Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Декабрь, 2021

Зимовий кубок КЗ ДЮСШ «Карпати» 2005 р.н.

22-24.2021р. в м.Львів  відбувся Зимовий кубок КЗ ДЮСШ «Карпати» в якому брали участь команди юнаків 2005  . В турнірі приймали  участь 8 команд: УФК 06, ФК «Львів»,» ФК «Карпати» м.Львів, ФА «Тернопіль 05», ФА «Тернопіль 06» м.Тернопіль, Агропродукт ПТУ 27 м.Берестечко, Любомир м.Ставище, та «КОЛІФКС» 2005 р.н. м.Костопіль.

Команда 2005 р.н. здобула 2 перемоги та 1 поразку в групповому етапі

Карпати                      1-3      КОЛІФКС 2005

ФА «Тернопіль 06 »   1-0      КОЛІФКС 2005

КОЛІФКС 2005         2-1     Любомир

          Півфінальні ігри

КОЛІФКС 2005            1-1 (п 1-4)      УФК 06

                          Гра за 3-4 місце

ФА «Тернопіль 06»     0-3      КОЛІФКС 2005           

Футболітс команди КОЛІФКС 2005 Лук’яновець Максим став кращим гравцем турніру. Команда КОЛІФКС 2005 р.н. посіла 3 місце тренери команди  (Філін М.А., Коломис Я.Д.)

Традиційний турнір спортивного ліцею м.Костопіль з футзалу присвячений Дню Святого Миколая

22.12.2021р. в м.Костопіль  відбувся традиційний турнір спортивного ліцею м.Костопіль  з футзалу, присвячений Дню Святого Миколая, в якому приймали участь 6 команд.  

За підсумками турніру кращими в номінаціях стали:

Кращий воторат турніру  Хомишак Максим

Кращий захисник турніру  Дубенюк Юрій

Кращий бомбардир турніру  Плескач Артем

Кращий гравець турніру Сайчишин Владислав

MVP матчу Ільчук ІгорПереможцем турніру стала команда юнаків 2007 р.н.

Час зимових історій

Феєричною містерією завітав до ліцею День святого Миколая. З вітальними словами до учасників освітнього процесу звернувся директор  Сергій Захожий та побажав миру і злагоди у прийдешніх новорічно-різдвяних святах.

Учні закладу освіти спільно з педагогами поринули в історію виникнення свята, відвідали тематичну вітальню «Добро і милосердя Миколая Чудотворця», здійснили уявну подорож «Традиції святкування Дня святого Миколая», взяли участь в оформленні тематичного стенду «Таємна ніч святого Миколая» та фотозони «Святий Миколай іде – Різдво веде», побували на гостинах у Святого Миколая, брали участь у розважальних заходах, вікторинах, музичних перервах.

Традиційно учні та працівники закладу освіти долучилися до акції милосердя «Скарбниця надії». Зібрані кошти (5169 грн.) передано на допомогу хворій дитині – Шиловцю Глібу.

Нехай серця завжди будуть відкритими для добрих справ і милосердя.

Обласний турнір з міні-футболу серед дівчат, присвячений Дню Святого Миколая

14 та 16 грудня 2021 року у м. Костополі пройшов  Відкритий обласний турнір з міні-футболу серед дівчат, присвячений Дню Святого Миколая.  У змаганнях взяли участь 5 команд: «Юність» с. Людинь Дубровицький р-н, «Ліцей-1» м. Костопіль, ДЮСШ м. Буськ, «Ліцей-2» м. Костопіль, ЗОШ с. Берестя Дубровицький р-н.

За підсумками проведених матчів переможцем турніру з футзалу серед дівчат стала команда «Юність» с. Людинь Дубровицький р-н, друге місце –«Ліцей-1» м. Костопіль та третє місце —   команда ДЮСШ Буськ.

Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами. У номінації  були відзначені:

«Кращий гравець турніру»- Клюйко Софія (ЗОШ с. Берестя)

«Кращий воротар» — Носова Вікторія («Ліцей-1» м. Костопіль)

«Кращий захисник» — Лісіченко Христина («Юність» с. Людинь Дубровицький р-н ) «Кращий нападник» — Кучинська Тетяна (ДЮСШ м. Буськ)

Фестиваль бігу — 2021 пам’яті Олександра Калантаєвського

15-16 грудня 2021 року в Львові відбулися традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу-2021», присвячені пам’яті Олександра Калантаєвського. Понад 400 спортсменів з 9 областей України змагалися у 6 видах бігової програми.

 Вихованці відділення легкої атлетики Обласного  спортивного ліцею в м. Костопіль –  Іванов Анатолій, виборов  золоту нагороду  з бігу на 1000м з результатом 2:53. Тренують спортсмена Петро та Валерій Дітлашки.

Серед дівчаток з бігу на 1000м  перемогла Козлюк Марія з результатом 3:09  ( тренери Тетяна Фінчук та Анна Мурза), а срібну нагороду отримала Костів Юлія ( 3:25)( тренери Петро та Валерій Дітлашки).

 Найшвидшим у бігу на 60 м з бар’єрами був Нікіта Помалєйко, другий результат показав Іванюк Єлізар ( тренують спортсменів Світлана Кожарко та Степан Янчук). Цього ж дня у м. Львові відбувся  ще один захід  — Всеукраїнські змагання  зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Микіча М.С.   В цих змаганнях також брали участь вихованці Обласного  спортивного ліцею в м. Костопіль.  Друге місце посіла ЛюдмилаТалащук, штовхнувши ядро на відмітку 9м 21см ( тренери Степан Янчук та Світлана Кожарко).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Зимовий кубок КЗ ДЮСШ «Карпати» 2007 р.н.

08-10.2021р. в м.Львів  відбувся Зимовий кубок КЗ ДЮСШ «Карпати» в якому брали участь команди юнаків 2007  та  2008 р.н. В турнірі приймали участь 8 команд: ФК «Львів», ФК «Карпати», ФК «Динамо» м.Львів, ФК «Переможець» м.Київ, ФА «Мункач» м.Мукачево, ФК «Зміна» м.Біла Церква та «КОЛІФКС» 2007, 2008 р.н. м.Костопіль.

Команда 2007 р.н. здобула 3 перемоги в групповому етапі

КОЛІФКС 2007            3-1      ФК «Львів»

ФК «Переможець»   0-6      КОЛІФКС 2007

ФК «Карпати»          1-3       КОЛІФКС 2007

                             Півфінальні ігри

КОЛІФКС 2007            3-2      ФА «Мункач»

                                            Фінал

ФК «Зміна»                   3-1      КОЛІФКС 2007           

Команда КОЛІФКС 2007 р.н. посіла 2 місце тренери команди (Улячнук Д.В., Степанюк С.О.)

КОЛІФКС 2008 р.н. посіла 7 місце тренер команди (Українець А.В.)

16 днів проти насильства

З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, у закладі освіти проведено тематичні заходи.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з учнями організовано інтерактивне заняття «Життя поруч з ВІЛ-інфекцією та СНІДом», тестування «Перевір свої знання про СНІД», презентацію «ВІЛ/СНІД. Стосується кожного». Спільно з практичним психологом відбулося спілкування з елементами тренінгу «Ми за життя без насильства», заняття з елементами тренінгу «Я маю право жити без насильства», «Вся правда про СНІД», організовано перегляд з обговоренням анімаційного фільму на тему «ВІЛ»,  вікторину «Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД», флешмоб «Єднаймося проти насильства».

З метою  поширення традицій культури нашого народу, з нагоди міжнародного дня волонтера підготовлено  інформаційну годину «Герої без титулів. Марта Левченко – волонтер, засновниця благодійного фонду «Я – майбутнє України»»,  хвилини доброти «Поспішайте творити добро», відкриту кафедру «Волонтери – люди доброї волі», розмову в дружньому колі «Стань волонтером зараз, щоб збудувати краще майбутнє».

До міжнародного дня прав людини організовано круглий стіл «Твій вік – твої права», думки вголос «Я маю право на…», Сократівську бесіду «Права та обов’язки неповнолітніх», інформаційну хвилину «10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини», перегляд з обговоренням відеороликів «Історії людей, які потрапили в ситуацію торгівлі людьми»,  «Усе, що треба знати для забезпечення прав підлітків в Україні».

Учні 9-их класів спільно з учителем правознавства долучилися до Всеукраїнського уроку «Права людини», правової вікторини «Загальна декларація прав людини». Учителем історії з учнями 10-11 класів за круглим столом обговорено питання «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Українська хустка – єдність поколінь

7 грудня з нагоди  Всесвітнього дня української хустки в ліцеї проведено флешмоб «Зроби фото з хусткою».

Хустка – є давнім  оберегом, символом української жіночності, прихильності, любові. Це невід’ємна частина української культури. Наші обереги – це минуле і майбутнє, генетичні скарби. Шануймо їх.

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії

Інша мова


Свежие комментарии