"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Святкування Дня фізичної культури і спорту у Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю

Традиційно у другу суботу  вересня в Україні святкують День фізичної культури і спорту. Це свято здорового способу життя, урочиста дата для всіх, хто цінує і шанує заняття спортом.

 Спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту, відбулося  і у Костопільському ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів спортивного профілю.

Урочисто привітав  учасників спортивно-масових заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту директор ліцею-інтернату Сергій Захожий. Між  спортивними відділеннями були проведені  естафети « Гонка м’ячів», «Біг в парі в шортах», комбінована естафета «Склади рюкзак на тренування», визначили  кращого у кидку набивного м’яча на дальність та найерудованішого у «Спортивній вікторині».  Завершили  спортивні заходи міні-футболом МІКС юнаки та дівчата відділення футболу.

Серед святкувань за високі спортивні  досягнення — ІІІ місце на Чемпіонаті України з футболу серед дівчат була нагороджена футбольна команда дівчат 2004р.н. на чолі з тренерами Миколою Сідорчуком та Оленою Рудою, які щойно повернулись з Чемпіонату та ліцеїстка Вікторія Лавренюк, яка визнана  Українською асоціацією футболу «Найкращим бомбардиром» чемпіонату. За підсумками  конкурсів  переможці та призери були нагороджені  грамотами та солодкими подарунками.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики