"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Греко-римська боротьба

З 19.04 по 25.04.2021р. у м.Варшава (Польща) відбувся чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та  жіночої боротьби. В складі збірної команди  України з боротьби греко-римської  брали участь випускники Комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце місце  виборов Віктор Петрик у ваговій категорії 60 кг. (тренер Ладоненко І.М.).

За крок до п’єдесталу став   Роман Пацурківський ( який зараз виступає за збірну Польщі) у ваговій категорії 72 кг. 5 місце  (тренер Марач В. О.).

Приймав участь Олексій  Масик 67 кг. (тренер Ладоненко І.М.) В підсумку змагань збірна України посіла четверте загальнокомандне місце