Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Сентябрь, 2020

Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби На честь заслуженого тренера України В.В.Лозового серед дорослих та молодших юнаків

21-22.версня. 2020 р. у  Біла Церква відбувся  всеукраїнський турнір  з  боротьби греко-римської серед юнаків.         

Два  дні  на  борцівських  килимах  відбувались поєдинки серед кращих представників греко-римської боротьби з  усіх областей України.

І місце  посів Головко Михайло в/к 62 тренер (Марач В.О.)

ІІ місце:   Руднік Роман в/к  57 кг  тренер (Марач В.О.)

ІІІ місце:   Мінчук Констянтин в/к  52 кг  тренер (Ладоненко І.М.)

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

19-20 вересня 2020р. в м.Луцьку відбувся командний чемпіонат  України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше). 

У змаганнях приймали участь 586 спортсменів з 24 областей України та м.Київ. Серед учасників і вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Золоту нагороду чемпіонату України у бігу на 100м з бар’єрами зрезультатом 15.02 здобулаВалерія Гуріна, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України, яка також стала четвертою у бігу на 400 м з бар’єрами (1:08.40)

    Бронзовим призером

змагань у метанні списа ставІван Муха (54м 73см)

         Рейтингові  місця посіли:  Денис Люблінський у метанні диску (37м 04см) та штовханні ядра (12м 01см), Дмитро Звіздецький у метанні спису (36м 35см).

Тренери спортсменів –

                                                                         Степан Янчук та Світлана Кожарко.

      Серед спортсменів, які цьогоріч випустились з закладу, переможницею чемпіонату України стала Уляна Рачинська у бігу на 1500м (4:41.34) та  срібною призеркою – Ольга Мосійчук у метанні списа (39м 53см).

Освітня програма та навчальний план на 2020/21 н.р.

Навчальна програма з вільної боротьби

Президент України нагородив тренера-викладача Костопільського ліцею-інтернату

З нагоди Дня фізичної культури і спорту Президент України відзначив державними нагородами та присвоїв звання ряду спортсменів та спортивних діячів. Повний перелік відзначених осіб опубліковано на офіційному сайті Президента України

 (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 387/2020 від 10 вересня 2020 року).

        Приємно відзначити, що серед нагороджених представників галузі – почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» присвоєно тренеру-викладачу відділення легкої атлетики Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю ЯНЧУКУ СТЕПАНУ ІВАНОВИЧУ  за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні та світі, досягнення високих результатів спортсменами у змаганнях міжнародного рівня та  високу професійну майстерність.       Власним прикладом та високими спортивними результатами вихованців Янчук Степан Іванович активно сприяє формуванню позитивного іміджу нашого навчального закладу в Україні та на Рівненщині. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, здоров’я та подальших успіхів, звитяг та нагород!

Важливо

До уваги батьків та учнів ліцею-інтернату. Навчальні та спортивно-тренувальні заняття розпочнуться з 14 вересня 2020 року. (детальна інформація надається класними керівниками, вихователями та тренерами-викладачами)

Адміністрація закладу

Наші спортивні злети

Після п’ятимісячної перерви, пов’язаної з карантином, нарешті відновилися  національні  змагання. Першими в бій вступили юніори-легкоатлети, які 12-13 серпня в Луцьку на стадіоні «Авангард» розіграли нагороди чемпіонату України в своїй віковій групі. Попри зіпсовану через карантин підготовку атлетів, наші вихованці показали гарні результати, Марія Козлюк здобула бронзову нагороду бігу на 3000м та стала четвертою у бігу на 1500м,рейтингові місця посіли Ольга Мосійчук у метанні списа та Юлія Уніч у бігу на 800м.Вдало виступили і випускники нашого закладу – Світлана Жульжик стала чемпіонкою у бігу на 800м, а Яна Боровець здобула дві срібних нагороди у бігу на 800м та 1500м, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України.

26-27 серпня 2020р. в м.Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодших.  Золоту нагороду чемпіонату України здобула Марія Козлюк у бігу на 3000м, яка також стала п’ятою у бігу на 1500м. Рейтингові  місця посіли: Юлія Уніч у бігу на 800м та в естафетному бігу, Віталій Барук в стрибках в довжину, Валерія Гуріна у бігу на 400м з/б та естафетному бігу, Денис Люблінський у штовханні ядра, Іван Муха та Нікіта Помалєйко в метанні списа. Серед спортсменів, які цьогоріч випустились з закладу, срібними призерками стали – Ольга Мосійчук у метанні списа  та Уляна Рачинська у бігу на 3000м та 1500м.

Приємно відзначити і наших випускників-легкоатлетів, які змагались у Луцьку на дорослому чемпіонаті України. Більшість учасників з метання спису представлені вихованцями Степана Янчука та Світлани  Кожарко – це Олександр Ничипорчук, Дмитро Шеремет, Олександр Козубський, Максим Клімович, Тарас Кухарчук. Інна Ковтун та Катерина Дмитренко, також вихованки цих тренерів, стали фіналістами змагань. Світлана Жульжик, вихованка Тетяни Фінчук та Анни Мурзи, показала високий результат, підтвердивши норматив Майстра спорту України, який вона виконала на попередніх змаганнях. Також високі результати показали інші вихованці цих тренерів – Вікторія Ковба, Влад Фінчук, Анастасія Кособуцька. Яна Боровець, Дмитро Сірук та Андрій Колодистий – вихованці Петра та Валерія Дітлашків, також продовжують прославляти наш заклад на теренах України.

Борці греко-римського стилю після довготривалої перерви також поборолись за п’єдестал 02.09-05.09. 2020 р. у місті Харкові, де відбувся Чемпіонат України з боротьби греко-римської серед кадетів. Два дні на борцівських килимах відбувались поєдинки серед кращих представників греко-римської боротьби з усіх областей України. У підсумку змагань збірна Рівненської області посіла 5 місце. Бронзовим призером змагань став Кирило Щербатюк у ваговій категорії 92 кг тренер спортсмена Дмитро Шевчук. Рейтингові місця посіли: п’яте місце – Владислав Радіо, сьомими стали Микола Кіральгазі та Владислав Майструк, восьме місце в Михайла Головка та дев’яте у Владислава Левчука.

У спорті завжди виграють найсильніші. Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим, але у кожного є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка. Головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху. Приємно, що перелік спортивних досягнень нашого закладу значно збільшився. Але на цьому не потрібно зупинятися, попереду ще є що завойовувати.

Привітання з Днем фізичної культури і спорту

Окраса нашого життя,
О Спорт, сьогодні твоє свято.
Там пульс прискорює биття,
Де прапори твої піднято.

Шановна  ліцейська спільнота!  Вітаю вас з прийдешнім Днем фізичної культури і спорту!

Відрадно, що за підсумками 2019 року у рейтингу серед споріднених спортивних закладів освіти України  ліцей-інтернат вкотре посідає ІІІ місце.

За лаштунками успіху ліцеїстів – невтомна праця тренерів-викладачів, професіоналів, майстрів своєї справи у партнерстві з педагогами і всіма працівниками закладу. Їхні мудрі поради, слушні настанови допомагають спортсменам удосконалюватися, ставати особистостями.

Шановні тренери! Ви присвятили своє життя великій справі, що символізує силу, велич духу і мужність, сприяє розвиткові фізичної культури і спорту! В переддень професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів,  нових спортивних звершень, успіхів у шляхетній справі популяризації спорту!

Звертаюся до ліцеїстів-спортсменів. Нові шляхи до успіхів пролягають тільки через дерзання і пошук, через сміливий вихід за межі усталеного і звичного, через бажання, знання і старання. Пам’ятайте, що випадкових перемог не буває. Успіх приходить до тих, хто рухається вперед, хто розподіляє свої сили з розумом. Людина лиш там чогось домагається, де вона сама вірить у свої сили. І якщо навіть ви не досягнете вершин Олімпу, обов’язково пам’ятайте, що у кожного є своя олімпійська сходинка, висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру в себе і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Із професійним святом, ліцейська родино!                                           

З повагою, директор закладу освіти Сергій ЗАХОЖИЙ

Це ВАЖЛИВО

Інша мова


Свежие комментарии