Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Октябрь, 2019

Візит до ліцею

Для комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради випала нагода порадіти зустрічі з депутатом Верховної Ради України Литвиненком Сергієм Анатолійовичем та презентувати заклад, а також обговорити стратегію його розвитку, зокрема напрямки модернізації навчально-матеріальної та спортивної бази закладу, проведення спортивних змагань та визнання провідних спортсменів.

Спорт в особистому житті Сергія Анатолійовича також займає значне місце, тому він з розумінням сприйняв наші  проблеми. Враховуючи те, що наш заклад має високі здобутки – у рейтингу серед споріднених спортивних закладів освіти України впродовж п’яти років  посідає ІІІ місце, маємо великі сподівання на підтримку депутата Сергія Литвиненка й особисте сприяння щодо вирішення  наших проблем.

Учні й працівники ліцею-інтернату щиро вдячні за зустріч, яка ввійде визначною сторінкою літопису закладу.

З побажанням Сергію Анатолійовичу наснаги, творчості,

здійснення почесної місії слуги народу – депутатських звершень,

 колекив Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Міжнародний турнір у м. Пабяніца Польща

18-19 жовтня 2019р.  у м.Пабяніца, Польща проходив Міжнародний турнір  з греко-римської боротьби.  Спортсмени з Литви , Голландії, України та Польщі   з’їхались на турнір. Представляла Україну команда Костопільського ліцею. Семеро вихованців  відділення боротьби греко-римської  брали участь в цих змаганнях та посіли такі призові місця.

І місце у ваговій категорії 57кг посів

                 Григорій Якубишин

ІІ місця вибороли Юрій Заяць у в\к 44кг

                  та Владислав Кузьмич у в\к 62 кг

ІІІ місце у Єдуарда Тимоця у в\к 52 кг

Турнір з греко-римської боротьби на призи ЗТУ В.В. Лозового

18-19 жовтня 2019 року у м. Біла Церква відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на призи ЗТУ В.В. Лозового серед юніорів 200-2002р.н. та кадетів 2003-2004р.н.. На турнір були запрошені команди з  Білорусії, Єстонії, Азербайджану, Латвії та міст України. Всього біля 150 учасників. Брали участь в цих змаганнях і  Костопільські ліцеїсти. У ваговій категорії 55 кг друге місце посів Анатолій Котик, а Денис Яремко у ваговій категорії 71 кг завершив сутички, здобувши сьоме місце.

Чемпіонат України сезону 2019/2020 року (І ліга) серед юнаків 2003, 2005 р.н.

13 жовтняя 2019 року у м.Костопіль проходив шостий тур чемпіонату України з футболу серед юнаків U-15, U-17

Команда «КОЛІФКС» 2003 року народження (тренери Улянчук Д.В., Кобець В.М.) перемогла команду «Темп» м.Вінниця м з рахунком 3-1.

Команда «КОЛІФКС» 2005 року народження (тренери Філін М.А., Коломис Я.Д.) перемогла команду «Темп» м.Вінниця м з рахунком 4-0.

11-12 жовтня у м.Дубно проходили змагання серед юнаків 2004 р.н. присвячені пам’яті єдиного вихованця рівненського футболу, хто здобув звання чемпіона СРСР (в складі ЦСКА) та зіграв за збірну союзу. В турнірі приймало участь 5 команд і загальну перемогу у ньому другий рік поспіль здобули юні рівняни — вихованці Миколи. Друге місце — у гравців костопільського ліцею-інтернату, які у зустрічі з ДЮСШ «Верес» поступились з рахунком 0:1. Замкнули трійку призерів юні «спартаківці» з Дубно.
Кращим гравцем змагань визначили Овсійчука Вадима

Чемпіонат України з боротьби греко-римської серед юнаків 2003-2004 р.н.

08-11 жовтня 2019 року у м. Кременчук проходив чемпіонат  України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004р.н., в якому брали участь близько 320 учасників, серед яких і вихованці Костопільського ліцею-інтернату.

Друге місця посів

Владислав Левчук (в\к 48 кг)  (тренери Шевчук Д.Ф., Марач В.О.)

 Третім став:

Денис Яремко (в\к 71 кг) (тренер Лазарчук Д.Г.)

 У втішній схватці забракло сил Кіралгазі Миколі який боровся за третє місце у в/к. 71 кг  та поступився борцю з Києва, і посів п’яте місце (тренер Шевчук Д.Ф.), сьоме місце зайняв Довжан Янек в/к 110 кг тренер (Марач В.О.), одинадцяте місце посів Щербатюк Кирило в/к 80 кг тренер (Шевчук Д.Ф.)

2 жовтня 2019 року в Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю відбувся семінар-практикум для практичних психологів і соціальних педагогів інтернатних закладів області.

Тема семінару «Формування та розвиток усвідомленої мотивації здобувачів освіти як передумова їх успішної самореалізації». Учасники заходу познайомились з роботою психологічної служби та й усіх підрозділів закладу.

Мали можливість відвідати навчально-тренувальні заняття відділення греко-римської боротьби, яке проводив старший тренер Шевчук  Д. Ф. Учасники семінару були вражені особливостями і специфікою навчання і тренування ліцеїстів-спортсменів.

Практичний психолог Мацюк О. В. поділилася досвідом, а саме дієвими методами психологічної діагностики рівня розвитку мотиваційної сфери здобувачів освіти. Запропонувала практичні вправи «Будинок досягнення успіху», «Песиміст, оптиміст та жартівник». Родзинкою семінару була презентація роботи з використанням Метафоричних асоціативних карт (МАК).

Завершився захід креативною вправою на рефлексію «Етюд емоцій», яка залишила теплі і приємні враження від спілкування учасників.

Методика діагностика мотивації до успіху

методика уникнення невдач

Поради вчителям

семінар психологів

Чемпіонат України з легкої атлетики

30 вересня — 01 жовтня 2019р. в м.Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед атлетів 2004 р.н. та молодших.  У змаганнях приймали участь 665 спортсменів з 24 областей України. Серед учасників і вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

 Золоті нагороди чемпіонату України здобули

    Козлюк Марія у бігу на 1500м (4:56.63)    

                                     та 3000м (10:29.40)

   Уніч Юлія у бігу на 800м (2:17.99)      

     (тренери Фінчук Т.Л., Мурза А.О.)

 Срібною призеркою чемпіонату стала

  Гуріна Валерія у бігу на 100м з/б (15.64) (тренери Янчук С.І., Кожарко С. М.)

Бронзову нагороду у метанні списа здобув

Муха Іван з результатом 48м 59см (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

    За крок до п’єдесталу — четверте місце в Уніч Юлії у бігу на 400м (1:00.24). 

 Денис Люблінський  став шостим в метанні диска(42м 39см) та дев’ятим у штовханні ядра (13м 03см).

Доха-2019: Олександр Ничипорчук поповнив склад збірної України

З 27 вересня по 6 жовтня 2019р. у м. Доха , Катар проходитиме чемпіонат  світу-2019 з легкої атлетики.

Збірна України, яка виступить на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Досі, поповнилася ще одним атлетом.   Уже після закриття фінальної заявки до ФЛАУ надійшло запрошення на Олександра Ничипорчука (метання списа).

27 жінок та 21  чоловік представлятимуть Україну на чемпіонаті світу.

Олександр Ничипорчук – вихованець Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, якого тренували Степан Янчук та Світлана Кожарко.

Олександр Ничипорчук — майстер спорту міжнародного класу в метанні списа, член національної збірної команди України, чемпіон та багаторазовий призер України, переможець Кубку Європи з метань у м.Бар (Чорногорія) 2012р., срібний призер у командному заліку в зимовому Кубку Європи з метань у м.Кастельйон (Іспанія) 2013р., учасник чемпіонату Європи у м. Цюріх (Швейцарія) 2014р. та у м. Амстердам (Нідерланди) 2016р., учасник  Зимового Кубку Європи з метань у м. Лейрія ( Португалія)  та  Всесвітньої Універсіади (Корея) 2015р., срібний призер у командному заліку  Кубку Європи з метань у м. Лас-Пальмас (Іспанія) 2017р. Фіналіст чемпіонату України у 2018р.Чемпіон України з метань 2019р. Бронзовий призер у командному заліку на Кубку Європи з легкоатлетичних метань у м.Шаморин (Словаччина) 2019р.

Інша мова


Свежие комментарии