Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Місяць цифрової грамотності

Шановні учасники освітнього процесу спортивного ліцею. Вашій увазі пропонується співпраця з платформою Всеукраїнська школа в рамках проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності».

Прохання зареєструватися на вище згаданій платформі за посиланням: https://lms.e-school.net.ua/course_category/.

Все про ЗНО 2022

Дні біології в ліцеї

В обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради створено таке освітнє середовище, де кожен спортсмен може із цікавістю тренуватись і навчатись, бути емоційно залучений в процес навчання, розвивати комунікацію та спілкуватись не лише з вчителем, з однолітками, а й з людьми різних професій, розвивати креативність і навички співпраці, отримувати досвід проєктної роботи, досягати перших успіхів у навчанні та знаходити власний шлях.

Учні 8-11-их класів ліцею з великим захопленням та активністю брали участь у проведенні днів біології, які організувала вчитель біології Скрипка Євгенія Віталіївна.

  • 8-мі класи – біологічний квест «Травна система».
  • 9-ті класи – комбінований урок з застосуванням інтераетивних методів – QR кодів та анаграм «Методи дослідження клітин. Типи мікроскопії».
  • 10-ті класи – біологічний квест – «Біологія – це просто».
  • 11-ті класи – урок з елементами дієвої гри «Організм як середовище мешкання».

«Монетки дітям»

Колектив Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради долучився до ініційованої Національним банком України та благодійним фондом «Таблеточка»  благодійної акції «Монетки дітям». Зібрано  825 монет номіналом 25 копійок, які будуть використані для допомоги онкохворим дітям. Простий спосіб зібрати монети перетворюється на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Бібліотека – це храм Книги

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради, яке відзначається щороку 30 вересня, стало своєрідною акцією з популяризації літератури – невичерпного джерела знань. Проведено день відкритих дверей до ліцейської бібліотеки. В ході екскурсії-знайомства для учнів 8-их класів  розкрито значення книги для розвитку людини, ознайомлено з книжковим фондом бібліотеки, періодичною пресою, постійно діючими книжковими виставками «Моя рідна Україна», «Відкритий світ книги», «Літературна Рівненщина», «Прекрасне і величне» тощо. Для учнів 9-их класів проведено годину інформації «Цікаві факти», ознайомлено з «книгами-рекордсменами», «найдорожчою книгою», «найбільш багатосторінковою книгою», «найважчим стародруком». Учнів ліцею поінформовано про 10 найкращих онлайн-бібліотек з електронними книжками українською мовою: Бібліотека української літератури, Магазин електронних книг, Публічна електронна бібліотека української художньої літератури та інші. Оформлено книжкову виставку  «Спортивна Україна».

З Днем вчителя!

Відзначення дня працівника освіти в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради розпочалося привітанням директора Захожого С.Б. з нагоди професійного свята.

Учнями  8-11 класів організовано живу газету «Сучасний учитель», вручено вітальні листівки для педагогів та інших працівників закладу освіти, оформлено фотовернісаж «Щасливий учитель», персональну виставку художньої творчості учня 8-А класу Мальчевського Єремія «Хай будуть із вами любов і краса…»

Радою ліцеїсті «Лідер» підготовлено святковий випуск радіогазети та музичні перерви. Учнями 11-их класів створено і презентовано відеоролик «Для тих, чия професія від Бога».

Шановні колеги!

Вітаю вас із Днем працівників освіти! Праця педагога вимагає мудрості і справедливості, оптимізму і душевного тепла,  креативності і величезної енергії, принциповості і вимогливості до ліцеїстів.

Бажаю всім міцного здоров’я і процвітання, миру і злагоди, натхнення й радості, терпіння на нелегкій освітянській ниві, успіхів у формуванні особистості ліцеїста-спортсмена і постійного творчого пошуку! Нехай щедрою буде до вас доля!

З повагою,

директор спортивного ліцею Сергій ЗАХОЖИЙ

23 вересня в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради проведено інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським» за участі інспекторів відділення поліції №2  Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Крота М.Г. та Незгоди О.В.

Діти більше дізналися від правоохоронців про їхню працю, обговорили дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, у побуті й громадських місцях.  Зустріч супроводжувалася відпрацюваннями моделей поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Мета  заходу – формувати  в учнів дбайливе ставлення до безпеки свого життя та життя тих, хто поруч.

Формуємо світ разом

Під таким гаслом цього року відзначається Міжнародний день миру. З цієї нагоди в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль  Рівненської обласної ради  організовано патріотичний флешмоб «Формуємо світ разом».

Членами ради ліцеїстів «Лідер» проведено інформаційні хвилини «Україна бажає миру!» Учнями  власноруч виготовлено паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації, випущено тематичні плакати, листівки.

 У 8-11 класах відбулися тематичні години спілкування, створено полотно миру «Мир починається в думках у кожного».

У бібліотеці закладу освіти оформлено книжкову полицю «Під мирним небом».

Міжнародний день миру – це нагадування  про важливість миру на землі. З 2014 р. і до сьогодні, жоден з днів в Україні не був «Днем миру»… але мир обов’язково повернеться.

Окраса нашого життя, О Спорт, сьогодні твоє свято…

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято уособлює силу духу, незламність, мужність та патріотизм.

Свято Спорту відбулося і в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради. Учасників заходу привітав директор ліцею Сергій Захожий. Спортивне дійство супроводжувалось естафетами: «Гонка м’ячів», «Стрибки в мішку», комбінованою естафетою «Склади рюкзак на тренування», кидком на точність «Дарц» та збиванням кеглі. Завершено спортивні заходи нагородженням команд грамотами та подарунками. У нагородженні переможців змагань брав участь президент федерації греко-римської боротьби Рівненської області, Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи, призер чемпіонату Світу Олександр Ковальчук.

Ліцеїсти спільно з тренерським та педагогічним колективом взяли участь у міському святі Спорту на стадіоні «Колос». За високі спортивні досягнення, серед інших представників спортивної еліти, нагороджені почесними грамотами Костопільської міської ради: директор ліцею Сергій Захожий, тренери: Олексій Грабовський, Світлана Кожарко, Василь Мамчур, Роман Мамчур, Анна Мурза, Тетяна Фінчук, а також спортсмени ліцею: Марія Козлюк, Іванна Костичева, Вікторія Носова, Нікіта Помалейко, Юлія Уніч.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики