Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Uncategorized

Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

21 по 25 листопада 2022 року в м. м.Ейберген (Нідерланди)  відбувся міжнародний турнір «WORLD PEACE INDOOR SOCCER TOURNAMENT 2022 ». В турнірі брали участь 32 команди. Команда Авангард Рівне «IPA Avangart Safety» 35+  в складі команди брали участь тренери-викладачі з футболу  Сергій СТЕПАНЮК Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль та Роман ДАЦЮК Костопільська ДЮСШ.

За підсумками змагань команда з Рівного посіла І місце і виборола звання чемпіона Світу серед держслужбовців з футзалу.

Чемпіонат України з боротьби греко-римської

26-27.11.2022 в м.Черкасах відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед чоловіків.  

В цих змаганях брали участь випускники спортивного ліцею та показали  наступні призові місця

І місце

Вагова категорія 60 кг. Петрик Віктор

Вагова категорія 63 кг. Масик Олексій

ІІІ місце

Вагова категорія 60 кг. Кузько Владислав

Вагова категорія 67 кг. Мірошник Дмтро

7 місце посів Шелемех Cтепан в/к 87,

приймали участь Левчук Владислав та Печенюк Павло

Про організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання з 3 по 10 грудня 2022 року в Обласному спортивному ліцеї м.Костопіль

Якщо Ви зазнаєте домашнього насильства або у Вашій сім’ї існує загроза його вчинення, підготуйте ПЛАН БЕЗПЕКИ, який  Вам допоможе у критичній ситуації.

—         Продумайте свої дії у випадку домашнього насильства.

—         Розкажіть про насильство тим, кому Ви довіряєте (друзям, родичам).

—         Знайдіть таке місце, куди Ви змогли б піти у разі небезпеки.

Ваші заходи безпеки можуть бути наступними:

—         Зробіть та  заховайте в надійному місці ключі від дому/квартири (машини) так, щоб у разі небезпеки Ви могли швидко вийти та дістатися до безпечного місця.

—         У надійному та завжди доступному для Вас місці, заховайте певну суму грошей, важливі номери телефонів, паспорт, важливі папери (документи дітей, на власність майна, медичні картки тощо), а також необхідний одяг та ліки.

—         Якщо починається сварка, яка може перерости в фізичне насильство, спробуйте перейти  у приміщення, яке можна легко покинути. Намагайтеся триматися ближче до виходу. Уникайте суперечок у кімнатах, де є гострі та ріжучі предмети.

—         Домовтеся зі своїми сусідами, щоб вони викликали міліцію, якщо почують шум і крики з Вашого дому/ квартири. Коли приїде міліція, спробуйте максимально заспокоїтися, чітко викласти ситуацію, напишіть заяву.

—         Заздалегідь домовляйтеся з друзями, родичами про можливість надання Вам тимчасового  притулку у разі  небезпеки. Важливо, щоб це були ті люди, у яких кривдник одразу не  найде Вас, або які зможуть вас захистити.

—         Заздалегідь дізнайтеся телефони місцевих служб, які зможуть надати Вам необхідну підтримку.

Як поводитися у ситуації домашнього насильства, щоб мінімізувати негативні наслідки:

—         У жодному  випадку не з’ясовуйте стосунки з кривдником, який перебуває у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

—         У жодному випадку не відповідайте на агресію агресією.

—         Не починайте плакати чи кричати. Говоріть із кривдником чітко. Спробуйте заспокоїтися самі та дайте час заспокоїтися кривднику (вийдіть в іншу кімнату, на вулицю тощо).

—         Лише тоді, коли Ваш партнер заспокоївся та готовий адекватно спілкуватися, обговоріть ситуацію. У розмові говоріть про свої почуття та  відчуття у цій ситуації, не звинувачуйте та не докоряйте, пропонуйте вихід із ситуації: «Я почуваюся збентежено, коли ти поводишся таким чином, давай ми спробуємо у таких ситуаціях діяти ось так»

Пам’ятайте, що під загрозою знаходиться Ваше здоровя та життя.

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії — Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

З нагоди відзначення 21 листопада Дня Гідності та свободи в Україні, з метою вшанування  громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до вихованців закладу освіти об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, в ліцеї проведено заходи під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні!» за тематикою «Революція гідності – перший переможний бій цієї війни»: уроки мужності «Ви віддали своє життя заради нашого майбутнього», «Україна – країна нескорених»; години пам’яті «Пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні», «21 листопада – День Гідності та Свободи»; історичну годину «Україна – це територія гідності і свободи», відеопрезентацію «В чому наша суперсила? Ми – українці»; патріотичні уроки «Народжені вмерти за Батьківщину – залишаються жити у віках», «Тернистий шлях до свободи».

На уроках історії проведено патріотичні хвилини «Революція гідності – перший переможний бій цієї війни».

У бібліотеці закладу освіти оформлено виставку публікацій «Вистояли на Майдані – переможемо у війні!»

Членами ліцейської ради «Лідер» створено інформаційний стенд «Свобода, воля і честь понад усе», оформлено фотовиставку «Революція Гідності. Згадаймо головне».

На вшанування пам’яті героїв організовано покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знаку Віталію Ставському, випускнику спортивного ліцею, майстру спорту України з греко-римської боротьби, який у вересні 2014р. загинув під час атаки російських бойовиків на аеропорт Луганська, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Віримо у перемогу України! Слава Україні! Героям Слава!

Про організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання в Обласному спортивному ліцеї м.Костопіль

14 жовтня – День захисників і захисниць України

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, День Українського козацтва, День створення Української повстанської армії (УПА), День захисників і захисниць України.

З метою гідного відзначення свят в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради проведено тематичні заходи: на уроках історії – Урок звитяги.

У 8-их класах – презентацію «Легенда про Покрову. Історія виникнення свята. Кодекс честі козаків і сучасних воїнів-захисників»; Віртуальну дошку  подяки від дітей захисників України. Участь у створенні електронної листівки.

У 9-10 класах — створення колажу «Крила вдячності»; Перегляд  з обговоренням презентацій «Козацька Покрова», «Жінки з жовто-блакитним серцем»; Свято мужніх, сміливих, незламних.

В 11-их класах — Урок мужності «За честь! За славу! За народ!» Підготовка листа-подяки захиснику України «Віримо в ЗСУ».

Радою ліцеїстів оформлено тематичну виставку «За волю і кращу долю», ініційовано акцію «Напиши листа захиснику України». Листи разом із зібраними смаколиками передано на передову нашим захисникам.

На вшанування пам’яті героїв організовано покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знаку Віталію Ставському, випускнику спортивного ліцею, майстру спорту України з греко-римської боротьби, який вересні 2014р. загинув під час атаки російських бойовиків на аеропорт Луганська. Указом Президента України № 282/2015  від 23 травня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  Віталій Ставський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Віримо у перемогу України, наближаймо її на нашому освітньому фронті!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ПЕДАГОГИ!

У переддень професійного свята сердечно вітаю вас із Днем працівників освіти!

Професія педагога поєднує в собі величезну енергію і креативність, мудрість і молодість душі, душевну щедрість і вимогливість, відповідальне ставлення до своєї діяльності та педагогічну майстерність.

Ваша праця – це покликання, до якого ви підходите з відкритим серцем і добротою душі. Ви формуєте підростаюче покоління, передаючи учням неоціненний скарб освіченості, духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких, вірою в перемогу та щасливе майбутнє нашої України.

 З повагою,  директор спортивного ліцею                  Сергій ЗАХОЖИЙ

З нагоди Дня працівників освіти нагороджено грамотою департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації  вихователя Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради Грабовську Лесю Степанівну.

          Вітаємо!

Педагогічний, тренерсько-викладацький та учнівський колектив  спортивного ліцею.

ВІТАННЯ ІЗ ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Шановні спортсмени , організатори фізкультурно-спортивної сфери, тренери і ветерани спорту та уболівальники!

Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту!

    Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше — популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

    Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль має вагомі результати у спорті. Наші учні та випускники є призерами чемпіонатів Європи, юнацьких олімпійських ігор та учасниками чемпіонатів світу. Їхні високі досягнення, перемоги та рекорди — це слава та імідж  ліцею, гордість міста , регіону та усієї України. Пишаємось вами, цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідний край.

    Слова глибокої вдячності висловлюємо ветеранам спорту, тренерам-виклада-чам, які присвятили себе вихованню молоді, посіяли зерна спортивних успіхів, проводять значну роботу із залучення до занять фізичною культурою і спортом учнів.

     З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Нехай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаємо, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

      Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики