"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Привітання з Днем учителя

Коли вчитель входить в клас, всі учні встають. І це не просто звичайне правило — це данина поваги тим, хто знає незрівнянно більше. Тим, хто щодня вчить любити, вірити, захищати, рахувати, писати, малювати, грати, і багато, багато іншого. Давайте ж ще раз встанемо, і привітаємо з днем вчителя наших чудових педагогів і вчителів!

Дорогі, педагоги!

Від усієї душі вітаємо вас з наступаючим святом — Днем вчителя! Але немає вчителя без учнів. А це означає, що сьогоднішнє свято не тільки ваше, але і всіх, хто вчився і вчиться. У школі навчалися всі: наші дідусі та бабусі, мами і татусі. Виходить, що День вчителя — всенародне свято. Так що давайте привітаємо всіх, хто коли-небудь входив до класної кімнати для того, щоб навчитися чомусь новому. І найголовніше, давайте привітаємо тих, кому і зараз це вдається робити день у день.

ВІД УЧНІВ

                      ПРИВІТАННЯ  З

                                                         ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Уся ліцейська родина щиро Вас вітає.

       Щастя, здоров’я, успіхів Вам бажає,

                   Дай Вам, боже, ще довго молодіти,

                           Та й не одну осінь ще з нами зустріти.

                                За те тепло, що в серці нам вкладаєте,

                                       Любов до рідної землі,

                                                    За те добро, якого нас навчаєте,

                                                                    СПАСИБІ, ДОРОГІ УЧИТЕЛІ!                 

ВІД БАТЬКІВ

                      ПРИВІТАННЯ  З

                                                         ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

      Ми Вас з Днем вчителя вітаєм,

                   Легкої праці Вам бажаєм.

Щоб гарний настрій був у Вас

                Навіть у дуже  скрутний час.

Щоб все в житті було гладеньким,

             І йшло щоб все завжди рівненько.

Щоб всі Вас учні поважали,

           Приємні спогади лишали.

Привітання з Днем фізичної культури і спорту

Окраса нашого життя,
О Спорт, сьогодні твоє свято.
Там пульс прискорює биття,
Де прапори твої піднято.

Шановна  ліцейська спільнота!  Вітаю вас з прийдешнім Днем фізичної культури і спорту!

Відрадно, що за підсумками 2019 року у рейтингу серед споріднених спортивних закладів освіти України  ліцей-інтернат вкотре посідає ІІІ місце.

За лаштунками успіху ліцеїстів – невтомна праця тренерів-викладачів, професіоналів, майстрів своєї справи у партнерстві з педагогами і всіма працівниками закладу. Їхні мудрі поради, слушні настанови допомагають спортсменам удосконалюватися, ставати особистостями.

Шановні тренери! Ви присвятили своє життя великій справі, що символізує силу, велич духу і мужність, сприяє розвиткові фізичної культури і спорту! В переддень професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів,  нових спортивних звершень, успіхів у шляхетній справі популяризації спорту!

Звертаюся до ліцеїстів-спортсменів. Нові шляхи до успіхів пролягають тільки через дерзання і пошук, через сміливий вихід за межі усталеного і звичного, через бажання, знання і старання. Пам’ятайте, що випадкових перемог не буває. Успіх приходить до тих, хто рухається вперед, хто розподіляє свої сили з розумом. Людина лиш там чогось домагається, де вона сама вірить у свої сили. І якщо навіть ви не досягнете вершин Олімпу, обов’язково пам’ятайте, що у кожного є своя олімпійська сходинка, висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру в себе і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії.

Із професійним святом, ліцейська родино!                                           

З повагою, директор закладу освіти Сергій ЗАХОЖИЙ

Це ВАЖЛИВО

Поради психолога

Привітання зі святом першого дзвінка 2020

Вкраїно мила, вся твоя родина

До Знань Криниці знову спрагло йде.

А хтось уперше донечку чи сина

Стежиною премудрості веде.

Шановні батьки, працівники ліцею та учні! Щирі вітання вам з нагоди початку нового 2020-2021 навчального року від директора закладу освіти Сергія Захожого!

Реформа освіти в Україні набирає обертів. Тисячі освітян та здобувачів освіти нашої незалежної держави підкорюють нові вершини науки, адже в Україні навчається кожен третій. А серед цієї третини більше двохсот юнаків і дівчат здобувають освіту в Костопільському  ліцеї-інтернаті спортивного профілю.

Двадцята річниця святкування початку навчального року відбувається в режимі дистанційної роботи, адже Костопільський район Рівненської області  потрапив до «червоного» рівня  небезпеки у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Нехай всупереч викликам сьогодення цей рік буде успішним, плідним, благословенним!

Хвилююча, нова подія для учнів, які стали ліцеїстами  та їх батьків.

Пам’ятайте: кожен свою обирає дорогу,

Кожен запалює власні зірки.

Тільки від кожного з вас залежить

Ким проживете й залишитесь ви.

Дев’ятикласники! Для вас новий навчальний рік буде особливо хвилюючим і напруженим, адже ви завершуєте курс базової середньої школи. Зичимо вам налаштуватися на плідну інтелектуальну творчість, проявити наполегливість і цілеспрямованість.

Віднині учнями старшої школи стали десятикласники. Друзі! Успішно торуйте ліцейські стежки на шляху до вибору майбутньої професії. У вас для цього ще два роки навчання в ліцеї.

Роки летять неспинно – і вони

Життя міняють, ніби й мимоволі…

Для одинадцятикласників новий навчальний рік

Залишиться останнім роком в школі.

Тож разом крокуєм у світ пізнання та успіху, зростання та процвітання.

Щодо проведення першого уроку в ліцеї

На виконання доручення Прем’єр міністра України від 22.08.2020 №35447/1-29 за результатами зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, проведеної 20 серпня 2020 року, Міністерство освіти і науки рекомендує організувати 1 вересня 2020 року проведення Першого уроку, спрямованого на формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19, на тему «Культура здорового способу життя у нових обставинах».

Рекомендуємо скористатись інформаційними матеріалами та планом інтерактивного уроку з питань запобігання коронавірусної інфекції COVID-19.

Урок розроблено ГС «Освіторія» в рамках кампанії «Школо, ми готові», яку реалізує Представництво ЮНІСЕФ в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Завантажити план, презентацію та матеріали для інтерактивного уроку можна за посиланням: mon-covid19.info/schools.

Накази про організацію роботи та навчання у ліцеї в умовах поширення COVID-19

Нехай щастить вам, випускники – 2020!

В останній липневий день представники колективу ліцею-інтернату спортивного профілю привітали випускників на імпровізованих зборах з нагоди вручення документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

В складних умовах ситуації із захворюванням на COVID-19 вперше в незалежній Україні покоління випускників 2020 року отримує свідоцтва без традиційного останнього дзвоника та випускного. Життя триває, воно вносить свої корективи у наші плани. Що ж, нехай ця ситуація дасть усім нові знання, навики, вміння знаходити вихід, бачити світло в кінці тунелю, а головне – бути здоровими.

Привітання та церемонію вручення документів про освіту випускникам провели директор ліцею Сергій Захожий та заступник директора Дарія Таргоній.

Одинадцятикласники та їх батьки дякували директору, тренерам-викладачам, педагогам та усім працівникам ліцею за турботу і увагу, виховання і терпіння, за щасливо прожиті роки в ліцеї, за створену в закладі освіти атмосферу, коли учні відчувають себе вільними та щасливими і знають, що їх поважають.

У нашому ліцеї учні, батьки, тренери та вчителі об’єднані спільними цілями та прагненнями, є зацікавленими однодумцями та партнерами. Зі словами великої вдячності працівникам закладу звернулися батьки випускників, звучали їх побажання і вітання. Нехай множиться добробут, достаток, успіх і процвітання нашої Альма-матері – ліцею спортивного профілю. Нехай зростають духовно і фізично, мужніють і міцніють наступні покоління вихованців цього освітнього закладу. А випускникам бажаємо щасливої життєвої дороги та Божого благословіння!

Наказ про відзначення кращих ліцеїстів

І кожен фініш – це, по суті, старт

На межі весни і літа – 29 травня і 1 червня традиційно відзначаються свято Останнього дзвінка і Міжнародний день захисту дітей.  Цьогоріч це особливі дні: дистанційно навчалися і завершували навчальний рік наші ліцеїсти, як і всі школярі України.

Ми віртуально перегорнули ще одну сторінку свого освітянського літопису.  Для учнів 8-10 класів розпочинається довгоочікуваний відпочинок на канікулах, а одинадцятикласникам ці свята принесли звістку про те, що збігли і залишилися в минулому шкільні роки: весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами.

Ліцеїсти   цілеспрямовано, відповідально, наполегливо  тренувалися й навчались. Бажаємо цікавих відкриттів, незабутніх вражень, впевненості у завтрашньому дні.

Шановні батьки! Висловлюємо Вам вдячність за участь у вихованні дітей, допомогу у дистанційному навчанні й тренуванні. Сподіваємось на Ваше подальше партнерство із закладом освіти, впровадження творчих ідей щодо навчання і тренування ліцеїстів-спортсменів та виховання у них активної життєвої позиції.

О Спорт, ти – радість у всяк час.

І на яву, і немов сон ти.

Ти до вершин підносиш нас,

І відкриваєш горизонти.

Пишаємося спортсменами-випускниками, які за роки навчання в ліцеї спортивного профілю здобули найвагоміші досягнення. Серед них на відділенні греко-римської боротьби: Анатолій Котик – майстер спорту України, член юнацької збірної команди України, Денис  Яремко – кандидат у майстри спорту України.

На відділенні волейболу кращими спортсменками є випускниці Сабріна Федюкевич  та Вікторія Голубицька — фіналіски чемпіонату України сезону  2019-2020 років.

Вагомий внесок у ліцейську скарбницю спортивних перемог додали випускники відділення легкої атлетики. Ліцей пишається заслугами Ольги Мосійчук –  кандидатки у майстри спорту України, неодноразової призерки та переможниці чемпіонатів України з метань, члена юнацької збірної команди України Віталія Барука, Тараса Товкача –  призерів та переможців чемпіонатів України зі стрибків у довжину, Уляни Рачинської  — переможниці та призерки чемпіонатів України в бігу на довгі дистанції.

На відділенні футболу серед дівчат найкращими гравцями є: Наталія Корнацька, Яна Котик, Діана Мущенська – члени юнацької збірної команди України, гравці ЖФК «Родина», переможниці чемпіонату України серед дівчат (вища ліга).

Найчисельнішим спортивним відділенням в закладі освіти є відділення футболу (юнаки). Вони успішно виступили в чемпіонаті ДЮФЛ України (Перша ліга) серед юнаків 2003 року народження сезону 2019-2020р.р. Кращими в команді відзначені: Юрій Бамболя (кращий бомбардир), Максим Бойченко (кращий півзахисник), Віталій Шидловський (кращий захисник).

За лаштунками успіху спортсменів невтомна праця наставників: тренерів-викладачів, вчителів і вихователів, та й усіх працівників  закладу освіти.

Дякуємо за вашу творчість, креативність, професіоналізм. Бажаємо вам творчих пошуків, натхненної праці, вагомих досягнень.

Випускники 11-их класів подолали перший етап на довгому життєвому шляху – відрізок, тривалістю в шкільні роки. Зупинися, мить!

Ліцейська юність. Щасливі роки. У житті кожного ще будуть перемоги і поразки, злети і падіння. Але того, що було – не повторити.

Скільки гарних і щасливих літ Промайнуло, як одна хвилина…

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики