Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Июль, 2016

Греко-римська боротьба

     19-24 липня у сЧк Кузькотолиці Швеції Стокгольмі проходив чемпіонат Європи серед кадетів у  греко-римській, вільній та жіночій боротьбі. Двоє вихованців ліцею: Владислав Кузько та Дмитро Мірошник у складі збірної команди України з греко-римської боротьби брали участь в цих змаганнях. Десять комплектів нагород було розіграно представниками греко-римського стилю. В активі збірної команди України три нагороди – дві золоті, одна з яких у вихованця ліцею, Владислава Кузька (вагова категорія 42 кг) та одна срібна,  яку здобув для збірної також вихованець Костопільського ліцею, Дмитро Мірошник (вагова категорія 58 кг). Тренером обох спортсменів є Дмитро Шевчук.Чк Кузько Шевчук
Чк М¦рошник

Під вітрилами успіху

CSC_0681      28 травня прозвучали останні акорди ліцейських подій і в самостійне доросле життя стартували 50 випускників Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту. Учні 11-их класів з хвилюванням  слухали останні  настанови директора  ліцею Д.Таргоній, тренерів-викладачів, класних керівників, батьків.

ПDSC_0281рийшли привітати випускників гості: міський голова Є.Денисюк, заступник начальника управління у справах  молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації  П.Нагорний, депутат Костопільської районної ради Т.Глудик.

Після привітань дотрималися традиції: директор та гості свята проводили церемонію вручення атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтв Єдиної спортивної класифікації України та залікової кваліфікаційної книжки спортсмена.

CSC_0729DSC_0322         По завершенні першої частини святкового дня усі учасники урочистої події приєдналися до миті прощання  випускників з дитинством: відпустили у небо голубів – символи миру, любові і злагоди та повітряні кульки – символ дитинства.

DSC_0471

Урочистою ходою випускники вирушили  на загальноміську лінійку, де винуватців торжества вітали очільники міста. Серед випускників ліцею-інтернату трьом кращим спортсменам: П. Білому, В. Ковбі, Т. Полюхович вручено подарунки  від мського голови.DSC_0547

Інша мова


Свежие комментарии