Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики в Кропивницькому

26-27 вересня 2016 року slide1у м.Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1999р.н. та молодше. В ньому взяли участь 607 юних легкоатлетів, серед яких і вихованці Костопільського ліцею-інтернату.

Чемпіоном України у бігу на 1500м став Андрій Колодистий, показавши результат 4:06.48.

Бронзову нагороду у цій же дисципліні серед дівчат виборола Яна Боровець, її результат   4: 47.40. Тренери спортсменів Петро та Валерій Дітлашки.

Шосте місце у метанні списа посів Олег Трофимчук (55м 93см), сьоме місце у бігу на 400м ( 53.34) та восьме у бігу на 800м( 2.03.14) посів Юрій Юськов,  з дев’ятим результатом завершив змагання у метанні списа Денис Письменний ( 50м 63см), одинадцятим — Олександр Семещук ( 47м 33см0 та дванадцяте залікове місце у Олега Фінгерта( 45м 71см).

Вітаємо наших призерів та їх тренерів! Бажаємо міцного здоров’я та подальшого вдосконалення спортивної майстерності!