Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

«Зірка, яка сходить», команда року та найкращі в категорії «Мастерс»

Завершилося голосування Федерації легкої атлетики України за найкращих   легкоатлетів,   команду й тренера України за підсумками 2021 року. Участь у ньому брали експерти (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ і вболівальники. Голоси кожної  з категорій враховувалися як третина від усіх голосів.

Сьогодні ж час оголосити імена переможців  у п’яти категоріях.

У жінок у номінації «Зірка, яка сходить» переможницею стала Світлана Жульжик, вихованка Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради.

Вона виграла срібну медаль з бігу на 800 метрів на юніорському чемпіонаті Європи (2:04.02 хв), посіла п’яте місце на юніорському чемпіонаті світу (2:06.04 хв) і виграла юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (2:07.95 хв). Проте попри юний вік Світлана Жульжик заявила про себе й на дорослій арені. Світлана виграла чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у приміщенні (2:05.84 хв) і срібну медаль на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (2:04.75 хв), а також стала чемпіонкою України. Тренує спортсменку Тетяна ФІНЧУК.