Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

14-15 лютого 2017 р.  Чу КовбаСуми приймали Чемпіонат України  з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні.   На цьому чемпіонаті, який зібрав  447 атлетів, брали  участь і  вихованці  та випускники ліцею-інтернату.

Переможницею чемпіонату України серед юніорів  у бігу на 1500м  стала випускниця ліцею — Вікторія Ковба, її результат 4:50.38. Бронзові нагороди здобули  у бігу на 2000 м з перешкодами  Андрій Колодистий , пробігши дистанцію за 6 :05.60 та випускник ліцею-Роман Дзюбук у бігу на 400м  ( 51.22) та 200м (23.03).

За крок до п’єдисталу  —   4 місце   у бігу на 800м посіла Світлана Жульжик, її результат 2:18.90-  норматив І розряду, який виконала на цих змаганнях. П’яті місця посіли Михайло Антипчук у штовханні ядра та  Яна Боровець у бігу на 3000м. Також  Яна посіла 8 залікове місце у бігу на 1500м. Микола Сірий у бігу на 3000м показав сьомий результат.