
07 травня 2026р. у м.Києві відбувся стиковий матч Чемпіонату України з футболу серед жінок (І ліга) сезону 2025/2026р.р. Жіноча футбольна команда «Поділ» м. Києва приймала команду «Погорина » м. Костопіль. Так, як гра завершилась рахунком 0:0 то бронзових переможців чемпіонату визначило пенальті 3:1 і нагороди дістались господарям змагань команді «Поділ» м. Києва. А команда «Погорина» м. Костопіль посіла 4 місце.
У мачті за 1-2 місця переможця також вирішило пенальті 9:8, де перемогу здобула команда «Маріуполь» Донецька обл. 2:1, а срібні нагороди дісталися команді «Ужгород» Закарпаття.
