Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

Його встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії — Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

З нагоди відзначення 21 листопада Дня Гідності та свободи в Україні, з метою вшанування  громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до вихованців закладу освіти об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, в ліцеї проведено заходи під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні!» за тематикою «Революція гідності – перший переможний бій цієї війни»: уроки мужності «Ви віддали своє життя заради нашого майбутнього», «Україна – країна нескорених»; години пам’яті «Пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні», «21 листопада – День Гідності та Свободи»; історичну годину «Україна – це територія гідності і свободи», відеопрезентацію «В чому наша суперсила? Ми – українці»; патріотичні уроки «Народжені вмерти за Батьківщину – залишаються жити у віках», «Тернистий шлях до свободи».

На уроках історії проведено патріотичні хвилини «Революція гідності – перший переможний бій цієї війни».

У бібліотеці закладу освіти оформлено виставку публікацій «Вистояли на Майдані – переможемо у війні!»

Членами ліцейської ради «Лідер» створено інформаційний стенд «Свобода, воля і честь понад усе», оформлено фотовиставку «Революція Гідності. Згадаймо головне».

На вшанування пам’яті героїв організовано покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знаку Віталію Ставському, випускнику спортивного ліцею, майстру спорту України з греко-римської боротьби, який у вересні 2014р. загинув під час атаки російських бойовиків на аеропорт Луганська, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Віримо у перемогу України! Слава Україні! Героям Слава!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики