Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Героям слава!

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні у ліцеї проведено тематичні заходи, серед яких: година-реквієм «Небесна Сотня. Ангели, які тримають українське небо», патріотична година  «Небесна сотня: ціна свободи»,  реквієм пам’яті «Журавлик миру – Небесна Сотня», урок мужності «Незламні духом».

Радою ліцеїстів  організовано оформлення інформаційного стенда «Україна – більше за життя» та матеріалів до проведення тихої акції «Ангели пам’яті».

Вражаючим для учнів 8-11 класі  був перегляд відеопрезентації «Небесна Сотня. Віртуальна виставка однієї книги».

Вже традиційно ліцеїсти відділення греко-римської боротьби вшанували пам’ять випускника цього відділення, Майстра спорту України Віталія Ставського, який посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

 Учні ліцею взяли участь у покладанні квітів до міського меморіалу «Герої не вмирають».

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним  днем вшанування відважних воїнів – Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя змінили хід історії нашої держави.

Україна – єдина країна

Учні та педагоги ліцею взяли участь у заходах з нагоди Дня єднання, який започатковано з метою посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

У класних колективах відбулися тематичні виховні заходи: презентація «16 лютого – День єднання», урок єдності «Наразі єдність – це наша найпотужніша зброя», акція «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна!»

Радою ліцеїстів оформлено інформаційний стенд «16 лютого – День єднання», проведено хвилини національної свідомості для учнів 8-11 класах  «Україна починається з тебе», організовано флешмоб «Сила країни в єдності».

Вітання зі Старим Новим роком

Сійся, родися, жито, пшениця,

Всяка пашниця:

Зі споду корениста, зверху колосиста.

Будьте зі святом здорові,

З Новим роком та Різдвом Христовим!

14 січня українці відзначають Старий Новий рік, православні християни святкують день Василя Великого. Традицію посівання у перший день Старого Нового року підтримали вихованці Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради. Хлопці посівали у закладі освіти на удачу, багатство, добро і здоров’я.

16 днів проти насильства

З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, у закладі освіти проведено тематичні заходи.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з учнями організовано інтерактивне заняття «Життя поруч з ВІЛ-інфекцією та СНІДом», тестування «Перевір свої знання про СНІД», презентацію «ВІЛ/СНІД. Стосується кожного». Спільно з практичним психологом відбулося спілкування з елементами тренінгу «Ми за життя без насильства», заняття з елементами тренінгу «Я маю право жити без насильства», «Вся правда про СНІД», організовано перегляд з обговоренням анімаційного фільму на тему «ВІЛ»,  вікторину «Що ми знаємо про ВІЛ/СНІД», флешмоб «Єднаймося проти насильства».

З метою  поширення традицій культури нашого народу, з нагоди міжнародного дня волонтера підготовлено  інформаційну годину «Герої без титулів. Марта Левченко – волонтер, засновниця благодійного фонду «Я – майбутнє України»»,  хвилини доброти «Поспішайте творити добро», відкриту кафедру «Волонтери – люди доброї волі», розмову в дружньому колі «Стань волонтером зараз, щоб збудувати краще майбутнє».

До міжнародного дня прав людини організовано круглий стіл «Твій вік – твої права», думки вголос «Я маю право на…», Сократівську бесіду «Права та обов’язки неповнолітніх», інформаційну хвилину «10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини», перегляд з обговоренням відеороликів «Історії людей, які потрапили в ситуацію торгівлі людьми»,  «Усе, що треба знати для забезпечення прав підлітків в Україні».

Учні 9-их класів спільно з учителем правознавства долучилися до Всеукраїнського уроку «Права людини», правової вікторини «Загальна декларація прав людини». Учителем історії з учнями 10-11 класів за круглим столом обговорено питання «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

Українська хустка – єдність поколінь

7 грудня з нагоди  Всесвітнього дня української хустки в ліцеї проведено флешмоб «Зроби фото з хусткою».

Хустка – є давнім  оберегом, символом української жіночності, прихильності, любові. Це невід’ємна частина української культури. Наші обереги – це минуле і майбутнє, генетичні скарби. Шануймо їх.

Місяць цифрової грамотності

Шановні учасники освітнього процесу спортивного ліцею. Вашій увазі пропонується співпраця з платформою Всеукраїнська школа в рамках проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності».

Прохання зареєструватися на вище згаданій платформі за посиланням: https://lms.e-school.net.ua/course_category/.

Все про ЗНО 2022

Дні біології в ліцеї

В обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради створено таке освітнє середовище, де кожен спортсмен може із цікавістю тренуватись і навчатись, бути емоційно залучений в процес навчання, розвивати комунікацію та спілкуватись не лише з вчителем, з однолітками, а й з людьми різних професій, розвивати креативність і навички співпраці, отримувати досвід проєктної роботи, досягати перших успіхів у навчанні та знаходити власний шлях.

Учні 8-11-их класів ліцею з великим захопленням та активністю брали участь у проведенні днів біології, які організувала вчитель біології Скрипка Євгенія Віталіївна.

  • 8-мі класи – біологічний квест «Травна система».
  • 9-ті класи – комбінований урок з застосуванням інтераетивних методів – QR кодів та анаграм «Методи дослідження клітин. Типи мікроскопії».
  • 10-ті класи – біологічний квест – «Біологія – це просто».
  • 11-ті класи – урок з елементами дієвої гри «Організм як середовище мешкання».

«Монетки дітям»

Колектив Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради долучився до ініційованої Національним банком України та благодійним фондом «Таблеточка»  благодійної акції «Монетки дітям». Зібрано  825 монет номіналом 25 копійок, які будуть використані для допомоги онкохворим дітям. Простий спосіб зібрати монети перетворюється на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Бібліотека – це храм Книги

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради, яке відзначається щороку 30 вересня, стало своєрідною акцією з популяризації літератури – невичерпного джерела знань. Проведено день відкритих дверей до ліцейської бібліотеки. В ході екскурсії-знайомства для учнів 8-их класів  розкрито значення книги для розвитку людини, ознайомлено з книжковим фондом бібліотеки, періодичною пресою, постійно діючими книжковими виставками «Моя рідна Україна», «Відкритий світ книги», «Літературна Рівненщина», «Прекрасне і величне» тощо. Для учнів 9-их класів проведено годину інформації «Цікаві факти», ознайомлено з «книгами-рекордсменами», «найдорожчою книгою», «найбільш багатосторінковою книгою», «найважчим стародруком». Учнів ліцею поінформовано про 10 найкращих онлайн-бібліотек з електронними книжками українською мовою: Бібліотека української літератури, Магазин електронних книг, Публічна електронна бібліотека української художньої літератури та інші. Оформлено книжкову виставку  «Спортивна Україна».

Інша мова


Свежие комментарии