Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Рідна мова – коріння нації

В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради проведено заходи до Дня української писемності та мови – свята розвитку державної мови з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

У вир багатства рідної  мови поринули учні 8-11 класів закладу освіти спільно з учителями української мови та літератури засобами  медіаподорожі «Рідна мова – коріння нації», мовознавчого турніру «Барви рідного слова», літературного читання «І рідне слово забренить…»

Бібліотечною радою спортивного ліцею організовано літературний подіум «Осіння колекція нової літератури».

 Радою ліцеїстів «Лідер» оформлено інформаційну стіну «Українська – мова перемоги!», організовано флешмоб «Мова єднання».

Вихователями, класними керівниками закладу освіти  з учнями 8-11 класів проведено тематичні заходи:

у 8-их класах – усний журнал «Цікаве про українську мову», годину спілкування «Не псуй рідної мови нецензурними словами»;

у 9-их  класах –  презентацію «Українська мова – крізь терни тисячоліть», бесіду «Чистота мови – чистота душі»;

в 10-их класах – годину єднання «Українська мова – серце наше»,  мовну вікторину «Словограй»,  флешмоб «Яка наша мова»;

в 11-их класах – урок сердечності «Кожному миле його рідне слово», гру «Мовні загадки-жарти», мозковий штурм «Говоримо українською ПРАВИЛЬНО».

Найактивнішими учнями в підготовці та проведенні заходів були: Рудюк Дарина і Ткачук Олександра (8-А клас), Микосянчик Олена, Кривко Евеліна та Миронець Катерина (10-А клас), Ксенчук Світлана (11-Б клас).

Учасники освітнього процесу взяли участь у написанні Радіодиктанту національної єдності «Твій дім», які своєю участю продемонстрували згуртування навколо рідної мови та єдність з усім українським народом задля перемоги.

Дбаймо про чистоту рідної мови, вивчаймо її досконало. Наближаймо перемогу на освітньому фронті!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики