"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Записи в категории Новини

Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби На честь заслуженого тренера України В.В.Лозового серед дорослих та молодших юнаків

21-22.версня. 2020 р. у  Біла Церква відбувся  всеукраїнський турнір  з  боротьби греко-римської серед юнаків.         

Два  дні  на  борцівських  килимах  відбувались поєдинки серед кращих представників греко-римської боротьби з  усіх областей України.

І місце  посів Головко Михайло в/к 62 тренер (Марач В.О.)

ІІ місце:   Руднік Роман в/к  57 кг  тренер (Марач В.О.)

ІІІ місце:   Мінчук Констянтин в/к  52 кг  тренер (Ладоненко І.М.)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

19-20 вересня 2020р. в м.Луцьку відбувся командний чемпіонат  України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше). 

У змаганнях приймали участь 586 спортсменів з 24 областей України та м.Київ. Серед учасників і вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Золоту нагороду чемпіонату України у бігу на 100м з бар’єрами зрезультатом 15.02 здобулаВалерія Гуріна, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України, яка також стала четвертою у бігу на 400 м з бар’єрами (1:08.40)

    Бронзовим призером

змагань у метанні списа ставІван Муха (54м 73см)

         Рейтингові  місця посіли:  Денис Люблінський у метанні диску (37м 04см) та штовханні ядра (12м 01см), Дмитро Звіздецький у метанні спису (36м 35см).

Тренери спортсменів –

                                                                         Степан Янчук та Світлана Кожарко.

      Серед спортсменів, які цьогоріч випустились з закладу, переможницею чемпіонату України стала Уляна Рачинська у бігу на 1500м (4:41.34) та  срібною призеркою – Ольга Мосійчук у метанні списа (39м 53см).

Президент України нагородив тренера-викладача Костопільського ліцею-інтернату

З нагоди Дня фізичної культури і спорту Президент України відзначив державними нагородами та присвоїв звання ряду спортсменів та спортивних діячів. Повний перелік відзначених осіб опубліковано на офіційному сайті Президента України

 (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 387/2020 від 10 вересня 2020 року).

        Приємно відзначити, що серед нагороджених представників галузі – почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ» присвоєно тренеру-викладачу відділення легкої атлетики Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю ЯНЧУКУ СТЕПАНУ ІВАНОВИЧУ  за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні та світі, досягнення високих результатів спортсменами у змаганнях міжнародного рівня та  високу професійну майстерність.       Власним прикладом та високими спортивними результатами вихованців Янчук Степан Іванович активно сприяє формуванню позитивного іміджу нашого навчального закладу в Україні та на Рівненщині. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, здоров’я та подальших успіхів, звитяг та нагород!

Важливо

До уваги батьків та учнів ліцею-інтернату. Навчальні та спортивно-тренувальні заняття розпочнуться з 14 вересня 2020 року. (детальна інформація надається класними керівниками, вихователями та тренерами-викладачами)

Адміністрація закладу

Наші спортивні злети

Після п’ятимісячної перерви, пов’язаної з карантином, нарешті відновилися  національні  змагання. Першими в бій вступили юніори-легкоатлети, які 12-13 серпня в Луцьку на стадіоні «Авангард» розіграли нагороди чемпіонату України в своїй віковій групі. Попри зіпсовану через карантин підготовку атлетів, наші вихованці показали гарні результати, Марія Козлюк здобула бронзову нагороду бігу на 3000м та стала четвертою у бігу на 1500м,рейтингові місця посіли Ольга Мосійчук у метанні списа та Юлія Уніч у бігу на 800м.Вдало виступили і випускники нашого закладу – Світлана Жульжик стала чемпіонкою у бігу на 800м, а Яна Боровець здобула дві срібних нагороди у бігу на 800м та 1500м, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України.

26-27 серпня 2020р. в м.Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодших.  Золоту нагороду чемпіонату України здобула Марія Козлюк у бігу на 3000м, яка також стала п’ятою у бігу на 1500м. Рейтингові  місця посіли: Юлія Уніч у бігу на 800м та в естафетному бігу, Віталій Барук в стрибках в довжину, Валерія Гуріна у бігу на 400м з/б та естафетному бігу, Денис Люблінський у штовханні ядра, Іван Муха та Нікіта Помалєйко в метанні списа. Серед спортсменів, які цьогоріч випустились з закладу, срібними призерками стали – Ольга Мосійчук у метанні списа  та Уляна Рачинська у бігу на 3000м та 1500м.

Приємно відзначити і наших випускників-легкоатлетів, які змагались у Луцьку на дорослому чемпіонаті України. Більшість учасників з метання спису представлені вихованцями Степана Янчука та Світлани  Кожарко – це Олександр Ничипорчук, Дмитро Шеремет, Олександр Козубський, Максим Клімович, Тарас Кухарчук. Інна Ковтун та Катерина Дмитренко, також вихованки цих тренерів, стали фіналістами змагань. Світлана Жульжик, вихованка Тетяни Фінчук та Анни Мурзи, показала високий результат, підтвердивши норматив Майстра спорту України, який вона виконала на попередніх змаганнях. Також високі результати показали інші вихованці цих тренерів – Вікторія Ковба, Влад Фінчук, Анастасія Кособуцька. Яна Боровець, Дмитро Сірук та Андрій Колодистий – вихованці Петра та Валерія Дітлашків, також продовжують прославляти наш заклад на теренах України.

Борці греко-римського стилю після довготривалої перерви також поборолись за п’єдестал 02.09-05.09. 2020 р. у місті Харкові, де відбувся Чемпіонат України з боротьби греко-римської серед кадетів. Два дні на борцівських килимах відбувались поєдинки серед кращих представників греко-римської боротьби з усіх областей України. У підсумку змагань збірна Рівненської області посіла 5 місце. Бронзовим призером змагань став Кирило Щербатюк у ваговій категорії 92 кг тренер спортсмена Дмитро Шевчук. Рейтингові місця посіли: п’яте місце – Владислав Радіо, сьомими стали Микола Кіральгазі та Владислав Майструк, восьме місце в Михайла Головка та дев’яте у Владислава Левчука.

У спорті завжди виграють найсильніші. Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим, але у кожного є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка. Головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху. Приємно, що перелік спортивних досягнень нашого закладу значно збільшився. Але на цьому не потрібно зупинятися, попереду ще є що завойовувати.

Позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27.08.2020 відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до рішення комісії, з 31 серпня почне діяти нове епідемічне зонування.

Так, до «червоної» зони буде віднесено: міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони. 

До «помаранчевої» зони увійшли: місто Вараш, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Зарічненський, Здолбунівський, Корецький, Острозький та Рівненський райони. Таким чином, Рівненський район вийшов з «червоної» зони. 

До жовтої зони: місто Рівне, Володимирецький, Млинівський, Рокитнівський та Сарненський райони

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Оголошення

Дирекція комунального закладу « Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради запрошує на навчання у ліцей фізично обдарованих дітей  у  8-і  та 9-ті класи (2007-2006р.н.) зі спеціалізацій:

 • боротьба вільна (дівчата)
 • греко — римська боротьба ( юнаки)
 • легка атлетика ( юнаки і дівчата)
 • волейбол ( дівчата)
 • футбол ( юнаки  і  дівчата).

Контрольні тестування проводяться :

І етап – 16 травня 2020 року (відмінений в зв’язку з продовженням карантину)

ІІ етап – 15 серпня 2020 року о 10 год.

Місце проведення:

 • боротьба вільна — спортивний зал , що на території ліцею: вул. Д. Галицького,7
 • греко-римська боротьба — спортивний зал , що на території ліцею: вул. Д. Галицького,7
 • інші відділення — на базі Костопільської ДЮСШ та стадіону «Колос».

При собі  мати:

 • спортивну форму та взуття;
 • допуск лікаря (медичну довідку);
 • свідоцтво про народження

      Учні-ліцеїсти  мають право протягом навчання виступати на змаганнях усіх рівнів за школу та район, з яких були направлені.

      До послуг ліцеїстів 5 – ти  разове харчування, спальний корпус з усіма комунальними зручностями,  сучасна спортивна та навчальна бази.

         Довідки за телефонами :

                                               ( 03657) 2 – 19 – 58

                                               ( 03657) 2 – 10 – 80

Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні з легкої атлетики

07.03.2020 року  у місті Стамбул ( Туреччина) відбулась міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків. Участь у ній взяли п’ять юнацьких збірних команд – дві з них представляли Туреччину і по одній Україну, Білорусь і Сербію. В складі збірної команди України в змаганнях приймали участь вихованки комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

У підсумку Марія Козлюк,  яка у лютому була у першій трійці на міжнародній юніорській матчевій зустрічі у приміщенні, здобула золоту нагороду у бігу на 1500м з результатом 4:43.70, а Юлія Уніч стала четвертою у бігу на 800м (2:14.13). Тренери обох спортсменок Тетяна Фінчук та Анна Мурза.

Збірна команда України, випередивши на два пункти Білорусь та поступившись чотирма Туреччині,  набрала 91 очко та стала другою в командному заліку на міжнародній юнацькій матчевій зустрічі з легкої атлетики у приміщенні.

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської серед юнаків 2003-2005 р.н.

06 – 07.03.2020р. в м.Познань (Польща) проходив міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків. Участь в турнірі приймали такі країни  як Білорусія, Литва, Латвія, збірна команда Польщі, також  приймали участь ліцеїсти КЗ «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю» Рівненської обласної ради.

Команда Костопільського ліцею-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІ ступенів посіла І командне місце.

Успішно виступили учні відділення, які посіли наступні призові місця:

Перше місце вибороли

Майструк Владислав в/к 45 кг

Левчук Владислав в/к 51 кг.

Петренчук Антон в/к 55 кг.

Головко Михайло в/к 60 кг.

                                                                                                      Щербатюк Кирило в/к 80 кг.

Третє місце посів:

Кіральгазі Микола в/к 71 кг.

Команду представляли директор ліцею Захожий Сергій Борисович та тренер-викладач Марач Віктор Олександрович

Чемпіонат України (Західна зона) з боротьби греко-римської серед молодших юнаків 2005-2007 р.н.

29.02 – 01.03.2020р. в м. Рівне проходив Чемпіонат України (західна зона) з боротьби греко-римської серед молодших юнаків 2005-2007 р.н, де приймали участь вихованці КЗ «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю» Рівненської обласної ради.

Успішно виступили учні відділення, які посіли наступні місця:

чемпіоном змагань став Головко Михайло в/к до 62 кг. тренер (Марач В.О.),

срібним призером став Якубишин Григорій в/к до 57 кг. тренер (Ладоненко І.М.),

бронзовими призерами стали: Богатько Владислав  в/к до 48 кг трнер (Марач В.О.) та Кіба Владислав тренер (Ладоненко І.М.),

п’яті місця посіли:  Довжан Янек в/к до 100 кг., Кузьмич Владислав в/к до 57 кг.

Ці змагання стали етапом підготовки нашої команди до чемпіонату України, які пройдуть 20-22  березня в м.Київ. Побажаємо нашим спортсменам успішних виступів на килимах України та міжнародних змагань за кордоном.

Інша мова


Свежие комментарии

  Рубрики