"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

З метою вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, для висвітлення історичної правди про злочини 1944 року, сплановані СРСР, які призвели до масових людських жертв та трагічним чином вплинули на історичний шлях  кримських татар пропонуємо переглянути фільми: «ХАЙТАРМА» https://www.youtube.com/watch?v=S3xE_nq7iAw, «ЧУЖА МОЛИТВА».

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки інформує, що Асоціація інноваційної та цифрової освіти створив Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncentr.eduhub.in.ua).

Основна мета прєкту – можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього хабу міста Києва.

В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчитися онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік чи професію.

Вже в перший день роботи портал відвідало понад 10 000 українців.

Як показав досвід Китаю, під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією Коронавірусу, різко погіршується психологічний стан людей, що призводить до значного збільшення розлучень, нервових зривів, суїцидів тощо.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я також публічно попередила про можливі серйозні зміни психологічного здоров’я людей на всій планеті.

Нажаль, свіжі результати соціологічного дослідження проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності.

Зважаючи на це, з метою дії на упередження, даний проєкт надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах». В цьому і полягає місія Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

Безпечна поведінка – запорука здорового життя

Створення безпечного освітнього середовища, формування в учнівської молоді ціннісних життєвих навичок – актуальне питання сьогодення.

З метою акцентування уваги здобувачів освіти на сучасних уявленнях про безпеку людини та її життєдіяльності, виховання спроможності приймати швидкі і правильні рішення, 2 березня 2020 року  до спортивного ліцею завітали представники відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Рівненській області. В ході інформаційно-просвітницьких  заходів  за тематикою «Безпечна поведінка – запорука здорового життя», ліцеїти відпрацювали навички володіння собою, аналізу ситуацій і прийняття рішень.

Учні Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю завітали на благодійний аукціон, що відбувся 1 березня на Майдані Шевченка. Вони долучилися до збору коштів, спрямованих на придбання автомобіля для костопільчан, що захищають наш спокій в зоні ООС на сході України.

У ліцеї відзначили Міжнародний день рідної мови різними заходами. Зокрема між 4 командами із учнів 10-11-х класів відбулася інтелектуальна гра «Своє рідне – своєрідне».

Вона проходила у 5 етапів-конкурсів:

  • Народ скаже, як зав’яже;
  • Літературний тест;
  • Знавці казок;
  • Чи знаєш ти Т. Шевченка;
  • Слова/ із слова.

І місце вибороли юнаки та юнки 11 – Б кл. команди «патріоти». Усі учасники були нагороджені солодкими призами.

Реквієм Небесній Сотні…

Під таким гаслом у ліцеї-інтернаті проведено виховні заходи на вшанування подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності: урок-реквієм «Герої не вмирають» (8 кл.), годину пам’яті «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» (9 кл.), годину мужності «Небесна сотня. На сторожі гідності» (10 кл.), патріотичну годину «Уклін – живим, полеглим – слава» (11 кл.).

Ліцейською радою «Лідер» організовано флеш-моб «Україна – більше за життя». Проведено акцію пам’яті Героїв Небесної Сотні символа нескореності українського духу, хто ціною власного життя відстоював наше майбутнє та європейський вибір держави «Воїни світла у моєму серці».

На вшанування пам’яті Героя АТО, випускника ліцею Віталія Ставського запалено Свічу Скорботи «Ангели в небо полетіли» біля пам’ятного знака Герою.

Учні 9-их класів спільно з класними керівниками переглянули і обговорили документальний фільм Крістіана Зайделя «Небесна сотня».

Ліцеїсти й педагоги взяли участь у загальноміському пам’ятному заході з нагоди вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, запаленні свічі пам’яті та покладанні квітів біля Меморіалу «Герої не вмирають».

Пам’ятаймо, що саме завдяки учасникам подій на Майдані Незалежності, Героям Небесної Сотні ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими!

11.02.2020 року практичний психолог Мацюк О.В. провела семінар-практикум для педагогів закладу «Профілактика стресу та стресостійкості».

На занятті обговорили з учасниками проблеми стресу в житті людини, виявили ступінь стресостійкості, освоїли способи управління емоційним станом. А на останок ділилися своїми враженнями і обмінювалися добрими побажаннями, щодо удосконалення педагогічної майстерності у роботі з нашими спортсменами.

Мова наша, мова –

Літ минулих повість,

Вічно юна мудрість,

Сива наша совість.

Традиційно у День української писемності та мови пишуть диктант національної єдності. 8 листопада у загальнонаціональній акції – 19-ому Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності взяли участь здобувачі освіти комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Всі охочі змогли надіслати свій текст диктанту «Від бересту – до «цифри»» на електронну скриньку Українського радіо. Тож, єднаймося навколо мови, адже писати грамотно – це прикольно і красиво!

Візит до ліцею

Для комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради випала нагода порадіти зустрічі з депутатом Верховної Ради України Литвиненком Сергієм Анатолійовичем та презентувати заклад, а також обговорити стратегію його розвитку, зокрема напрямки модернізації навчально-матеріальної та спортивної бази закладу, проведення спортивних змагань та визнання провідних спортсменів.

Спорт в особистому житті Сергія Анатолійовича також займає значне місце, тому він з розумінням сприйняв наші  проблеми. Враховуючи те, що наш заклад має високі здобутки – у рейтингу серед споріднених спортивних закладів освіти України впродовж п’яти років  посідає ІІІ місце, маємо великі сподівання на підтримку депутата Сергія Литвиненка й особисте сприяння щодо вирішення  наших проблем.

Учні й працівники ліцею-інтернату щиро вдячні за зустріч, яка ввійде визначною сторінкою літопису закладу.

З побажанням Сергію Анатолійовичу наснаги, творчості,

здійснення почесної місії слуги народу – депутатських звершень,

 колекив Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

2 жовтня 2019 року в Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю відбувся семінар-практикум для практичних психологів і соціальних педагогів інтернатних закладів області.

Тема семінару «Формування та розвиток усвідомленої мотивації здобувачів освіти як передумова їх успішної самореалізації». Учасники заходу познайомились з роботою психологічної служби та й усіх підрозділів закладу.

Мали можливість відвідати навчально-тренувальні заняття відділення греко-римської боротьби, яке проводив старший тренер Шевчук  Д. Ф. Учасники семінару були вражені особливостями і специфікою навчання і тренування ліцеїстів-спортсменів.

Практичний психолог Мацюк О. В. поділилася досвідом, а саме дієвими методами психологічної діагностики рівня розвитку мотиваційної сфери здобувачів освіти. Запропонувала практичні вправи «Будинок досягнення успіху», «Песиміст, оптиміст та жартівник». Родзинкою семінару була презентація роботи з використанням Метафоричних асоціативних карт (МАК).

Завершився захід креативною вправою на рефлексію «Етюд емоцій», яка залишила теплі і приємні враження від спілкування учасників.

Методика діагностика мотивації до успіху

методика уникнення невдач

Поради вчителям

семінар психологів

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики