"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Доха-2019: Олександр Ничипорчук поповнив склад збірної України

З 27 вересня по 6 жовтня 2019р. у м. Доха , Катар проходитиме чемпіонат  світу-2019 з легкої атлетики.

Збірна України, яка виступить на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Досі, поповнилася ще одним атлетом.   Уже після закриття фінальної заявки до ФЛАУ надійшло запрошення на Олександра Ничипорчука (метання списа).

27 жінок та 21  чоловік представлятимуть Україну на чемпіонаті світу.

Олександр Ничипорчук – вихованець Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, якого тренували Степан Янчук та Світлана Кожарко.

Олександр Ничипорчук — майстер спорту міжнародного класу в метанні списа, член національної збірної команди України, чемпіон та багаторазовий призер України, переможець Кубку Європи з метань у м.Бар (Чорногорія) 2012р., срібний призер у командному заліку в зимовому Кубку Європи з метань у м.Кастельйон (Іспанія) 2013р., учасник чемпіонату Європи у м. Цюріх (Швейцарія) 2014р. та у м. Амстердам (Нідерланди) 2016р., учасник  Зимового Кубку Європи з метань у м. Лейрія ( Португалія)  та  Всесвітньої Універсіади (Корея) 2015р., срібний призер у командному заліку  Кубку Європи з метань у м. Лас-Пальмас (Іспанія) 2017р. Фіналіст чемпіонату України у 2018р.Чемпіон України з метань 2019р. Бронзовий призер у командному заліку на Кубку Європи з легкоатлетичних метань у м.Шаморин (Словаччина) 2019р.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики