Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Записи в категории Новини

Збірна України — переможець міжнародного турніру Turkish Women’s Cup 2022

14 лютого 2022р. п’ятеро випускниць Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль: Катерина Корсун, Юлія Шевчук, Натія Панцулая, Ірина Котяш та Ольга Овдійчук у складі  національної жіночої збірної України прибули до Туреччини на перший навчально-тренувальний збір у 2022 році. 

   Під час навчально-тренувального збору у “синьо-жовтих” заплановано   було  три міжнародних матчі проти національних жіночих збірних Венесуели, Узбекистану та Болгарії, які відбулися в рамках турніру Turkish Women’s Cup 2022.

   Жіноча збірна України завершила Turkish Women’s Cup 2022 зі стовідсотковим результатом та вражаючими показниками: три перемоги в трьох матчах, п’ять забитих м’ячів та жодного пропущеного.

 Нагадаємо, синьо-жовті з мінімальною перевагою обіграли Венесуелу (1:0), і саме Ольга на початку зустрічі забила єдиний м’яч.

 УКРАЇНА – Венесуела – 1:0

 УКРАЇНА – Узбекистан – 2:0

 УКРАЇНА – Болгарія – 2:0

Національна жіноча збірна України виграла в команди Болгарії та стала переможцем міжнародного турніру Turkish Women’s Cup 2022 під час навчально-тренувального збору в турецькій Аланії.

Боротьба греко-римська

19-20 лютого в Києві відбувся Всеукраїнський турнір (U-15) з боротьби греко-римської пам’яті дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського.

В змаганнях приймало участь 175-х учасників змагань, з усіх областей України, та команда  з Республіки Молдови. В цих змаганнях приймало чотири учнів ліцею.

Учні Обласного спортивного ліцею завоювали наступні місця:

ІІІ місце

Вагова категорія 52 кг. Шурпік Артем (тренери Лазарчук Д.Г. Семегута Ю.О.)

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків

17-20  лютого 2022р. у м. Мукачево  проходив зимовий Чемпіонат України  з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. 250 учасників з 20 областей та м.Київ змагались за звання переможця. Виступали на цих змаганнях і вихованці ліцею.

   Серед юніорів бронзову нагороду чемпіонату України у метанні списа здобув Нікіта Помалєйко, з результатом 52 м 98 см 

За крок до п’єдесталу закінчив змагання у секторі для метанні списа серед юнаків Дмитро Звіздецький з результатом 58м 53см, виконавши норматив І спортивного розряду, сьомим у метанні списа став Станіслав Власюк (31м 27см).

      Тренери-викладачі спортсменів:  Степан Янчук та  Світлана Кожарко.   

Вдало виступили і випускники нашого закладу.     Срібну нагороду серед дорослих здобув Дмитро Шеремет з результатом 66м 80см. Серед юніорів  срібним призером став Іван Муха, метнувши спис на 57м 27см.

Чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків U-15

15.02.22р. в м.Березне відбувся чемпіонат Рівненської області  з  боротьби греко-римської серед юнаків U-15 , в якому приймали участь кращі борці області.

Учні Обласного спортивного ліцею завоювали наступні місця:

І місце

Вагова категорія 85 кг. Дикало Даниїл (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 48 кг. Розборський Назар  (тренери Шевчук Д.Ф., Мартинюк А.С.)

                                             ІІ місце

Вагова категорія 44 кг.Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 52 кг. Антонець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 57 кг Марковець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

                                            ІІІ місце

Вагова категорія 52 кг. Шурпік Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 48 кг. Козар Максим(тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 65 кг. Малиш Іван (тренер Шевчук Д.Ф.)

Чемпіонат України (західна зона) з боротьби греко-римської серед юнаків U-17

12-13.02.22р. в м.Сарни проходив чемпіонат України (західна зона)з  боротьби греко-римської серед юнаків U-17, в якому приймали участь кращі борці західної України

Учні Обласного спортивного ліцею завоювали наступні місця:

І місце

Вагова категорія 71 кг. Якубишин Григорій (тренер Ладоненко І.М.)

ІІ місце

Вагова категорія 110 кг. Кіба Владислав (тренер Ладоненко І.М.)

Вагова категорія 65 кг. Вдовиченко Артем (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 48 кг Мірко Нікіта (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 45 кг Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

ІІІ місце                                                                                                                                                                                 

Вагова категорія 110 кг. Салаган Данієль(тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 92 кг. Бусько Герман (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 65 кг. Єрмаченко Андрій (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 60 кг. Богатько Владислав(тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 55 кг Марковець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 45 кг Баракаєв Артем(тренер Лазарчук Д.Г.)

Залікові місце посіли

5 місце посіли Шилюк Антон, Головач Максим, Дикало Даниїл

6 місце посів Ступницький Максим

8 місце посів Кочерга ТимофійЗбірна команда Рівненської області посіла І закальнокомандне місце.

Чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків U-17

01-02.02.22р. в м.Березне проходив чемпіонат Рівненської  області з  боротьби греко-римської серед юнаків U-17 в якому приймали участь кращі борці з Рівненської області

Учні Обласного спортивного ліцею завоювали наступні призові місця:

І місце

Вагова категорія 45 кг Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 48 кг Мірко Нікіта (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 55 кг Мінчук Констянтин (тренер Ладоненко І.М.)

Вагова категорія 65 кг Головко Михайло (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 71 кг. Якубишин Григорій (тренер Ладоненко І.М.)

ІІ місце

Вагова категорія 45 кг. Ступницький Максим (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 48 кг. Головач Максим (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія 65 кг. Єрмаченко Андрій (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 110 кг. Кіба Владислав (тренер Ладоненко І.М.)

ІІІ місце

Вагова категорія 45 кг .Шилюк Антон  (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 48 кг. Шурпік Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія 60 кг. Ступницький Максим (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 65 кг. Кулініч Ярослав (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 65 кг. Вдовиченко Артем (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 110 кг. Дикало Даниїл (тренер Лазарчук Д.Г.)

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів

22-23 січня 2022р. в м.Суми  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.  У змаганнях приймали участь  419 спортсмени з 24 областей України та м.Київ. Серед учасників і вихованці Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради.

Залікові місця для закладу здобули:

Нікіта Помалєйко – 60м з/б (8:51) – 6 місце, виконавши норматив І розряду  та Марія Козлюк —  1500м (4:53.50) – 6 місце.

Вдало виступили на змаганнях випускники нашого закладу, а саме:

Уляна Рачинська здобула золоту нагороду в бігу на 1500м з результатом 4:29.91 та срібною призеркою чемпіонату в бігу на 60м з/б стала Валерія Гуріна з результатом 9.08

Відкритий турнір з боротьби греко-римської «ЖМЕНЬКО MEMORIAL – 2022» серед кадетів U-17 та молодших юнаків U-15

21-23.01.22р. в м.Харків проходив міжнародний турнір з боротьби греко-римської «ЖМЕНЬКО MEMORIAL – 2022» вякому приймали участь збірні команд: Грузії, Ізраїлю, Молдови, Естонії та найсильніші борці з України, всіх учасників 250 чоловік.

 Учні Обласного спортивного ліцею порадували хороши виступом:

ІІ місце

Вагова категорія 71 кг. Якубишин Григорій (тренер Ладоненко І.М.)

ІІІ місце

Вагова категорія 65 кг. Головко Михайло (тренер Марач В.О.)

Вагова категорія 44 кг. Марковець Михайло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Чемпіонат України з боротьби греко-римської серед дорослих до 23-х років

19-21.01.22р. в м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед дорослих до 23-х років вякому приймали участь найсильніші борці України.

Випускники Обласного спортивного ліцею порадували хороши виступом:

І місце

Вагова категорія 67 кг. Мірошник Дмитро

ІІ місце

Вагова категорія 60 кг. Кузько Владислав

ІІІ місце

Вагова категорія 55 кг. Левчук Владислав

5 місце Мирослав Солов’ян

«Зірка, яка сходить», команда року та найкращі в категорії «Мастерс»

Завершилося голосування Федерації легкої атлетики України за найкращих   легкоатлетів,   команду й тренера України за підсумками 2021 року. Участь у ньому брали експерти (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ і вболівальники. Голоси кожної  з категорій враховувалися як третина від усіх голосів.

Сьогодні ж час оголосити імена переможців  у п’яти категоріях.

У жінок у номінації «Зірка, яка сходить» переможницею стала Світлана Жульжик, вихованка Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради.

Вона виграла срібну медаль з бігу на 800 метрів на юніорському чемпіонаті Європи (2:04.02 хв), посіла п’яте місце на юніорському чемпіонаті світу (2:06.04 хв) і виграла юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (2:07.95 хв). Проте попри юний вік Світлана Жульжик заявила про себе й на дорослій арені. Світлана виграла чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у приміщенні (2:05.84 хв) і срібну медаль на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (2:04.75 хв), а також стала чемпіонкою України. Тренує спортсменку Тетяна ФІНЧУК.

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики