкодами, бронзовий призер Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юнацьких збірних команд у командному заліку м. Луцьк 2016 р.

Фінчук Владислав – майстер спорту України, член національної збірної команди України,  срібний призер чемпіонату України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м, переможець та призер чемпіонатів України серед юніорів у бігу на 800м,  переможець чемпіонату України серед юніорів у естафетному бігу 4 х 800м у 2017р. Бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих у бігу на 800м  та переможець чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед молоді 2018р.  Срібний призер Чемпіонату України серед молоді та бронзовий призер серед дорослих 2020р.

Білий Павло – кандидат у майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України, переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 2000 м з перешкодами, переможець Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юнацьких збірних команд у командному заліку м. Луцьк 2016 р., учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м. Тбілісі (Грузія) 2016р.,переможець чемпіонатів України з легкої атлетики серед юніорів у бігу на 3000м з перешкодами 2017р. Переможець чемпіонату України серед юніорів та бронзовий призер серед молоді  у бігу на 3000м з/п  2018р. Переможець чемпіонату України серед молоді  у бігу на 3000м з/п 2019р.

Ковба Вікторія – кандидат у майстри спорту України, член національної збірної команди України, переможниця чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м та багаторазова призерка чемпіонатів України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м та 1500м, переможниця Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юніорських збірних команд у командному заліку м. Мінськ (Білорусь) 2016 р., учасниця чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м. Тбілісі (Грузія) 2016р., учасниця (5 місце) Міжнародної матчевої зустрічі Білорусь-Литва-Латвія-Польща-Туреччина-Україна-Франція-Естонія серед юніорських збірних команд у м.Мінськ (Білорусь) 2017 р. Чемпіонка України серед юніорів у бігу на 1500м 2018р.  Бронзова призерка Міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів у м.Мінськ (Білорусь), двічі переможниця  Міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів у м. Тель-Авів (Ізраіль) 2018р. Учасниця чемпіонату світу серед юніорів у м.Тампере (Фінляндія) з бігу на 1500м  2018р.Бронзова призерка у командному заліку  чемпіонату Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) м. Ботосан (Румунія),учасниця чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді у м. Євле (Швеція) 2019р. Переможниця чемпіонату України серед молоді у бігу на 1500 та 3000м та бронзова призерка чемпіонату України серед дорослих у бігу на 1500м та 3000м в 2020 році.

Сірий Микола —  член молодіжної збірної команди України 2017р., переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 1500м, срібний призер  Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юнацьких збірних команд у командному заліку м. Луцьк 2016 р., учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у  м. Тбілісі (Грузія) 2016р.

Ткачук Юрій – член молодіжної збірної команди України 2018р., багаторазовий переможець чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 1500 та 3000м 2017 року, переможець чемпіонату України з кросу серед юнаків.

Колодистий Андрій – член молодіжної збірної команди України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 1500м, 3000м, 2000м з перешкодами 2015, 2016, 2017років, учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м. Тбілісі (Грузія) 2016р. Бронзовий призер в особистому та срібний призер в командному заліку Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків Білорусь-Україна-Туреччина м. Стамбул(Туреччина), переможецьчемпіонату України з кросу серед юніорів в естафетному бігу 4х1000м у 2017р. Бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м  2018р.Срібний призер чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м  2019р.

Боровець Яна – кандидат в майстри спорту України, член юнацької збірної команди України , багаторазова призерка чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у бігу на 1500м  2015, 2016 років, переможниця Всеукраїнських змагань з легкої атлетики. Срібна призерка чемпіонату України у бігу на 2000м з перешкодами 2018р. Чемпіонка України серед юнаків та дівчат у бігу на 1500м та срібна призерка у бігу на 3000м. Учасниця Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м.Дьйор (Угорщина) 2018 року. Чемпіонка України серед юнаків та дівчат та призерка Чемпіонату України серед юніорів у бігу на 3000м  та 1500м 2019р. Срібна призерка Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні серед команд Україна-Білорусь-Франція-Туреччина-Казахстан  у бігу на 3000м у м.Стамбул (Туреччина). Бронзова призерка чемпіонату України з естафетного бігу серед юнаків та дівчат 2019р. Срібна призерка чемпіонату України серед юніорів у бігу на 3000м та срібна призерка чемпіонату України серед молоді у бігу на 3000м 2020р.

Жемайтін Владислав – член юнацької збірної команди України, багаторазовий призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 3000м 2017 та 2018 років.

Жульжик  Світлана — кандидат в майстри спорту України, член національної збірної команди України, переможниця та багаторазова призерка чемпіонатів України з  легкої атлетики серед юнаків та дівчат у бігу на 400м та 800м, призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юніорів,  учасниця ХІV літнього Європейського юнацького Олімпійського фестивалю у  м. Дьйор (Угорщина). Срібна призерка чемпіонату України в приміщенні серед юнаків та дівчат  у бігу на 800м. Срібна призерка ХVІІ Всесвітньої літньої Гімназіади у місті Марракеш  (Марокко) у бігу на 800м та естафетному бігу 2018р.

Переможниця Юнацького чемпіонату Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) у бігу на 800м, що проходив 8-10 червня 2018р. у м.Стамбул (Туреччина). Чемпіонка України серед юнаків та дівчат у бігу на 800м та срібна призерка у бігу на 400м. Фіналістка Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м.Дьйор (Угорщина) 5-8 липня 2018 року.  Шосте місце у ІІІ юнацьких Олімпійських іграх, ( м. Буенос-Айрос, Аргентина) 2018р. Переможниця юнацького та юніорського Чемпіонатів України  в бігу на 800м  2019 року. Переможниця Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні серед команд Україна-Білорусь-Франція-Туреччина-Казахстан  у бігу на 800м у м.Стамбул (Туреччина) та міжнародної  юніорської матчевої зустрічі серед команд Україна — Ізраїль — Румунія-Кіпр  у бігу на 800м у м.Пітешть (Румунія) 2019р.Переможниця міжнародної  юніорської матчевої зустрічі серед команд  Україна – Ізраїль- Румунія-Кіпр у м. Київ. Четверте місце у Європейському літньому юнацькому Олімпійському фестивалі,  м. Баку (Азербайджан). Переможниця юніорського та командного Чемпіонатів України  в бігу на 800м  та переможниця Юніорського чемпіонату Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) у бігу на 800м у м.Стамбул (Туреччина), срібна призерка дорослого чемпіонату України та переможниця  молодіжного чемпіонату України 2020 року.

Кособуцька Анастасія – бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у естафетному бігу та фіналістка чемпіонату у бігу на  800м 2018р.

Козлюк Марія – кандидат у майстри спорту України, член юнацької збірної команди України,  переможниця чемпіонатів України  серед юнаків та дівчат  та чемпіонату України  серед юніорів у бігу на 1500м та  3000м  2019 та 2020р. Чемпіонка України з двоборств серед юнаків та дівчат (1500м + 800м). Фіналістка   (4 місце) Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні серед команд Україна-Білорусь-Франція-Туреччина-Казахстан  у бігу на 1500м у м.Стамбул (Туреччина) 2019р. Бронзова призерка матчевої зустрічі серед юніорів у приміщенні  з бігу на 1500м у м.Мінськ  (Білорусь) та переможниця матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні у м.Стамбул (Туреччина) 2020р.

Уніч Юлія – кандидат у майстри спорту України, член юнацької збірної команди України,  переможниця чемпіонату України з двоборств серед юнаків та дівчат ( 400м + 800м), переможниця та срібна призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат та серед юніорок у бігу на 800м 2019 та 2020р. Бронзова призерка чемпіонату України з естафетного бігу серед юнаків та дівчат. Учасниця міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні м.Стамбул (Туреччина) 2020 року.

Ничипорчук Олександр — майстер спорту України міжнародного класу в метанні списа, член національної збірної команди України, чемпіон та багаторазовий призер України,переможець Кубку Європи з метань у м.Бар (Чорногорія) 2012р.,срібний призер у командному заліку в зимовому Кубку Європи з метань у м.Кастельйон ( Іспанія) 2013р., учасник чемпіонату Європи у м. Цюріх (Швейцарія) 2014р. та у м. Амстердам (Нідерланди) 2016р., учасник  Зимового Кубку Європи з метань у м. Лейрія ( Португалія)  та  Всесвітньої Універсіади (Корея) 2015р., срібнийпризер у командному заліку  Кубку Європи з метань у м. Лас-Пальмас(Іспанія) 2017р. Фіналіст чемпіонату України у 2018р.Чемпіон України з метань, бронзовий призер у командному заліку на Кубку Європи з легкоатлетичних метань у м.Шаморин (Словаччина), учасник чемпіонату світу у м. Доха, Катар 2019 року.

Микола Шама – майстер спорту України з легкої атлетики (метання списа), член молодіжної збірної команди України 2019р., чемпіон та багаторазовий призер України, бронзовий призер ХІІ літньої Універсіади України (2015р.), переможець Кубку України з легкої атлетики (2015р.),бронзовий призер у командному заліку в Зимовому Кубку Європи з метань у м.Кастельйон ( Іспанія) 2013р., бронзовий призер Міжнародних змагань у місті Анталія (Туреччина), бронзовий призер Кубку Європи з метань в командному заліку м.Арад (Румунія) 2016р., срібний призер зимового чемпіонату України з метань 2018 та 2019рр.

Дмитро Шеремет — майстер спорту України з легкої атлетики (метання списа), член національної збірної команди України, багаторазовий призер України серед дорослих, фіналіст Всесвітньої Гімназіади у м. Доха (Катар), переможець ХІІІ літньої Універсіади України в метанні списа, переможець чемпіонату України серед дорослих, срібний призер Міжнародних змагань з легкоатлетичних метань у м. Брест (Білорусь), учасник Міжнародних змагань «Decanation» у м.Анже (Франція) 2017р. Срібний призер чемпіонату України серед дорослих 2018р. та бронзовий призер 2019р. Переможець зимового чемпіонату України з метань 2020 року.

Олександр Звіздецький – кандидат у майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України 2017р., кандидат у майстри спорту з легкої атлетики (метання списа), чемпіон та багаторазовий призер України серед юнаків, двічі  у складі збірної команди України виступав на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях у м.Утрехт (Нідерланди) 2013року — сьоме місце та у м.Баку (Азербайджан) 2014 року – восьме місце.Чемпіон  України серед юніорів в метанні списа 2016 року.

Олександр Козубський – майстер спорту України, член молодіжної збірної команди України, багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів, учасник чемпіонату світу серед юнаків у м.Донецьк 2013 року, учасник ІІ Юнацьких літніх Олімпійських ігор в м. Нанкін (Китай) 2014р., срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю у м.Баку (Азербайджан) 2014 року, учасник чемпіонату світу серед юніорів у м.Бидгощ (Польща) 2016р., переможець зимового чемпіонату України з метань серед молоді 2018р.Срібний призер Кубку Європи з легкоатлетичних метань в командному та шостий в особистому заліку у м. Лейрія (Португалія) 2018р. Переможець та срібний призер чемпіонатів України серед молоді 2019р. Бронзовий призер зимового чемпіонату України з метань 2020р.

Інна Ковтун – кандидат в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України, чемпіонка та багаторазова призерка України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у бігу на 200м, 60м та 60м з бар’єрами, переможниця та багаторазова призерка чемпіонатів України серед юніорівта молоді у бігу на 400м з бар’єрами, чемпіонатів України серед молоді та дорослих в естафетному бігу, чемпіонка  ХІІІ Літньої Універсіади України 2017 року з естафетного бігу 4х400м.Чемпіонка України серед дорослих у естафетному бігу 2018р., бронзова призерка Чемпіонату України серед молоді у бігу на 400м з\б. Переможниця та срібна призерка Чемпіонату України серед дорослих у естафетному бігу 4х400м, учасниця чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді у м. Євле (Швеція) 2019р.

Віталій Гулов – кандидат   в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України 2017р., переможець  та  призер чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів у метанні списа.

Мороз Тетяна – член молодіжної збірної команди України 2017р., призерка чемпіонату України серед юнаків та дівчат у метанні списа.

Ткач  Іван – член молодіжної збірної команди України 2017р.,  переможець та призер чемпіонатів України з метань серед юнаків 2015, 2017р.

Трофимчук Олег – член юнацької збірної команди України 2018р., переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у метанні списа, виборов право на участь в  Міжнародній матчевій зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь серед юнацьких збірних команд у м.Бурса (Туреччина) 2017 року.

Мосійчук Ольга – кандидат в майстри спорту  України, член юнацької збірної команди України, переможниця зимового чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат 2018р. та чемпіонка України у метанні списа серед юнаків та дівчат 2003р.н. та молодші у 2018р.Бронзова призерка чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат. Срібна призерка Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002р.н. та мол. у метанні спис а та срібна призерка юніорського Чемпіонату України 2019р. Переможниця зимового чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат 2020р.

Дмитренко Катерина – кандидат в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України, срібна призерка Чемпіонату України  з легкої атлетики серед юнаків та дівчат зі стрибків у довжину, бронзова призерка командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2001р.н. та мол. Рекордсменка Рівненської області серед дівчат у стрибках у довжину. Виборола путівку на Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м.Дьйор (Угорщина) 2018 року. Фіналістка Чемпіонатів України серед молоді та серед юніорів у стрибках у довжину та у бігу на 100м 2019р. Переможниця чемпіонату України  серед юніорів у стрибках у довжину, учасниця Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) у м.Стамбул (Туреччина) та матчевої зустрічі серед юніорів у приміщенні  у стрибках у довжину у м.Мінськ  (Білорусь) 2020р.

Барук Віталій –– член юнацької збірної команди України, переможець Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2003р.н. і мол. у стрибках у довжину. Срібний призер Чемпіонату України серед юнаків 2003р.н. та мол. у стрибках в довжину 2019р.

Товкач Тарас – бронзовий призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2003р.н. і мол. у стрибках у довжину.

 

Гуріна Валерія  —  член юнацької збірної команди України, переможниця  та срібна призерка чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у бігу на 100м з\б 2019р.

Остапчук Анастасія – бронзова призерка чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат 2019р.

Муха Іван – член юнацької збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату України з метань серед юнаків 2019р.

Тарар Аліна — бронзова призерка юніорського Чемпіонату України 2019р. в метанні списа.

Рачинська Уляна –  переможниця чемпіонату України з кросу серед юнаків та дівчат у бігу на 2000м 2019року. Срібна призерка чемпіонату України серед юнаків та дівчат  та  бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів у бігу на 3000м 2020року.

Тренерський склад

На відділенні футболу (дівчата) займається 46 учениць.

Викладає на кафедрі футболу (дівчата) 5 тренерів-викладачів.

Методист відділення футболу (дівчата)

Ковтун Галина Василівна працює в закладі з 2005 року.

Старший тренер відділення — Сідорчук Микола Миколайович, тренер-викладач вищої категорії, закінчив Рівненський  Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем’янчука, працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат  спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2001 року. Тренер дівочої збірної команди України з 2013 року по даний час. За підсумками 2014 року нагороджений Почесною грамотою ФФУ.

Мамчур Василь Олександрович, тренер-викладач вищої категорії, закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Л. Українки. Працює у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2001 року. Тренер дівочої збірної команди України з 2007 по 2012 роки. За підсумками  2014 року за вагомий вклад в розвиток жіночого футболу України Василя Олександровича нагороджено вищою нагородою ФФУ – медаллю «За заслуги».

Мамчур Роман Васильович – тренер-викладач вищої категорії, закінчив Львівський державний університет фізичної культури, працює комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2004 року.

Мамчур Василь Васильович – тренер-викладач ІІ категорії, закінчив Рівненський  державний гуманітарний університет, працює у комунальному закладі «Костопільський  ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2013 року.

Руда Олена Олексіївна – майстер спорту України, тренер-викладач ІІ категорії, закінчила Рівненський  міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С.Дем’янчука, Тернопільський національний економічний університет, працює в комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» з 2014року.

Інша мова


Свежие комментарии