Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Май, 2022

Дорогі учні, шановні працівники ліцею та батьки!

Сьогоднішнє свято Останнього дзвоника відбувається в умовах воєнного часу. Цей день особливий, бо цьогоріч він сповнений тривожними подіями, страшним лихом і незагойними ранами через війну російського агресора, яку він розв’язав в Україні. Війна – це не жахливий сон, а моторошний період нашої історії. Ми завершуємо навчальний рік в умовах дистанційного навчання. Це новий досвід, як для педагогів, так і для учнів, а з ним переваги та труднощі в опануванні основ наук.

Щиро сподіваюся, що учні 8-10 класів зустрінуть новий навчальний рік у стінах рідного спортивного ліцею у мирній Україні після нашої перемоги.

У 2022 році Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради успішно завершують 63 юнаків та дівчат, які за роки навчання в ліцеї здобували спортивну майстерність на відділеннях з боротьби вільної та греко-римської, волейболу та легкої атлетики, футболу серед юнаків та дівчат. Дорогі випускники! Для вас останній дзвінок сповіщає про те, що збігли і залишилися в минулому шкільні роки: щаслива пора, сповнена цікавими спортивними й життєвими подіями, сміливими мріями та планами.

Війна зненацька ввірвалася в життя українців і стала для всіх нас новим викликом, випробуванням, в тому числі і для ліцеїстів спортивного ліцею, які спільно з тренерами-викладачами продовжували наполегливо працювати. Адже заняття спортом вимагає систематичних тренувань та участі у змаганнях, що дуже складно забезпечити в умовах дистанційної роботи.

Сьогодні молодь відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє. У випускників попереду складання Національного мультипредметного тесту. На ліцеїстів-випускників чекають нові ідеї та задуми, життєві та спортивні вершини. Нехай шляхи до них будуть обов’язково мирні, світлі та радісні.  Будьте завжди впевнені в собі, вільні та незалежні, наші найстарші учні! Хай міцними будуть ваші крила. Успішного вам польоту до здійснення мрій!

До самостійного життя ліцеїстів готує творчий колектив педагогічних працівників, тренерів-викладачів, які поєднують в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість, навчають ліцеїстів серцем обирати шлях і ставити тільки найвищі цілі. Заслуговують на увагу усі працівники ліцею: хто забезпечує фінансовий та  медичний супровід діяльності закладу освіти, харчування та побут ліцеїстів. Адже кожен працівник ділиться з ліцеїстами своїм життєвим досвідом, увагою, добром, а це безцінне.

Висловлюю подяку і вам, шановні батьки! Разом зі своїми дітьми ви подолали довгий і непростий шлях. Раділи спортивним перемогам, успіхам, переймалися невдачами та підтримували у важку хвилину, вчасно надавали поради дітям. Добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах, миру і процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Слава Україні! Її героям слава!

Життя триває…

Війна  увірвалася в життя українців і стала для всіх суворим викликом і випробуванням. Багато людей, рятуючись від обстрілів, бомбардувань на лінії вогню, шукаючи прихистку для себе та своєї родини, змушені залишати рідні міста, села, покидати свої домівки.

Так в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради перебуває близько 200 внутрішньо переміщених осіб. Серед багатьох інших, з міста Краматорськ Донецької області приїхала Юлія разом зі своєю мамою, сином та ще ненародженою донечкою. Від війни страждають усі, а найбільше – діти. Вони – найдорожче, що є в нас, це те, заради чого ми здатні на найвідчайдушніші кроки. Звичайно, родину не оминули труднощі, але звідусіль їх чекала підтримка та допомога. А вже за кілька тижнів у пологовому будинку нашого міста  Костопіль у Юлії на світ з’явилася довгоочікувана донечка. Варто відзначити, що ця подія співпала з великим християнським святом – Воскресінням Христовим.

За християнськими канонами дівчинку Мирославу охрестили у соборі Святих апостолів Петра і Павла міста Костополя. А почесну місію хрещених батьків довірено працівникам нашого спортивного ліцею, які допомагали родині у найскладніших, найкритичніших обставинах.

Нехай буде щасливою новонароджена україночка Мирослава та вся її родина, а її символічне ім’я з кожним днем наближає нашій багатостраждальній Україні МИР і СЛАВУ!

Діти – наше майбутнє, заради них ми обов’язково переможемо!

Про затвердження Порядку проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту

ВСТУП-2022: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЕТАП ПІДТВЕРДЖЕННЯ УЧАСТІ У НМТ

Сьогодні, 20 травня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про важливий етап для учасників національного мультипредметного тесту. 

До 7 червня 2022 року (включно) триватиме етап підтвердження участі у складанні національного мультипредметного тесту. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

  • вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);
  • зазначити своє прізвище та ім’я;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження участі в НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Підтвердження участі в основній сесії НМТ здійснюватиметься:

  • з 20 травня до 7 червня;
  • з 21 червня до 7 липня 2022 року.

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вказати назву населеного пункту, у якому йому буде зручно пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.

Важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить Українському центру оцінювання якості освіти сформувати мережу тимчасових екзаменаційних центрів.

Нагадаємо, затвердженоперелік населених пунктів у відповідних регіонах, де нині безпекова ситуація дозволяє провести національний мультипредметний тест (НМТ).

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «0 STRESS» ДЛЯ УЧАСНИКІВ НМТ

Цьогоріч перед одинадцятикласниками постало багато викликів. Аби допомогти випускникам підготуватися до складання мультипредметного тесту і мінімізувати розгубленість та хвилювання щодо нового формату вступних випробувань, освітня організація «Навчай для України» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні запускає безкоштовний навчальний проєкт «0 Stress». 

Усі охочі можуть зареєструватися на сайті і вже з 23 травня  доєднатися до групових занять з української мови, математики та історії України, під час яких досвідчені викладачі зорієнтують потенційних учасників НМТ, на що звернути увагу, готуючись до тесту, корисними будуть поради експертів про те, як написати успішний мотиваційний лист, як обрати професію в умовах війни та невизначеності.

У рамках проєкту «0 Stress» організатори розпочинають з головного: а що ж таке той мультитест та як його скласти? На першому вебінарі, що відбудеться вже 19 травня о 16.00, заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповідатиме про всі особливості  НМТ: від реєстрації до оголошення результатів. Зареєструватися для участі у вебінарі можна тут.

Вишиванка – символ незламності та відродження України

Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Метою цього свята є вшанування українських традицій, а також популяризація вишитого етнічного одягу. У 2022 році цей день припадає на 19травня. 

В умовах повномасштабної війни в Україні це свято має особливе значення, оскільки вишиванка є символом незламного українського народу. Тому одягаймося сьогодні у вишиванки!

На жаль, цього року не всі мають можливість долучитися до такої прекрасної хвилі. В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради тимчасово перебувають внутрішньо переміщені українці, які змушені були покинути свої домівки через війну, яку розв’язав російський агресор. Та ми об’єднуємося українським духом, етносом, традиціями, культурою наших предків. Україну не розділити, бо її зшиває міцна нитка любові, що іде крізь усіх нас.

Пам’ятаймо, що вишиванка – наш генетичний код нації.

ЗНО-2022 НМТ: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ.  Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ ви маєте обов’язково на своїй Інформаційній сторінціз 20 травня до 7 червня підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування. Ми розуміємо, що ситуація стрімко змінюється, тож з 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де вам було б зручно проходити НМТ.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова: 16–20 серпня;
  • спеціальна: 12–16 вересня.

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.

Періодично заходьте на свою Інформаційну сторінку, щоб не пропустити повідомлення від Українського центру оцінювання якості освіти, а також стежте за новинами на нашому сайті.

Якщо ви досі не маєте логіну і пароля для доступу до Інформаційної сторінки, скористайтеся сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022» або зателефонуйте на спеціальну «гарячу лінію» (+38 066 680 55 28, +38 068 146 02 21, +38 068 142 05 95, +38 095 523 46 47).

Якщо ви плануєте проходити НМТ, але вчасно не створили реєстраційну картку, ви можете це зробити з 10 до 20 червня, а потім 8–12 липня на своїй Інформаційній обов’язково підтвердити бажання проходити НМТ. Тоді ви будете запрошені для участі в додатковій сесії НМТ.

Докладніше про те, як підтвердити свою участь в НМТ, як повідомити про місце перебування під час основної сесії НМТ, як відбуватиметься тестування, коли та де, ви можете дізнатися, переглянувши перший вебінар із серії безкоштовних щоденних вебінарів на платформі iLearn. Цей проєкт ініційований «Освіторія» та ЮНІСЕФ.

ПЛАНИ ТРЕНУВАНЬ бігунів на середні дистанції тренера Дітлашка В.П.

ЗНО-2022 НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВІД ІLEARN ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

В Обласному спортивному ліцеїв м. Костопіль Рівненської обласної ради створюються всі необхідні умови для комфортного перебування тимчасово переміщених осіб з областей України, де проходять бойові дії. Під керівництвом директора закладу освіти Сергія Захожого налагоджена співпраця з усіма службами Костопільської територіальної громади задля покращення умов перебування вимушених переселенців в пансіоні закладу освіти.

Для людей пенсійного віку із числа внутрішньо переміщених осіб відбулася зустріч з керівником Костопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області в м. Костопіль Галиною Трофимчук, яка надала фахову консультацію з питань пенсійних виплат. Начальник управління «Центру надання адміністративних послуг» Людмила Корнюша деталізувала умови реєстрації та перебування тимчасово переміщених осіб. Начальник відділу соціального захисту населення Наталія Кондратюк акцентувала увагу присутніх на соціальних виплатах. Зустріч відбулася за участі заступника міського голови Беляновської Наталії Миколаївни.

Інша мова


Свежие комментарии