Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Команда «Рівне-2-КОЛІФКС» -бронзові призерки Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2025/2026рр.

Учениці Обласного спортивного ліцею відділення гандболу: Орлова Олександра,  Добуш Юлія,  Коняєва Альона, Лисенко Дар’яу складі команди «Рівне-2-КОЛІФКС» (Рівне)посіли третє загальнокомандне місце та стали бронзовими призерами Чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2025/2026рр. 

Вітаємо з успішним виступом команду та  її тренера Олександру Шульгіну!!! А також висловлюємо вдячність начальнику  управління молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталію Ліпському, президенту ГО «Федерації гандболу Рівненщини»Юрію Ліпському та директору Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради  Сергію Захожому, за допомогу та підтримку  команди  в участі у Чемпіонаті України.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Архивы