Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

27 березня, у Рівному відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

Участь брали атлети у категоріях: U16, U18, U20, U23, а також жінки та чоловіки серед дорослих. Траса мала 1 коло протяжністю в 1 км, яка включала в собі: гірку, болото і всі ці принади кросу у повному об’ємі. У змаганнях приймали участь  240 спортсменів з 22 областей  України  та  м.Київ.  Серед  учасників  і  вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Срібну нагороду чемпіонату України  здобув:

Іванов Анатолій у бігу на 2 кмз результатом  6:38хв. (тренери Дітлашок П.О., Дітлашок В.П.)

Залікові місця для закладу посіли:

Тарасюк Вікторія — четверте місце в бігу на 1 км (3:29хв.)

Костів Юлія – п’яте місце в бігу на 2 км з результатом 7:54хв., яка також стала шостою в естафетному бігу 4 х 1км (тренери Дітлашок П.О., Дітлашок В.П.)

Вдало виступив і випускник нашого закладу, Сірук Дмитро, який став чемпіоном України серед чоловіків, подолавши дистанцію 8 км за 26:16 хв.

В командному підсумку команда Рівненської області посіла друге місце серед 22 областей України.