Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Окраса нашого життя, О Спорт, сьогодні твоє свято…

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято уособлює силу духу, незламність, мужність та патріотизм.

Свято Спорту відбулося і в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради. Учасників заходу привітав директор ліцею Сергій Захожий. Спортивне дійство супроводжувалось естафетами: «Гонка м’ячів», «Стрибки в мішку», комбінованою естафетою «Склади рюкзак на тренування», кидком на точність «Дарц» та збиванням кеглі. Завершено спортивні заходи нагородженням команд грамотами та подарунками. У нагородженні переможців змагань брав участь президент федерації греко-римської боротьби Рівненської області, Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Європи, призер чемпіонату Світу Олександр Ковальчук.

Ліцеїсти спільно з тренерським та педагогічним колективом взяли участь у міському святі Спорту на стадіоні «Колос». За високі спортивні досягнення, серед інших представників спортивної еліти, нагороджені почесними грамотами Костопільської міської ради: директор ліцею Сергій Захожий, тренери: Олексій Грабовський, Світлана Кожарко, Василь Мамчур, Роман Мамчур, Анна Мурза, Тетяна Фінчук, а також спортсмени ліцею: Марія Козлюк, Іванна Костичева, Вікторія Носова, Нікіта Помалейко, Юлія Уніч.

Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

Перший урок в новому навчальному році

Перший урок в новому навчальному році – важлива подія, як для всіх учнів закладу освіти, так і для їхніх батьків та педагогів.

Теми перших уроків для учнів 8-11 класів ліцею присвячено ювілею Батьківщини – 30-річчю з дня проголошення Незалежності України: «З Україною в серці», «Україна – це ми», «Спортивні надії та перемоги», «Крізь терни до щастя», «Моя Україна». Основна мета заходів: виховання почуття патріотизму та любові до України, формування активної громадської позиції здобувачів освіти. Ці уроки задали позитивне налаштування ліцеїстів-спортсменів на весь 2021-2022 навчальний рік. Хай новий навчальний рік в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради пройде творчо, буде щасливим, насиченим цікавими подіями, високими навчальними досягненнями та новими спортивним перемогами!

Свято Першого дзвінка

Традиційно першовересневі святкові події в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради розпочалися  святом Першого дзвінка,  де відбулася зустріч педагогів, тренерів-викладачів з учнями та їх батьками.  Цей день особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий, незвіданий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

На урочистостях відзначено, що 2021 рік щедрий  на славні події, ювілеї.

24 серпня наша держава святкувала 30-річчя відновлення тисячолітньої державності України-Русі – День Незалежності. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих Героїв, хто в часи великих випробувань йшов  у бій під синьо-жовтим прапором та віддав своє життя за Україну, серед яких випускник нашого ліцею Віталій Ставський.

Літо 2021 року ознаменоване важливим спортивним форумом. В Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, де Україна офіційно посіла 44 місце серед 206 країн-учасниць, й стала 16-тою за загальною кількістю здобутих нагород.

У 2021 році виповнюється 20 років нашій Альма-Матері, спортивному ліцею. 20 років – це вже історія. Історія – це шлях. У кожного свій, але спільний для людей, об’єднаних   спільною справою – спортом. 20 років плідної праці усього колективу і, як результат – досвід, здобутки, досягнення, нові плани, які озвучив  і привітав з новим навчальним роком  директор ліцею Захожий Сергій Борисович. Привітання прозвучали і  від Нагорного Петра Васильовича – заступника начальника управління – начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

Це свято – ніби вранішня зоря,

Яка вогнем засяє променистим,

Бо знань зерном живе уся Земля!

Тож в добру путь! Із вірою в майбутнє!

 Перший дзвінок покликав педагогів та учнів на Перший урок у 2021-2022 навчальному році. Святкова програма  тривала впродовж усього Дня знань.

Вдалого нам старту й успішного фінішу!

Квітує юність, доброта в окриленій своїй обнові

26 червня в самостійне доросле життя стартували 48 випускників комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради. Вони пройшли повний курс загальноосвітньої підготовки, здобули спортивну майстерність та виконали нормативи Єдиної спортивної  класифікації України з боротьби греко-римської, волейболу, легкої атлетики, футболу серед юнаків та дівчат.

Прощання одинадцятикласників з ліцеєм сповнене радісних і хвилюючих емоцій. В святковій церемонії вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту та залікових кваліфікаційних книжок спортсмена випускникам закладу освіти взяли участь директор ліцею Сергій Захожий та тренери-викладачі спортивних відділень. Випускники спортивного ліцею, життєрадісні та енергійні оптимісти, які вірять у себе, у світле майбутнє, які з легкістю долають будь-які перешкоди, з хвилюванням слухали привітання, побажання, настанови директора, класних керівників і вихователів.

Зі словами великої вдячності працівникам ліцею за професіоналізм, турботу, увагу до дітей, навчання, тренування й виховання звернулися до всіх присутніх на урочистостях батьки випускників.

Наш заклад долучився до участі у загальноміському святі випускників – 2021. Винуватців торжества вітали очільники Костопільської ОТГ.

Славетна, Україно, будь що на твоїй землі чудовій

Квітує юність, доброта в окриленій своїй обнові.

Благословенна, земле, будь, що дала крила журавлині На все життя у дальню путь великій і новій людині.

…І кожен фініш – це, по суті, старт…

Свято останнього дзвінка 2021 року у комунальному закладі «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради проведено з урахуванням вимог сьогодення.

За участю директора закладу освіти Сергія Захожого, працівників ліцею-інтернату, 28 травня організовано святкові заходи для ліцеїстів 8-10 класів: церемонія нагородження кращих ліцеїстів у різних номінаціях, створення і презентація відеороликів, фото-колажів  за тематикою «Дистанція, тривалістю в навчальний рік», проведення спортивних, інтелектуальних і розважальних конкурсів.

На подвір’ї ліцею організовано розважальну програму: музичні перерви, створення композиції «Світ емоцій», малюнків на асфальті за тематикою «Мир, молодість, спорт».

Учні 11-их класів прощалися зі шкільним дзвоником 29 травня у родинному  колі ліцею та батьків, сповненому міксом з розважальних моментів, усталених традицій і класичних офіційних церемоній. Випускників вітали: директор закладу освіти Сергій Захожий, Петро Нагорний – заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, представники тренерсько-викладацького й педагогічного колективу, батьки учнів. Проведено визнання найвагоміших досягнень одинадцятикласників – мить тріумфу, вручено подяки батькам випускників.  Із вдячністю за увагу, турботу і святкову атмосферу, випускники затанцювали вальс, виконали пісню «Мама». З їх рук завершальним хвилюючим акордом  прозвучав шкільний дзвінок,  здійнялися у небесну височінь повітряні кульки, як символ щасливого дитинства і найзаповітніших мрій. На завершення святкового дійства випускники переглянули фото-монтаж та відеоролик «4 роки у ліцеї», провели фотосесію біля оформленого банера «Випускники-2021».

Шановні учні, працівники ліцею та батьки!

Сьогодні одна із незабутніх дат – ми перегортаємо ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Прийшло свято Останнього дзвінка!  Учнів 8-10 класіи воно сповіщає про майбутній довгоочікуваний відпочинок на канікулах,  а одинадцятикласникам це свято принесло звістку про те, що збігли і залишилися в минулому шкільні роки: весела, щаслива пора життя, сповнена цікавими спортивними й життєвими подіями, мріями та сміливими планами.

Нинішній навчальний рік особливий, оскільки проходив в умовах карантинних обмежень. Та все ж, ми маємо вагомі результати:

У 2020 році ліцеїстами здобуто на чемпіонатах України  7 нагород, з яких 4 золотих, 2 срібних та 1 бронзова. До складу національних збірних команд України з видів спорту, що функціонують у ліцеї, ввійшли 11 спортсменів, 16 кандидатів та 19 ліцеїстів у резервному складі. 

Найвагоміші досягнення вихованців закладу освіти.

  • На особистому кубку Світу, який проходив в Сербії, брали участь чотири випускники ліцею.  Пацурківський Роман (спортсмен боротьби греко-римської) посів у цих змаганнях ІІІ місце.
  • Випускниця ліцею Світлана Жульжик у 2020 році виконала норматив майстра спорту України з легкої атлетики.
  • Двоє легкоатлеток ліцею брали участь у чемпіонаті Асоціації Балканських федерацій у приміщенні серед юніорів  (Туреччина) і  одна з них —  Світлана Жульжик, здобула золоту нагороду.
  • На Міжнародній матчевій зустрічі збірних команд серед юніорів у Білорусі спортсменка відділення легкої атлетики здобула бронзову медаль. Двоє ліцеїсток у складі юнацької збірної команди України з цього ж виду спорту вибороли перше місце в особистому заліку та нагороджені срібними медалями у командному заліку на Міжнародній матчевій зустрічі Білорусь-Франція-Туреччина-Україна.

У 2021 році ліцеїстами здобуто на чемпіонатах України 16 нагород, з яких 3 золотих, 8 срібних та 5 бронзових. До складу національних збірних команд України цього року зараховано 11 спортсменів, 20 кандидатів та 13 ліцеїстів у резервному складі. 

    Досягнення спортсменів ліцею у 2021 році.

  • Бронзову нагороду Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед дорослих (Варшава, Польща) здобув випускник ліцею Віктор Петрик, 5 місце посів Пацурківський Роман.
  • Олексій Масик, випускник ліцею, виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед чоловіків U-23 (м.Скоп’є, Македонія).
  • На кубку України з боротьби греко-римської  серед чоловіків брали участь четверо випускників ліцею. Золотими медалями нагороджені  Петрик Віктор та Масик Олексій, а третє місце пісіли Кузько Владислав та Мартинюк Андрій.
  • Випускниця ліцею Жульжик Світлана брала участь в складі національнолї збірної команди  України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщені, який проходив  в м.Торунь (Польща).

Заклад освіти успішно закінчує 48 випускників, які мають високу громадянську позицію, інтелектуально розвинуті і конкурентоспроможні на

ринку праці.

Шановні випускники! Останній шкільний дзвоник – це початок вашої дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір. Тож нехай попереду на вас чекають нові вершини та досягнення, а стежини будуть світлі та радісні; нехай усі ваші ідеї, мрії та задуми втіляться у реальному житті. Будьте завжди вільні, незалежні та впевнені в собі. Хай міцними будуть ваші крила! Успішного польоту вам до здійснення мрій.

Сьогодні свято для всіх педагогів і тренерів-викладачів. Що важче – тренуватися, навчатися чи тренувати і навчати? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до результату.

Щирі вітання тренерам-викладачам, педагогам, колективу обслуговуючого персоналу за їхню віддану працю, за те душевне тепло, яким вони щедро діляться з ліцеїстами. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і, звичайно, хорошого відпочинку.

Висловлюю подяку і вам, шановні батьки!

Разом зі своїми дітьми ви подолали довгий і непростий шлях. Раділи їхнім спортивним перемогам, успіхам, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину, вчасно надавали поради. Миру вам і процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах!

Вишиванка – генетичний код нації

З давніх давен вишиванка є основним елементом українського національного одягу – відображенням цінностей, традицій, культури та історії народу.

Ювілейний, 15-й День вишиванки, цьогоріч присвячений українській традиційній музиці та екологічним проблемам. З цієї нагоди учні та педагоги закладу освіти долучилися до флешмобу, ініційованого Рівненською обласною радою. У закладі освіти для учнів 8-11 класів проведено «відкритий мікрофон» «Вишиванка – це…», вернісаж сімейних фото «Моя сім’я у вишиванці»,  виставку світлин у вишиванках учасників освітнього процесу ліцею «Бережи українське — носи вишиванку!», облаштовано презентацію старовинних виробів з елементами вишивки –  своєрідного унікального коду українського етносу. Адже кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Навчально-польові збори — 2021

З 22 березня до 12 травня цього року у закладі освіти та на базі Товариства сприяння обороні України міста Костополя учні 11-х класів (юнаки і дівчата) взяли участь в навчально-польових зборах з предмету «Захист України». Навчально-польові збори – це завершальний етап вивчення дворічного курсу предмету «Захист України». Головною метою їх проведення  є підвищення рівня підготовки юнаків до служби в  Збройних силах України, закріплення компетентностей, що набуті учнями на заняттях з даної дисципліни.

         Ліцеїсти брали участь у навчальних стрільбах з пневматичної зброї, складали нормативи з прикладної фізичної підготовки, основ медичних знань, демонструючи відмінні навики стройової підготовки та вмінь надавати першу долікарську допомогу. Юнаки склали нормативи з підтягування на перекладині, метання гранати, використання ЗІЗ, поглибили свої знання про озброєння Української армії. Дівчата 11 класу пройшли медичну практику, під час якої відпрацьовували способи зупинки артеріальної, венозної та капілярної кровотеч; особливості накладання джгутів, шин,  пов’язок на грудну клітку, голову; надання долікарської допомогу при переломах і вивихах.

         Цікавою та корисною для учнів 11-х класів  була зустріч з військовим комісаром Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павлюком Тарасом Борисовичем,  командиром батальйону військової частини «А-7071» Орисщуком Вячеславом Олександровичем та інструктором РТЦК Христюком Іваном Васильовичем. Під час зустрічі ліцеїсти слухали розповідь про військові події, що вирують на Східному  кордоні  України від беспосередніх учасників цих подій. Вони були вражені  прикладами героїзму українських воїнів-захисників, які боронять кордони нашої держави від російських агресорів. Військові наочно демонстрували на навчальних макетах будову мін, пасток та зосереджували увагу на небезпеці, яку можна чекати від  будь-яких вибухонебезпечних пристро. Водночас військові ознайомили присутніх із структурою та змінами в Збройних силах України, основними напрямками служби.

         Керівництво навчально-польовими зборами учнів 11-х класів ліцею  здійснювали учителі предмету «Захист України» Боришкевич Микола Андрійович та Ципан Тетяна Петрівна.

Наказ про порядок організованого закінчення 2020-2021 навчального року, складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання учнями 11-х класів

лист МОН України Порядок закінчення 2020-2021 н.р.

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики