
Учениці Обласного спортивного ліцею відділення гандболу: Орлова Олександра, Добуш Юлія, Коняєва Альона, Лисенко Дар’яу складі команди «Рівне-2-КОЛІФКС» (Рівне)посіли третє загальнокомандне місце та стали бронзовими призерами Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2025/2026рр.
Вітаємо з успішним виступом команду та її тренера Олександру Шульгіну!!! А також висловлюємо вдячність начальнику управління молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталію Ліпському, президенту ГО «Федерації гандболу Рівненщини»Юрію Ліпському та директору Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради Сергію Захожому, за допомогу та підтримку команди в участі у Чемпіонаті України.

