"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

ДІВОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ WU17 — УЧАСНИК ЕЛІТ-РАУНДУ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2020

З  20 по 26 жовтня 2019 р. у м. Бєлград ( Сербія) проходили відбіркові матчі до чемпіонату Європи з футболу WU17.  Тренер-викладач Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, штатний тренер дівочої збірної  команди України WU17- Микола Сідорчук та троє ліцеїсток: Наталя Корнацька, Діана Мущенська та Яна Котик  брали участь у складі дівочої збірної  команди України WU17 у відбіркових матчах.

У кваліфікайному раунді наші дівчата здобули дві нічиї та одного разу поступилися. Саме ці результати допомогли збірній Україні стати найкращою командою серед третіх місць.

Україна  — Сербія  — 2:4 

Чехія   — Україна  — 1:1 

Грузія   — Україна  — 1:1 
Дівоча збірна України WU17 здобула право грати у наступному раунді євровідбору УЄФА сезону 2019/2020.

Нагадаємо, що переможці 11 груп, володарі 11 других місць і чотири найкращих володаря третіх (за результатами проти першої та другої команд) приєднаються до Іспанії і Німеччини в еліт-раунді. Жеребкування цієї стадії відбудеться 29 листопада 2019 року (дата змінена згідно офіційного листа від УЄФА), а матчі — навесні 2020 року.

В елітному раунді визначаться сім команд, які складуть компанію Швеції у фінальному турнірі. Він пройде з 9 по 22 травня 2020 року і послужить відбором від Європи на Кубок Світу-2020 серед дівчат до 17 років в Індії.

       Отже, в елітний раунд вийшли:

Німеччина (чемпіон, автоматична путівка), Іспанія (автоматична путівка)

1 місця в групах: Англія, Швейцарія, Франція, Австрія, Норвегія, Росія, Ірландія, Чехія, Угорщина, Італія, Нідерланди/Португалія

2 місця в групах: Бельгія, Греція, Словаччина, Данія, Ісландія, Польща, Нідерланди/Португалія, Сербія, Словенія, Туреччина, Шотландія.

3 місця в групахУКРАЇНА, Румунія, Уєльс, Хорватія

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики