Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Август, 2017

Срібні медалі Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

З 28 по 30 липня у місті СараєвоКузько ЧЄ 17 (Боснія) відбувся Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби  серед кадетів. В складі збірної команди України, яка складалася з десяти чоловік — четверо вихованців Костопільського обласного ліцею-інтернату. Приємно, що саме спортсменами вище вказаного закладу були здобуті нагороди чемпіонату. Чемпіон Європи та срібний призер Чемпіонату світу 2016, Владислав Кузько здобув «срібло» у вСоловян ЧЄ 17аговій категорії 46 кг. Також срібну нагороду у ваговій категорії 54 кг  виборов Мирослав Солов’ян.  Десяту позицію у ваговій категорії 63 кг посів Дмитро Мірошник та чотирнадцяте місце у Валентина Кіральгазі (в\к 85кг).

  Побажаємо нашим борцям успішного виступу на Чемпіонаті світу.

Легкоатлети рівненщини — учасники ХІV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Нещодавно Юнацька Ообробленийлімпійська збірна України повернулась на рідну землю, завершивши виступ на ХІV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що з 23 по 30 липня проходив в угорському Дьорі.

Нагадаємо, на Олімпійському фестивалі-2017 українські спортсмени здобули 8 медалей  — 3 золоті, 4 срібні та бронзову нагороди. Рівненщину представляли дві спортсменки Світлана Жульжик- вихованка Костопільського обласного ліцею- інтернату  та Марія Джатібаєва- вихованка ОДЮСШ м.Рівного.

 Світлана Жульжик  пройшла до фіналу та показала хороший результат, пробігши 800м за 2:12.59 із сьомим результатом. Марія Джетібаєва пробігла 100м з/б за  14.71

Інша мова


Свежие комментарии