"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Костопільська ліцеїстка – срібна призерка Всесвітньої літньої Гімназіади

З 01.05 по 08.05.2018р. у м. Марракеш, Королівство Марокко проходила Всесвітня літня Гімназіада 2018 року. У складі збірної команди України із 122 — троє спортсменів  представляють Рівненщину: у вільній боротьбі – Тетяна Заяц, легкій атлетиці – Світлана Жульжик та гімнастиці спортивній – Тетяна Мокляк.  Приємно зазначити, що усі спортсменки  від Рівненщини успішно виступили і повертаються додому з нагородами.

 

Учениця Костопільського ліцею — легкоатлетка Світлана Жульжик  виступала на Гімназіаді у бігу на 800м та здобула срібну нагороду . Також Світлана  у складі  естафетної команди  України 100х200х300х400м додала до своєї скарбнички ще одну срібну нагороду. Отож, вітаємо тренерів Світлани  Тетяну Фінчук та Анну Мурзу.

У вільній боротьбі золоту нагороду для України здобула Тетяна Заяц  і срібну у спортивній гімнастиці Тетяна Мокляк.

Збірна команда України на цих змаганнях  серед  31 команди  посіла І місце.

Вітаємо тренера Костопільського ліцею Дмитра Шевчука, який є тренером кадетської збірної  команди України  з греко-римської боротьби, з успішним виступом своїх підопічних на Всесвітній літній Гімназіаді. Усі восьмеро борців збірної команди греко-римського стилю завоювали медалі!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики