Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

14 жовтня – День захисників і захисниць України

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята: День святої Покрови Пречистої Богородиці, День Українського козацтва, День створення Української повстанської армії (УПА), День захисників і захисниць України.

З метою гідного відзначення свят в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради проведено тематичні заходи: на уроках історії – Урок звитяги.

У 8-их класах – презентацію «Легенда про Покрову. Історія виникнення свята. Кодекс честі козаків і сучасних воїнів-захисників»; Віртуальну дошку  подяки від дітей захисників України. Участь у створенні електронної листівки.

У 9-10 класах — створення колажу «Крила вдячності»; Перегляд  з обговоренням презентацій «Козацька Покрова», «Жінки з жовто-блакитним серцем»; Свято мужніх, сміливих, незламних.

В 11-их класах — Урок мужності «За честь! За славу! За народ!» Підготовка листа-подяки захиснику України «Віримо в ЗСУ».

Радою ліцеїстів оформлено тематичну виставку «За волю і кращу долю», ініційовано акцію «Напиши листа захиснику України». Листи разом із зібраними смаколиками передано на передову нашим захисникам.

На вшанування пам’яті героїв організовано покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знаку Віталію Ставському, випускнику спортивного ліцею, майстру спорту України з греко-римської боротьби, який вересні 2014р. загинув під час атаки російських бойовиків на аеропорт Луганська. Указом Президента України № 282/2015  від 23 травня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  Віталій Ставський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Віримо у перемогу України, наближаймо її на нашому освітньому фронті!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики