Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Март, 2022

Перемога у війні – це наша спільна відповідальність

В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради сьогодні кожен прагне внести частку своєї праці для перемоги України: на фронті, в територіальній обороні, участь у волонтерському русі. Працівники закладу освіти плетуть маскувальні сітки для військової техніки та інженерних споруд.

Окрім того, наш заклад освіти став центром перебування громадян України, тимчасово переміщених з населених пунктів на лінії зіткнення. Тут забезпечено умови тимчасового перебування для внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, які були вимушені покинути свої домівки. До їхніх послуг пансіон закладу освіти, триразове харчування, за потреби гуманітарна допомога, консультація медичних працівників.

Разом наближаймо перемогу!

МОН запускає онлайн-розклад уроків для 1–11 класів

МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад, доступний для усіх класів за цим посиланням.

Онлайн-розклад реалізується на базі Google-календаря, до якого в режимі реального часу матимуть доступ усі охочі.

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнський розклад

Як підтримувати близьких

Часто у стресовому стані, під час сильної втоми, людям важко приймати підтримку: вони просто не можуть до кінця усвідомити свій стан і потреби. 

 — Найкраща підтримка це та, якої людина потребує саме зараз. Тому для початку варто просто запитати: як ти? Як я можу тебе зараз підтримати?

— Треба бути готовим до відмови в різкій формі. Реагуємо спокійно й даємо людині видихнути.

— Роздратування може бути маркером того, що людина вже не може толерувати емоції, які її переповнюють. Можна поділитися власним досвідом вивільнення негативних емоцій і запропонувати спробувати.

— На вискому рівні стресу ми можемо забувати про їжу. Тому можна просто запитати, коли людина востаннє їла чи пила, коли спала. 

— У деяких ситуаціях надавати підтримку без потреби не варто. Можемо просто заважати. Інколи найкраща підтримка — це ваша власна безпека і здоров’я. 

— Добрі слова, слова любові, вдячність, приємні спільні спогади — це все також може підтримати в скрутну хвилину.

Про запровадження в Обласному спортивному ліцеї в м.Костопіль Рівненської обласної ради дистанціного режиму роботи

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики