"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Записи в категории Новини

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006р.н. і молодше

 Із 25 областей України та м. Києва з’їхались спортсмени та тренери у місто Івано-Франківськ, де з 02 по 05 червня 2021 року на спортивному комплексі імені А.Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2006р.н. і молодше.

  В змаганнях  брали участь і  спортсмени  Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

   Приємно порадував своїм виступом Анатолій Іванов,  виборовши ІІ місце  у   бігу на 1500м ( 4:18.29) та ІІІ-ті місця у бігу на 800м та естафетному бігу.  Також  до медального заліку додала золоту нагороду у естафетному бігу Вікторія Тарасюк та шосте залікове місце посіла у бігу на 400м ( 1:01.06) ( тренери Петро та Валерій Дітлашки).

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги сезону 2020-2021р.р.

30 травня , 03 червня  та 05 червня 2021р. у м. Костопіль проходили чергові тури  чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги.

      30 травня команда «Родина-Ліцей» м. Костопіль зустрічалась із командою «Юність-ШВСМ» міста Чернігів. Гра завершилась перемогою господарів з рахунком 4:1.       03 червня  «Родина-Ліцей» виграла у  команди «Окіп» м. Києва 3:0, а 05 червня поступились 1:2 команді «Атекс» м. Київ.

Чемпіонат України з футболу серед дівчат U-16

28 травня 2021 року у м. Тернополі  відбувся матч чемпіонату України з футболу серед дівчат U-16 ( вища ліга) сезону 2021 року між командами  «Ліцей» міста Костопіль та збірною командою Тернопільської області.  Гра завершилася боєвою нічиєю 2:2.

Бронзові нагороди ІІІ літньої Гімназіади України з футболу серед дівчат

27 травня 2021 року у м.Києві завершилися змагання Гімназіади України з футболу серед юнаків і дівчат 2006-2007 років народження.

         У фінальних змаганнях Гімназіади серед дівочих команд брали участь збірні: Хмельницької, Харківської, Рівненської, Волинської, Чернігівської областей та м. Києва.

         За результатами ігор серед дівочих команд чемпіонами стала збірна Харківської області, з рахунком 5:0, друге місце посіла збірна Волинської області. В іграх за 3-тє місце і бронзові нагороди Гімназіади змагалися команди Чернігівської і Рівненської областей. Матчі виявилися захопливими і цікавими. Рівенчанки, основу команди якої складали учениці Костопільського спортивного ліцею, були більш наполегливими і відчайдушними, то ж вибороли перемогу з рахунком 3:1 у команди Чернігівської області.

Отже підсумкові місця виглядають наступним чином:

1 місце – Харківська область

2 місце – Волинська область

3 місце – Рівненська область

4 місце – Чернігівська область

5 місце – Хмельницька область

6 місце – м.Київ

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської «Надія 2021»

4-16 травня 2021р. в міс ті Костопіль проводився міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Надія -2021»присвячений кращим борцям Костопільщини. В змаганнях прийняли участь біля 200 учасників серед яких: збірні команди Польщі та Литви , а також учні з областей України , а саме: Дніпрометровської,  Київської, Львівської, Житомирської, Рівненської, Волинської та м.Київ . В результаті змагань визначили чемпіонів та призерів нашого турніру:

І місце виборов серед юнаків 2004-2005р.н.

Вагова категорія до 60кг:

Радіо Владислав (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія до 92кг:

Щербатюк Кирило (тренер Шевчук Д.Ф.)

ІІ місце виборов серед юнаків 2004-2005р.н.

Вагова категорія до 55кг:

Печенюк Павло (тренер Шевчук Д.Ф.)

Вагова категорія до 65кг

Головко Михайло (тренер Марач В.О.)

ІІІ місце виборов серед юнаків 2004-2005р.н.

Вагова категорія до 45кг:

 Баракаєв Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

Вагова категорія до 48кг:

 Заєць Юрій(тренер (Ладонеко І.М.)

ІІ місце виборов серед юнаків 2007-2008р.н.

Вагова категорія 48кг:

    Марковець Артем(тренер Лазарчук Д.Г.)

ІІІ місце виборов серед юнаків 2007-2008р.н. 

Вагова категорія до 52 кг:

    Антонець Артем (тренер Лазарчук Д.Г.)

ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. і молодше

З 10 по12 травня 2021 р. у м. Івано-Франківськ пройшла ІІІ літня Гімназіада  України  з  легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. і молодше.

          В змаганнях  брали участь у складі збірної команди Рівненської області спортсмени  Костопільського  ліцею-інтернату спортивного профілю.  Три бронзові нагороди здобули наші вихованці.

     Денис Люблінський  виборов ІІІ місце у метанні диску та восьме – у штовханні ядра,   Іван Муха метнув спис , показавши третій результат  та  Нікіта Помалєйко  у естафетному бігу  здобув третє місце. У бігу на 110м з бар’єрами Нікіта фінішував четвертий та з п’ятим результатом завершив змагяння у метанні списа . У штовханні ядра 5 місце посів Іван Арендарчук.

 Шостими фінішували у бігу на 800м  Анатолій Іванов та Вікторія Тарасюк. Одинадцяті місця посіли Степан Ткачук у бігу на 800м та Вікторія Тарасюк у бігу на 400м.

     У підсумку змагань  збірна команда Рівненської області із 17 команд посіла 7 місце.

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги сезону 2020-2021рр.

01 травня 2021р. у м. Костопіль пройшов черговий тур  чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги між командою «Колос»  Ковалівка та командою «Родина-Ліцей» м. Костопіль.

  Гол  забила  Діана Мущенська, яказабезпечили  команді «Родина-Ліцей»  перемогу з рахунком 1:0.  

  Черговий тур команда  «Родина-Ліцей» провела у себе  08 травня 2021р., приймаючи команду «Янтарочка» м. Новояворівськ. Перемогу здобули  господарі 3:1. Голи забили для команди «Родина-Ліцей» Діана Мущенська, Аліна Годунко та Софія Баліна.

Греко-римська боротьба

З 19.04 по 25.04.2021р. у м.Варшава (Польща) відбувся чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та  жіночої боротьби. В складі збірної команди  України з боротьби греко-римської  брали участь випускники Комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце місце  виборов Віктор Петрик у ваговій категорії 60 кг. (тренер Ладоненко І.М.).

 За крок до п’єдесталу став   Роман Пацурківський ( який зараз виступає за збірну Польщі) у ваговій категорії 72 кг. 5 місце  (тренер Марач В. О.).

Приймав участь Олексій  Масик 67 кг. (тренер Ладоненко І.М.) В підсумку змагань збірна України посіла четверте загальнокомандне місце

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд першої ліги сезону 2020-2021р.р.

25 квітня 2021р. у м.Чернігів  пройшов черговий тур  чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги між командою «Юність- ШВСМ»  м. Чернігів та командою «Родина-Ліцей» м. Костопіль. Футболістки Віта Розлуцька та  Діана Мущенська забезпечили  команді «Родина-Ліцей»  перемогу з рахунком 3:1.

Відкритий чемпіонат ЛНТУ з легкоатлетичних метань

22 квітня у місті Луцьку відбувся Відкритий чемпіонат Луцького національного технічного університету з легкоатлетичних метань під гаслом «Спортсмен-студент, він же здоровий фахівець». Приймали участь в цих змаганнях і учні Костопільського спортивного ліцею, які в підсумку посіли наступні місця в метанні списа.

І місце – Муха Іван

ІІ місце – Мосійчук Леонід

             ІІІ місце – Назаренко Дмитро

                                 Король Максим

Тренери спортсменів: Степан Янчук та Світлана Кожарко

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики