Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Uncategorized

В Обласному спортивному ліцеїв м. Костопіль Рівненської обласної ради створюються всі необхідні умови для комфортного перебування тимчасово переміщених осіб з областей України, де проходять бойові дії. Під керівництвом директора закладу освіти Сергія Захожого налагоджена співпраця з усіма службами Костопільської територіальної громади задля покращення умов перебування вимушених переселенців в пансіоні закладу освіти.

Для людей пенсійного віку із числа внутрішньо переміщених осіб відбулася зустріч з керівником Костопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області в м. Костопіль Галиною Трофимчук, яка надала фахову консультацію з питань пенсійних виплат. Начальник управління «Центру надання адміністративних послуг» Людмила Корнюша деталізувала умови реєстрації та перебування тимчасово переміщених осіб. Начальник відділу соціального захисту населення Наталія Кондратюк акцентувала увагу присутніх на соціальних виплатах. Зустріч відбулася за участі заступника міського голови Беляновської Наталії Миколаївни.

8 і 9 травня – День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Цього року 8 і 9 травня – День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни Росії проти України.

Зараз, як і в роки Другої світової, нам довелося взяти до рук зброю та захищати рідну землю, свою незалежність і свободу.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з фашизмом, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Ми у вічному боргу перед ними. Не існує слів, якими можна висловити вдячність…

Після Перемоги гасло «Ніколи знову» матиме для нас ще сильніше значення, адже нам на власні очі довелось побачити жахіття війни.

Згадуючи минуле, ми віримо у майбутнє!

Стійкості та єдності нам.
Разом до Перемоги!

Візит начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля до Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль

4 травня з робочим візитом начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль разом з начальником Рівненської районної військової адміністрації Олександром Ковалем відвідали Костопільську громаду, а саме заклад освіти,  де проживають люди, котрі через військові дії залишили свої рідні домівки.  Наразі тут живе майже 200 осіб.

Посадовці поспілкувались з вимушеними переселенцями, поцікавились їхніми проблемами, потребами та передали їм необхідні у побуті речі. Акцентували на виплаті пенсій для тих осіб, які їх отримували на «Укрпошті» на територіях, де були бойові дії. 

Начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль прийняв рішення направляти мобільні групи у складі працівників «Укрпошти», соціального захисту, пенсійного фонду в місця масового перебування переселенців. Доручив головам районних військових адміністрацій координувати цей процес.

«Рівненський район приймає переселенців з різних куточків України. У нас спільне горе, спільний біль. Наші люди мають бути забезпечені усім необхідним. Ми не залишимо у біді жодну родину. У такий важкий для всієї України час важливо завжди залишатися людьми, допомагати і словом, і ділом, знаходити у собі сили на слова підтримки та розради.» — підкреслив начальник адмінстрації Олександр Коваль. 

До слова, в Костопільській громаді живуть переселенці з Донецької, Київської, Луганської, Сумської, Чернігівської та інших областей. Переїжджали не лише з дітьми, а й зі своїми домашніми улюбленцями. Є в родині переселенців Костопільщини і поповнення. В сім‘ї з Київщини народилася донька Мирослава.

29 квітня – День жалоби на території Костопільської територіальної громади

З метою вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних сил України – жителів Костопільської міської територіальної громади, що трагічно загинули захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час війни росії проти України, на території  Костопільської міської територіальної громади 29 квітня оголошено Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблими у день жалоби в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради приспущено Державний прапор України з чорною стрічкою, здійснено покладання квітів до пам’ятної дошки Віталію Ставському – випускнику ліцею, Майстру спорту України, життя якого обірвалося війною за волю й незалежність  України у 2014 році.

Указом Президента України Віталій Ставський нагороджений орденом ІІІ ступеня «За мужність» посмертно. На честь Віталія встановлено меморіальну пам’ятну дошку на стіні залу греко-римської боротьби, де проходило спортивне життя ліцеїста. З ініціативи федерації спортивної боротьби у м. Костополі щорічно проводиться Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті Віталія Ставського.

Вічна пам’ять захисникам України!

Слава Україні, її героям – слава!

Готуємось до Великодня

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли дотримуються традицій і вірять у диво. Цього року через війну в Україні не всі зможуть дозволити собі пишне святкування. Головне – відзначити свято Світлого дня Великодня з відкритим серцем у колі найближчих людей.

Поділитися великодніми традиціями з людьми, які були змушені покинути свої домівки через війну щиро відгукнулися працівники Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради, де тимчасово перебувають вимушені переселенці. Під керівництвом директора закладу освіти Сергія Захожого здійснюються всі необхідні умови для комфортного їх перебування. Для них до Великодня  колектив ліцею спільно з волонтерами готують паски.

Рівненський Центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну  надав перукарські послуги, студентки якого виконували різні види сучасних чоловічих, жіночих і дитячих стрижок для всіх бажаючих тимчасових мешканців спортивного ліцею.

Спільно з Центром культури і дозвілля КЗ «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради було проведено майстер-клас по декоруванню великодніх яєць «Великодні візерунки». По завершенню заходу діти з числа внутрішньо переміщених осіб  прикрасили символічне  «Деревце мрій» декоративними виробами, виготовленими власноруч.

 Впевнені, що мрія кожного з нас буде здійсненна. Віримо у  перемогу нашої стійкої, незламної і незалежної України!

Спортліцей став прихистком для переселенців з «гарячих» регіонів

Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль, як і низка інших комунальних закладів обласної ради, став тимчасовим місцем проживання для тих, хто втік від обстрілів і бомбардувань.

Як розповів директор закладу Сергій Захожий, перших переселенців вони прихистили ще 11 березня. Частина з них зупинялася тимчасово та їхала далі. Однак більшість залишилися. Сьогодні в закладі проживає 107 людей з найбільш постраждалих областей України: Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської та Луганської. Серед них – 31 дитина.

— Сьогодні ці діти стали частиною різних шкільних колективів нашої громади. Усі вони навчаються, як і костопільські учні, дистанційно. Хочу, зауважити, що серед переселенців, які у нас живуть, є викладачі та педагоги. Їм ми також надали належні умовами, щоб вони могли повернутися до своєї роботи, — розповів Сергій Захожий.

Окрім проживання, переселенців забезпечують харчуванням, допомагають з одягом, взуттям та всім необхідним. Надають психологічну допомогу, залучають до культурно-мистецьких заходів. Ці потреби, за словами Сергія Захожого, забезпечують передусім місцеві волонтери та релігійні громади.  

Крім того, колектив ліцею також можна назвати волонтерським. Адже з першого дня війни вони вирішили спрямувати всі свої зусилля на допомогу переселенцям. Це і педагоги, і кухарі, і медпрацівники, і весь інший персонал.

— Ми не роздумуючи долучилися до єдиного волонтерського руху, який сьогодні діє на Рівненщині та в інших регіонах. Ми швидко «переформатувалися», адже розуміємо, що це наш фронт, наш спільний внесок в перемогу! – переконаний тренер з багаторічним стажем Сергій Захожий.

За інформацією Костопільської міської ради, станом на 1 квітня на обліку цієї тергромади перебуває 1260  внутрішньо переміщених осіб, і кількість цих людей щодня росте. Частину переселенців розмістили в гуртожитках, та більшість проживає в приватних оселях. Наразі в громаді відпрацьовують оперативну роботу з видачі довідок про набуття статусу ВПО. Адже це дозволить переселенцям отримувати передбачені державою соціальні гарантії.

Фото Костопільської міської ради

Перемога у війні – це наша спільна відповідальність

В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради сьогодні кожен прагне внести частку своєї праці для перемоги України: на фронті, в територіальній обороні, участь у волонтерському русі. Працівники закладу освіти плетуть маскувальні сітки для військової техніки та інженерних споруд.

Окрім того, наш заклад освіти став центром перебування громадян України, тимчасово переміщених з населених пунктів на лінії зіткнення. Тут забезпечено умови тимчасового перебування для внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, які були вимушені покинути свої домівки. До їхніх послуг пансіон закладу освіти, триразове харчування, за потреби гуманітарна допомога, консультація медичних працівників.

Разом наближаймо перемогу!

Про запровадження в Обласному спортивному ліцеї в м.Костопіль Рівненської обласної ради дистанціного режиму роботи

Героям слава!

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні у ліцеї проведено тематичні заходи, серед яких: година-реквієм «Небесна Сотня. Ангели, які тримають українське небо», патріотична година  «Небесна сотня: ціна свободи»,  реквієм пам’яті «Журавлик миру – Небесна Сотня», урок мужності «Незламні духом».

Радою ліцеїстів  організовано оформлення інформаційного стенда «Україна – більше за життя» та матеріалів до проведення тихої акції «Ангели пам’яті».

Вражаючим для учнів 8-11 класі  був перегляд відеопрезентації «Небесна Сотня. Віртуальна виставка однієї книги».

Вже традиційно ліцеїсти відділення греко-римської боротьби вшанували пам’ять випускника цього відділення, Майстра спорту України Віталія Ставського, який посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

 Учні ліцею взяли участь у покладанні квітів до міського меморіалу «Герої не вмирають».

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним  днем вшанування відважних воїнів – Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя змінили хід історії нашої держави.

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики