Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Uncategorized

Всеукраїнський турнір «НАДІЯ-2023» з боротьби греко-римської , присвяченого кращим борцям Костопільщини

17-19.03.2023 в м.Костопіль  відбувся всеукраїнський турнір «НАДІЯ-2023» з боротьби греко римської, присвяченого кращим борцям Костопільщини.

Учні Обласного спортивного ліцею посіли наступні призові місця:

І місце

Вагова категорія 57 кг. Козар Максим (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 48 кг. Ярошик Олександр (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 51 кг. Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 80 кг. Якубишин Григорія (тренер Ладоненко І.М.)

ІІ місце

Вагова категорія 55 кг. Головач Максим (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 71 кг. Марковець Валерій (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 51 кг. Дикало Даниїл (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 110 кг. Кіба Владислав (тренер Ладоненко І.М.)

ІІІ місце

Вагова категорія 110 кг. Аргута Орест (тренер Мартинюк А.С.)

Всеукраїнський турнір з футзалу

11-12.03.2023р. в місті Кременець, в спортивному залі КОГПА ім. Тараса Шевченка, відбувся традиційний щорічний турнір серед юнаків, присвячений пам’яті загиблих воїнів-афганців Валерія та Михайла Циганюків та Героїв Небесної сотні.  В цих змаганях брали участь дві команди з ліцю 2007 р.н., та 2006 р.н. За підсумками турніру, перемогу здобула команда спортивного ліцею 2006 р.н. у фіналі юнаки переграли ФК «Овруч» Львівська обл. з рахунком 6:0. Учень ліцею був визнаний  кращим гравцем турніру  Жуков Олександр 2006 р.н.

Єднаємо Україну Тарасовим словом

Під таким гаслом в обласному спортивному ліцеї в м.Костопіль Рівненської обласної ради проведено Шевченківські дні. Вчителями української мови та літератури облаштовано книжкову виставку літературних новинок «Нас єднають думи Кобзаря». Серед учнів проведено вікторину «Правда чи фейк: що ви знаєте про Тараса Шевченка?», прозвучали 5-хвилинки на уроках української літератури «Український рок: сучасна музика на вірші Кобзаря», організовано перегляд з обговоренням відеоролика «Цікаві факти з життя Кобзаря».

У холі закладу освіти оформлено інсталяцію «Тарас Шевченко очима сучасників», виставку-експозицію «Україна очима Шевченка» (ілюстрації до творів Шевченка виконали учні ліцею).

В бібліотеці ліцею відбулася інформаційно-пізнавальна година «Вшанування пам’яті Кобзаря у світі», бібліотечною радою оформлено колаж «Велична слава Кобзаря».

У 8-11 класах проведено години спілкування  за тематикою «І на оновленій землі врага не буде, супостата. А буде син, і буде мати, і будуть люди на землі», організовано флешмоб «Єднаємо Україну Тарасовим словом».

Учні спортивного ліцею створили відеопрезентацію «Весна починається з Шевченка», де читали поезії українського генія.

Читаймо славетного Кобзаря, чиї слова звучать як ніколи пророчо, рядки з поезій якого ріжуть очі й слух нашим ворогам, символа України, символа миру та перемоги.

Чемпіонат Рівненської області боротьби греко-римскьої серед юнаків U-15

Учні Обласного спортивного ліцею посіли наступні призові місця:

І місце

Вагова категорія 100  кг. Аргута Орест (тренер Мартинюк А.С.)

Вагова категорія 68 кг. Малиш Іван (тренер Мартинюк А.С.)

ІІ місце

Вагова категорія 44 кг. Головач Владислав (тренер Мартинюк А.С.)

ІІІ місце

Вагова категорія 52 кг. Малащинський Максим (тренер Мартинюк А.С.)

Вагова категорія 48 кг. Жук Ілля  (тренер Шевчук Д.Ф.)

Рік незламності. Не забудемо. Не пробачимо. Наближаємо перемогу.

У зв’язку із річницею повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, з нагоди річниці незламності України та з метою вшанування захисників української держави, зміцнення їхнього авторитету і суспільного статусу В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради проведено години мужності «Україна – нація незламних», «Лютий, який триває цілий рік», відеопрезентації «Незламна країна. Річниця вторгнення…», «Їх дух незламний і безцінний», відеомарафон пам’яті та вдячності «Незламні. Разом до перемоги!», відеолекторій «Згадати все: яким був рік повномасштабного вторгнення росії в Україну».

Вчителями історії спільно з радою ліцеїстів проведено тематичну годину «Цей день в історії України. Рік війни».

У бібліотеці закладу освіти оформлено тематичний стенд «Білий птах з обпаленими крилами». Учні 8-ого класу спільно з біблітекаркою та педагогом-організатором закладу освіти взяли участь у тематичному літературно-музичному вечорі, проведеному у комунальному закладі «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради.

Щоденно, на вшанування пам’яті загиблих в Україні унаслідок збройної агресії російської федерації, у спортивному ліцеї проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.

Вихованцям закладу освіти запропоновано для перегляду і обговорення документальні фільми до річниці війни в Україні, серед яких «Рік», «Свобода у вогні: боротьба України за свободу», «Рік незламності». На майдані Шевченка учасники освітнього процесу вшанували пам’ять загиблих за рік війни в Україні. Пам’ять про наших Захисників, хто став на захист України та мужньо протистояв ворогу повинна жити вічно. Слава Героям!

Чемпіонат Рівненської області боротьби вільної серед юнаківт та дівчат U-15

17.02.2023 В смт. Клесів відбувся чемпіонат області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н. (U15).

Учні Обласного спортивного ліцею посіли наступні призові місця:
ІІ місце
Вагова категорія 46 кг. Бакунець Марина (тренери Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)
Вагова категорія 54 кг. Бура Олександра (тренери Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)
Вагова категорія 54 кг. Cадікіна Уляна (тренери Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)
ІІІ місце
Вагова категорія 42 кг. Гаврилюк Уляна (тренери Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)

Ми сильні, бо ми єдині

16 лютого в Україні святкують особливе свято – День єднання, головна
мета якого – показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

З нагоди Дня єднання України в закладі освіти оформлено інсталяцію «В моєму серці Україна», для учнів 8-11 класів організовано виховні заходи за тематикою «Україно, твоя сила в єднанні», на уроках історії проведено хвилини історичної грамотності «У єдності наша сила і міць».

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!

14 лютого весь світ відзначає одне з найромантичніших свят – день закоханих.День святого Валентина – це чудове свято, аби сказати близькій людині про свої почуття, висловити вдячність чи продемонструвати прихильність до друга, колеги, вчителя. В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради пройшла низка заходів, присвячених Дню святого Валентина. Ліцей було прикрашено романтичними і патріотичними валентинками, яскравими учнівськими малюнками. В теплій атмосфері пройшло заняття з елементами тренінгу «Мій резервуар любові», діти познайомились з п’ятьма мовами любові.

Хоча через війну святкового настрою майже немає, проте впевненість у світлому майбутньому та вогонь надії палає у серцях українців. В рамках акції «Щастя – просто жити!» старшокласники привітали усіх ліцеїстів зі святом, подарували слова підтримки і любові, тепло своїх сердець.

У патріотичних валентинках «Серце в долонях» вихованці ліцею висвітлили свою безмежну любов і вдячність захисникам нашої України. Любов – це дивовижне почуття. Любов здатна перемогти війни, хвороби, подарувати позитивні емоції та зробити важкі будні трішки веселішими. Тож менше слів –  більше любові!

Разом для найкращого Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

У Обласному спортивному ліцеї м.Костопіль Рівненської обласної ради оформлено стенд із порадами для учнів та батьків як безпечного користуватися мережею Інтернет. Учні закладу освіти отримали можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики. На уроках інформатики вчителями проведено заходи, ігри та бесіди: 8-9 класи Інтерактивні бесіди «Порушення онлайн прав людини», «Безпечний веб-серфінг», 10-11 класи Бесіда-гра «Авторське право. Чи є ви піратом?»

Для здобувачів освіти проведено онлайн-квест «Безпечний інтернет», ними ж створено інформаційний бюлетень «Безпека дітей в Інтернеті» та відеоролик з порадами.

Мета заходів до Тижня безпечного інтернету спрямовані на розширення та поглиблення знань про безпечний інтернет та соціальні мережі, сприяння обізнаності здобувачів освіти про небезпеки, які існують в інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, а також мотивувавання поширювати цю інформацію у своєму середовищі, розвивати уважність та спостережливість.

Чемпіонат Рівненської області серед кадетів з боротьби вільної

02.02.2023 в м.Сарни відбувся чемпіонат Рівненської області  з боротьби вільної серед юнаків та дівчат U-17.

 Учні Обласного спортивного ліцею посіли наступні призові місця:

І місце

Вагова категорія 46 кг. Бакунець Марія(тренери  Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)

Вагова категорія 61 кг. Сосюк Іванна (тренери  Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)

Вагова категорія 73 кг. Радикіна Іванна (тренери  Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)

ІІ місце

Вагова категорія 73 кг. Гаврилюк Уляна (тренери  Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)

ІІІ місце

Вагова категорія 73 кг. Бура Олександра (тренери  Краска Ю.А., Луцов’ят В.А.)

Інша мова


Свежие комментарии