Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Uncategorized

Нехай щастить вам, випускники – 2020!

В останній липневий день представники колективу ліцею-інтернату спортивного профілю привітали випускників на імпровізованих зборах з нагоди вручення документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

В складних умовах ситуації із захворюванням на COVID-19 вперше в незалежній Україні покоління випускників 2020 року отримує свідоцтва без традиційного останнього дзвоника та випускного. Життя триває, воно вносить свої корективи у наші плани. Що ж, нехай ця ситуація дасть усім нові знання, навики, вміння знаходити вихід, бачити світло в кінці тунелю, а головне – бути здоровими.

Привітання та церемонію вручення документів про освіту випускникам провели директор ліцею Сергій Захожий та заступник директора Дарія Таргоній.

Одинадцятикласники та їх батьки дякували директору, тренерам-викладачам, педагогам та усім працівникам ліцею за турботу і увагу, виховання і терпіння, за щасливо прожиті роки в ліцеї, за створену в закладі освіти атмосферу, коли учні відчувають себе вільними та щасливими і знають, що їх поважають.

У нашому ліцеї учні, батьки, тренери та вчителі об’єднані спільними цілями та прагненнями, є зацікавленими однодумцями та партнерами. Зі словами великої вдячності працівникам закладу звернулися батьки випускників, звучали їх побажання і вітання. Нехай множиться добробут, достаток, успіх і процвітання нашої Альма-матері – ліцею спортивного профілю. Нехай зростають духовно і фізично, мужніють і міцніють наступні покоління вихованців цього освітнього закладу. А випускникам бажаємо щасливої життєвої дороги та Божого благословіння!

Наказ про відзначення кращих ліцеїстів

Рейтинг класів на кінець І-ого семестру 2018/19 н.р.

РЕЙТИНГ КЛ НА КІНЕЦЬ І сем. 2017-2018

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків

21- 23 квітня 2016р. у м. Вінниця проходив чемпіонат України з греко-римськоїЧУ гр.-рим. Вінниця 2016 боротьби серед юнаків 16-17 років . Біля   250  учасників  з усіх областей України,  окрім Хмельницької,  брали участь в цих змаганнях.

    Бoрoлися вoднoчас на трьoх килимах. Сутички прoхoдили у 10 вагoвих категoрiях, а саме: дo 42, 46, 50, 54, 58, 63, 69, 76, 85 та дo 100 кiлoграмiв.

  В кoманднoму залiку перемoгла збiрна Дoнецькoї oбластi. На другoму мiсцi – Рiвненщина.

  Костопільські ліцеїсти  здoбули 4 медалі.

Зoкрема, «золото» в активi Владислава Кузька (вага 42 кг), Мирослава Солов’яна ( вага 50кг) та Дмитра Мірошника (вага  58 кг), брoнзoва  медаль – у Дмитра  Єрмакова (63 кг).

    В цих змаганнях гостре суперництво і велика чисельність учасників пояснюється тим, що чемпіонат є водночас відбірковим для формування збірної України для участі у чемпіонаті Європи, який планують провести влітку.

Розпочалось ІІ коло першості ДЮФЛ України з футболу ( І ліга).

16 квітня 2016 року розпочалось ІІ коло першості ДЮФЛ України з футболу серед команд першої ліги.

У м. Костополі  команда юнаків «Верес-КОЛІФКС» 1999 та3.6 2001р.н. приймали  команди  „ДЮСШ” м.Бережани.  Обидві команди  ліцею перемогли у  гостей: старші юнаки 4:0, а молодші  3:0. Тренери команди юнаків 1999р.н.   Заслужений тренер України Володимир Кобець та тренер-викладач Дмитро Улянчук. Тренер команди юнаків 2001р.н. — старший тренер відділення футболу Микола Філін та тренер-викладач Артем Українець.

         А  команди юнаків 2000 та 2002р.н. зіграли черговий тур першості України з футболу на виїзді   17 квітня у  м. Шепетівка. Обидві гри завершились поразкою: у старших — 1:2, а у молодших   — 0:1. Тренери Дмитро Філін та Анатолій Останаєв.

Кубок Європи з легкоатлетичних метань

    12-13  березня 2016р. у м. Арад (Румунія) збірна команда України брала участь в Кубку Європи з легкоатлетичних метань. Традибронзові командні призериційно Україна на цих змаганнях була представлена в усіх видах програми (шістнадцять спортсменів). У склад збірної  увійшов   і випускник Костопільського ліцею,  а сьогодні тренер-викладач цього закладу , Микола Шама.

 

    Вітаємо  Миколу Шаму, який здобув  бронзову  нагороду в  командному  заліку серед  чоловіків та посів десяте індивідуальне місце у метанні спису (70м 24см).

 

Результати командного заліку

Білорусь  — 4344 очок

Італія – 4291 очко

Україна – 4114 очок

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики