Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято уособлює силу духу, незламність, мужність та патріотизм.
У підготовці до відзначення спортивного свята, представники ради ліцеїстів під керівництвом педагога-організатора оформили інсталяцію «До вершин Олімпійського руху», спільно з класними керівниками і вихователями учні 8-11 класів підготували інформаційні хвилини «Україна на літніх олімпійських іграх-2024», тематичні газети «Спорт – наше життя». В бібліотеці закладу освіти з учнями 8-Б класу проведено вікторину «Відгадай вид спорту» за фото відомих українських спортсменів. Учні також дізнавалися про досягнення спортсменів та знайомилися з тематичною викладкою літератури «Спорт – гармонія сили і духу».






Свято Спорту відбулося на футбольному полі з штучним покриттям. Учасників заходу привітав директор ліцею Сергій Захожий. Спортивне дійство супроводжувалось естафетами: «Пара зі скакалкою», «Біг удвох на трьох ногах», «Тачка», «Біг з м’ячем в парі», «Біг в мішках», кидком на точність «Дартс» та перетягуванням линви. Завершено спортивні заходи нагородженням команд грамотами та подарунками.



Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог! А головне – перемоги нашій Україні!
Слава Україні! Її героям слава!






