Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Июнь, 2021

Квітує юність, доброта в окриленій своїй обнові

26 червня в самостійне доросле життя стартували 48 випускників комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради. Вони пройшли повний курс загальноосвітньої підготовки, здобули спортивну майстерність та виконали нормативи Єдиної спортивної  класифікації України з боротьби греко-римської, волейболу, легкої атлетики, футболу серед юнаків та дівчат.

Прощання одинадцятикласників з ліцеєм сповнене радісних і хвилюючих емоцій. В святковій церемонії вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту та залікових кваліфікаційних книжок спортсмена випускникам закладу освіти взяли участь директор ліцею Сергій Захожий та тренери-викладачі спортивних відділень. Випускники спортивного ліцею, життєрадісні та енергійні оптимісти, які вірять у себе, у світле майбутнє, які з легкістю долають будь-які перешкоди, з хвилюванням слухали привітання, побажання, настанови директора, класних керівників і вихователів.

Зі словами великої вдячності працівникам ліцею за професіоналізм, турботу, увагу до дітей, навчання, тренування й виховання звернулися до всіх присутніх на урочистостях батьки випускників.

Наш заклад долучився до участі у загальноміському святі випускників – 2021. Винуватців торжества вітали очільники Костопільської ОТГ.

Славетна, Україно, будь що на твоїй землі чудовій

Квітує юність, доброта в окриленій своїй обнові.

Благословенна, земле, будь, що дала крила журавлині На все життя у дальню путь великій і новій людині.

Навчальна програма

Навчальна програма

Навчальна програма

Навчальна програма

Навчальна програма

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006р.н. і молодше

 Із 25 областей України та м. Києва з’їхались спортсмени та тренери у місто Івано-Франківськ, де з 02 по 05 червня 2021 року на спортивному комплексі імені А.Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2006р.н. і молодше.

  В змаганнях  брали участь і  спортсмени  Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

   Приємно порадував своїм виступом Анатолій Іванов,  виборовши ІІ місце  у   бігу на 1500м ( 4:18.29) та ІІІ-ті місця у бігу на 800м та естафетному бігу.  Також  до медального заліку додала золоту нагороду у естафетному бігу Вікторія Тарасюк та шосте залікове місце посіла у бігу на 400м ( 1:01.06) ( тренери Петро та Валерій Дітлашки).

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги сезону 2020-2021р.р.

30 травня , 03 червня  та 05 червня 2021р. у м. Костопіль проходили чергові тури  чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги.

      30 травня команда «Родина-Ліцей» м. Костопіль зустрічалась із командою «Юність-ШВСМ» міста Чернігів. Гра завершилась перемогою господарів з рахунком 4:1.       03 червня  «Родина-Ліцей» виграла у  команди «Окіп» м. Києва 3:0, а 05 червня поступились 1:2 команді «Атекс» м. Київ.

…І кожен фініш – це, по суті, старт…

Свято останнього дзвінка 2021 року у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради проведено з урахуванням вимог сьогодення.

За участю директора закладу освіти Сергія Захожого, працівників ліцею-інтернату, 28 травня організовано святкові заходи для ліцеїстів 8-10 класів: церемонія нагородження кращих ліцеїстів у різних номінаціях, створення і презентація відеороликів, фото-колажів  за тематикою «Дистанція, тривалістю в навчальний рік», проведення спортивних, інтелектуальних і розважальних конкурсів.

На подвір’ї ліцею організовано розважальну програму: музичні перерви, створення композиції «Світ емоцій», малюнків на асфальті за тематикою «Мир, молодість, спорт».

Учні 11-их класів прощалися зі шкільним дзвоником 29 травня у родинному  колі ліцею та батьків, сповненому міксом з розважальних моментів, усталених традицій і класичних офіційних церемоній. Випускників вітали: директор закладу освіти Сергій Захожий, Петро Нагорний – заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, представники тренерсько-викладацького й педагогічного колективу, батьки учнів. Проведено визнання найвагоміших досягнень одинадцятикласників – мить тріумфу, вручено подяки батькам випускників.  Із вдячністю за увагу, турботу і святкову атмосферу, випускники затанцювали вальс, виконали пісню «Мама». З їх рук завершальним хвилюючим акордом  прозвучав шкільний дзвінок,  здійнялися у небесну височінь повітряні кульки, як символ щасливого дитинства і найзаповітніших мрій. На завершення святкового дійства випускники переглянули фото-монтаж та відеоролик «4 роки у ліцеї», провели фотосесію біля оформленого банера «Випускники-2021».

Чемпіонат України з футболу серед дівчат U-16

28 травня 2021 року у м. Тернополі  відбувся матч чемпіонату України з футболу серед дівчат U-16 ( вища ліга) сезону 2021 року між командами  «Ліцей» міста Костопіль та збірною командою Тернопільської області.  Гра завершилася боєвою нічиєю 2:2.

Інша мова


Свежие комментарии