Обласний спортивний ліцей в м,,uk,Костопіль Рівненської обласної ради,,uk,Розпочалась першість ДЮФЛ України з футболу,,uk,Й ТУР ВИЩА ЛІГА,,uk,«РОДИНА-ЛІЦЕЙ» КОСТОПІЛЬ,,uk,"ПАНТЕРІ" УМАН,,sr. Костопіль Рівненської обласної ради

Завершальний акорд навчального року – останній дзвінок

Попри виклики, які постали перед Україною й обумовили непростий 2022-2023 навчальний рік, 26 травня в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради  відбулася урочиста подія! Для більшості учнів вона є новою сходинкою у піраміді ліцейського життя,  а одинадцятикласникам вона принесла звістку про те, що збігли і залишилися в минулому шкільні роки: весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами.

Розділили радість урочистої події з учасниками освітнього процесу: ЛІПСЬКИЙ Віталій Володимирович – начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, ОСТАПЧУК Ірина Степанівна – головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, АЛЕКСІЙЧУК Олександр Анатолійович – начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ДІДУХ Давид Олександрович – виконувач обов’язки голови Костопільської міської ради.

Традиційно на урочистостях вшановано символіку держави й закладу освіти, а також хвилиною мовчання – пам’ять полеглих героїв, воїнів  Небесного Легіону, серед яких 4 випускники спортивного ліцею та  батьки 2-ох ліцеїстів.

Директор закладу освіти Захожий Сергій Борисович підвів підсумки навчального року, що минає та разом із гостями урочистої події відзначив в різних номінаціях дипломами, грамотами й подяками кращих ліцеїстів та батьків учнів за сприяння у формуванні особистості ліцеїста-спортсмена, випускника закладу освіти.

Упродовж урочистостей лунали подяки, привітання, побажання на адресу колективу закладу освіти від випускників та представників батьківської громадськості. Найголовніше побажання – усім нам бажаємо ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні! Героям слава!

З метою формування в учнівської молоді умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайної ситуації, практичного закріплення знань, вмінь та навичок отриманих під час вивчення предмета «Захист України», в Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради відбулися навчально-польові збори з учнями 11-х класів.

На заняття були запрошені: Боришкевич Олександр Васильович – представник військомату, Смажний Ярослав Валентинович –представник  тероборони, Ткачук Андрій Борисович та Захарчук Ольга Іванівна представники військової частини А 0532, Мальчевська Світлана Валентинівна – представниця громадської організації військово-патріотичний клуб «Юний доброволець».

Під час навчання учні закріпили знання і практично тренувалися в наданні домедичної допомоги в бойових діях та надзвичайних ситуаціях, стройовій підготовці, збиранні та розбиранні автомату Калашникова, застосуванні загально військових захисних комплектів та протигазів в разі застосування зброї масового ураження.

Проведені навчально-польові заняття забезпечили ефективні умови для розкриття потенціалу учнів, кращого засвоєння матеріалу та використання набутих навичок на практиці.

Код української нації

18 травня 2023 року ліцеїсти та працівники Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради одяглися у вишиванку. Особливе значення День вишиванки має, коли росія продовжує повномасштабну війну проти України. Саме вишиванка символізує на весь світ про те, що українці – вільний незламний народ, вона покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню, продемонструвати власну самоідентифікацію та національний код.

З нагоди цього символічного для України дня у закладі освіти проведено флешмоб «Одягни вишиванку», віртуальну подорож «День вишиванки.

Історія свята», відео-презентацію «Цікаві факти про вишиванку», години спілкування за тематикою «Вишиванка – генетичний код мого народу», «А над світом вишиванка цвіте», парад вишиванок «Український оберіг».

Про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу

ВИТЯГ протоколу засідання педагогічної ради Обласного спортивного ліцею в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих н7а конкурсній відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих н7а конкурсній відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників (повторне видання)

Україна – центр Європи

Україна вперше святкує День Європи у статусі кандидата на вступ до ЄС і вперше разом із Євросоюзом саме 9 травня 2023 року. Дуже прикро, що вдруге День Європи в нашій державі відбувається під час повномасштабної російської війни. Європа стоїть пліч-о-пліч з Україною.

 На відзначення цієї події у спортивному ліцеї проведено низку тематичних заходів: інформаційний онлайн-дайджест «День Європи-2023», презентацію «День Європи в Україні. Європейський калейдоскоп», гру-квест «Галопом по Європі», вікторину «Що я знаю про Європу?», віртуальну подорож «Європа нашими очима»,  засідання круглого столу «Роль Європи у  вирішенні проблеми російської агресії проти України».

День Європи набуває особливого значення, адже для українців він є символом боротьби за свободу та європейське майбутнє.

Кубок ДЮФЛ України з футболу серед юнаків U-17-U-19

16.05.2023 року в м.Костопіль на стадіоні «Колос» у рамках перенесеного матчу 8 туру Кубку ДЮФЛУ U-17-U-19 2023 зійшлися КОЛІФКС м.Костопіль та ФК Вараш м.Вараш. гра завершилась перемогою команди з Костополя з рахунком 2-0

Завдяки цій перемозі, команда Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради посіла друге місце в групі і вийшла в стадію 1/8 кубку ДЮФЛУ.

Наступна гра відбудеться 24.05.2023 року між командами

«Нива» м.Вінниця та «КОЛІФКС» м.Костопіль.  

Фінальні змагання з футболу,uk,за програмою V літньої Гімназіади України,uk,Відкритий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат U18 та U16,uk (дівчата) за програмою V літньої Гімназіади України.

       З 8 по 12 травня 2023р. на стадіоні Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної відбулись фінальні змагання з футболу (дівчата) за програмою V літньої Гімназіади України.

В змаганнях брали участь збірні команди Волинської, Полтавської, Сумської Рівненської, Одеської, Харківської областей та команда господарів змагань – Вінницької області.

    Рівненську область представляли учениці Обласного спортивного ліцею в    м. Костопіль Рівненської обласної ради. Зігравши  внічию 0:0 з Одесою, обігравши 4:0 Полтавську та 2:0 Сумську області костопільчанки вийшли до фінальної частини змагань. Фінальна гра із збірною командою Волинської області завершилась поразкою для наших дівчат (0:2). Отже, І місце посіла  збірна команда Волинської області, ІІ місце- збірна команда Рівненської області та ІІІ місце у  збірної команди Харківської області.

В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради 09 травня 2023 року проведено тренерську раду.

          На тренерській раді розглядались такі питання:

1. Про  організацію прийому в учнів контрольних нормативів з видів спорту, що функціонують в ліцеї.     

2. Затвердження складу комісії з прийому та графіка складання контрольних нормативів.

3. Конкурсний відбір учнів на навчання до спортивного ліцею на 2023/2024 навчальний рік.

І етап – 13 травня 2023р.

ІІ етап – 12 травня 2023р.

   Свої думки висловили тренери-викладачі, методисти.

Відкритий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат U18 та U16

Відкритий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат U18 (2006-2007 р.н.) та U16 (2008 р.н. та молодші) відбувся 5 травня 2023 року на стадіоні “Колос” у м.Костопіль.

Ці змагання були відбірковими щодо визначення складу збірної команди Рівненської області з легкої атлетики на V літню Гімназіаду України. За медалі боролись понад 160 легкоатлетів, серед яких учні Обласного спортивного ліцею в м.Костопіль Рівненської обласної ради, які посіли наступні місця:

І місце U18

       Вікторія Козачок в стрибках в довжину (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

      Катерина Мельничук в метанні списа (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

      Дмитро Назаренко в метанні списа (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

     Дмитро Назаренко в штовханні ядра (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

     Дмитро Назаренко в метанні диска (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

     Дмитро Юсенко у бігу на 800м (тренери Фінчук Т.Л., Юшюдюр О.О.)

І місце U16

   Станіслав Власюк у метанні списа (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

   Олена Давидюк в метанні списа (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

   Дарина Мартинюк у бігу на 800м (тренери Фінчук Т.Л., Юшюдюр О.О.)

ІІ місце U18

  Вікторія Козачок у бігу на 100м (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

 Вікторія Тарасюк у бігу на 400м (тренери Дітлашок П.О., Дітлашок В.П., Черешньовська І.О.)

 Ірина Ясковець у бігу на 800м (тренери Дітлашок П.О., Дітлашок В.П., Черешньовська І.О.)

ІІ місце U16

 Олександр Костюкевич у бігу на 400м (тренери Фінчук Т.Л., Юшюдюр О.О.)

ІІІ місце U18

 Катерина Мельничук у штовхання ядра (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

Микола Токарчук у бігу на 400м (тренери Фінчук Т.Л., Юшюдюр О.О.)

В Обласному спортивному ліцеї в м. Костопіль Рівненської обласної ради 29 квітня 2023 року проведено педагогічну раду на тему «Педагогіка партнерства – один із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу».

До обговорення запропоновано питання:

1. Про педагогіку партнерства та умови успішних взаємовідносин між учасниками освітнього процесу.     

2. Забезпечення участі батьків у життєдіяльності класних колективів та спортивних відділень закладу освіти.

3. Педагогіка партнерства – ключовий компонент формування життєво компетентної особистості.

4.  Про психологічні особливості сучасних взаємовідносин сім’ї та закладу освіти.

5.  Конкурсний відбір учнів на навчання до спортивного ліцею на 2023/2024 навчальний рік.

 Проаналізували важливі педагогічні та методичні шляхи реалізації педагогіки партнерства у закладі освіти директор спортивного ліцею Сергій Захожий та заступниця директора  Дарія Таргоній.

 Свої думки висловили вчителі, вихователі, класні керівники, тренери-викладачі й практичний психолог ліцею.

На розгляд педагогічної ради винесено й інші важливі питання:

  • Про визнання результатів кваліфікації та документа про проходження

кваліфікації.

  • Про вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу.

Інша мова


І NBSP; Редагування перекладу

Останні коментарі

    Категорії